|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś pierwszy typ w tym sezonie - Chicago White Sox - Kansas City Royals myślę że w 1 spotkaniu przed swoją publicznością Białe Skarpety zechcą się pokazac - biorę -1,5 po kursie 2.60 ale typ bardziej na czuja - niz na jakieś logiczne uzasadnienie - Buehrle - jeden z wielu pitcherów jakich darzę sympatią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś pierwszy typ w tym sezonie - Chicago White Sox - Kansas City Royals myślę że w 1 spotkaniu przed swoją publicznością Białe Skarpety zechcą się pokazac - biorę -1,5 po kursie 2.60 ale typ bardziej na czuja - niz na jakieś logiczne uzasadnienie - Buehrle - jeden z wielu pitcherów jakich darzę sympatią  Nos zakatarzony aż nie miło - ale CWS 4-2FT po homerku Jima Thome w 8-mym iningu - (dzis naprawdę dobre zawody) http://www.cbssports.com/mlb/players/playerpage/8127
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
KRAJAN, gratualcje, nie ma to jak zdjąc miotacza, któremu idzie...
lupus, nie rozumiem w czym widzisz problem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
ogladajac spotkanie Mil-SF zastanawia sie jak to mozliwe ze linia wyjsciowa na sume punktow wynosila 7  i na jakiej podstawie była wystawiona (jest poczatek 3 ina i wynik 4:3) obaj starting piczers nie sa rewelacyjni (patrzac na statystyki z poprzedniego sezonu) ... a patrzac na h2h nie chcialo mi sie wierzyc ze dzis akurat bedzie mniej niz 7 pkt  z reguły na poczatku sezonu nie atakuje tak mocno ale tu postanowilem ostro zaatakowac overka  ... to taka mała refkleksja nad ty co sie dzieje w ty meczu ... [003] Oakland Athletics/LAA Angels over 9 @1.833 [8/10] co tu duzo pisac ... Moseley (LAA) w kazdym meczu daje zdobyc rywalom po kilka punktow , nie jest wysokiej klasy piczerem do tego w meczach z jego udzialem czesto padaja dwucyfrowe wyniki ... dodajac do tego debiut Cahilla (Oak) wysoki wynik jest całkie mozliwy ... PS: stawkuje progresywnie Win : 000 Lose: 002 [-60]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
nie rozumiem w czym widzisz problem ? Suche typy, zapraszamy do działu Private Picks, tu musisz tez dodac opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Dziś pierwszy typ w tym sezonie - Chicago White Sox - Kansas City Royals myślę że w 1 spotkaniu przed swoją publicznością Białe Skarpety zechcą się pokazac - biorę -1,5 po kursie 2.60 ale typ bardziej na czuja - niz na jakieś logiczne uzasadnienie - Buehrle - jeden z wielu pitcherów jakich darzę sympatią  czy o takie uzasadnienie typów tobie chodzi lupus ? prosiłbym , żebyś zostawił moje statystyki z dwóch dni - a będę pisał tak jak KRAJAN ok.  wczorajsze typy: Houston - 2,00  Boston - 1,61  San Francisko - 1,59  Kansas - 2,2  1/ Progresja zakończona na Etapie 1 Wynik meczu 06.04.09: 10:5 won [kurs 2.65] Bilans: +1.65 j. 2/ Pozostały bilans: W - 006 (+1 progresja) L - 003 Bilans: +3,04 j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Panowie, trochę luzu. Ja tam wolę mieć posty aifedara czy innych tutaj niż szukać ich po różnych tematach w private picks. Przejrzyjcie sobie tematy z zeszłych lat i sami pomyślcie czy to tak fajnie mieć super typy z analizą, raz na miesiąc. A jak Wam się to nie podoba, to zacznijcie coś robić sami, bo posta skasować jest łatwo, ale rozruszać temat znacznie trudniej, nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jezeli dla Ciebie Ghost suche typy to rozruszanie tematu, to moze ranknig jeszcze zalozysz co?  Zasady sa jasne, tu trzeba podawac swoje opinie, suche typki laduja w PP. Nie kasowalem ich od 1 dnia, tylko poczekalem na zmiane, zmian nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jezeli dla Ciebie Ghost suche typy to rozruszanie tematu, to moze ranknig jeszcze zalozysz co?  Zasady sa jasne, tu trzeba podawac swoje opinie, suche typki laduja w PP. Nie kasowalem ich od 1 dnia, tylko poczekalem na zmiane, zmian nie ma. No jasne, lupus. Masz rację. Tylko, że za dużo lat już tu jestem, żeby nie wiedzieć czym się to skończy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
lupus, zanim typ -jedna uwaga starszego kolegi  - jeszcze niedawno żył (zmarł w 1996 r.)wybitny polski brydżysta Henryk Wolny. Co najciekawsze nie skończył on nawet szkoły podstawowej, co nie przeszkadzało mu stać się jednym z najlepszych brydżystów świata. Podczas gier potrafił wyłapywać, damy, króle, walety u innych graczy, robic impasy w odwrotne strony niz robiliby to wszyscy pozostali - i wygrywał, a jednocześnie całe życie pozostawał skromnym facetem. Pytali go czesto jak on to robi - a Henio tylko wruszał ramionami, usmiechając się. To była intuicja, która pozwoliła mu stać sie wybitnym w tym co robił. I tak samo jest z typowaniem - można książkę napisać nt. poszczególego meczu, ale co to da, jeżeli i tak na wiele czynników nie mamy wpływu - pozostaje więc czasami właśnie intuicja. Osobiscie zawsze przeprowadzam analizę wybranych meczy, ale nie zawsze mam czas, żeby o niej pisać - i prosiłbym, żebys to uszanował. pozdrawiam Na dzisiaj zaczynam znowu progresję na porażkę NY Yankees Poziom 1 - stawka 1j - kurs 2,45 Typ drugi: Floryda Marlins - Washington Nationals W ostatnich dwóch sezonach 2007 i 2008 rozgrywanych w kwietniu pomiędzy tymi zespołami po dwóch zwycięstwach Florydy następowała ich porazka. Washington na R miotacza ma na pałce 0,258, natomiast Foryda na R ma 0,167. Pomimo zdecydowanych dwóch wygranych w tegorocznym sezonie, w hitach już takiej przewagi nie było 21-19 dla Florydy, a jako, że kurs atrakcyjny Typ: Washington Nationals - kurs 2,1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Baltimore Orioles - New York YankeesWang nie wyglądał najsolidniej podczas treningów. Sabathia miał być gwarantem sukcesu, tak się nie stało, Webb i Harren też mieli poprowadzić Arizonę do dwóch zwycięstw, to też się nie powiodło. Bal bez presji, podbudowane zwycięstwem w pierwszym meczu, jeśli forma skośnego będzie zbliżona do tej z gier kontrolnych, to ofensywę Orioles stać na powtórzenie wyczynu z inauguracyjnego spotkania. Jak dla mnie: over 9.5 2.01 & Bal 2.40Texas Rangers - Cleveland Indians Ofensywa Texasu potwierdziła swój potencjał, dlatego przed Carmoną trudne zadanie. Indianie mogą być zadowoleni z postawy Fausto w Spring Training. Nawet jeśli przyjmiemy, że Carmona zagra na zbliżonym poziomie, to jednak ofensywa Clev w pierwszym starciu wyglądała bardzo blado. Przeciwko Rangersom Carmonie wiedzie się średnio, dlatego przy "rozgrzanej" ofensywie Tex może zaliczyć falstart. Texas 1.94 Minnesota Twins - Seattle MarinersWidząc kogo wystawia dzisiaj Sea, byłem pewny że postawię na Minesotę. Silva wiele razy dał zarobić w poprzednim sezonie, a gry kontrolne zdają się potwierdzać że i w tym będzie można śmiało grać przeciwko Mariners, gdy Carlos będzie rzucał. Minesota stawia na Slowey'a, który w okresie przygotowawczym spisywał się bardzo dobrze i spodziewam się, że znacznie utrudni życie pałom Mariners. Minesota 1.63Cincinnati Reds - New York MetsPoprzedni sezon był udany w wykonaniu miotacza CIN Volqueza ( 17W-6L). W spotkaniach przedsezonowych także prezentował się okazale. W czasie 22IP pozwolił na zdobycie jedynie 4 runów. Zdecydowanie słabiej spisywał się Pelfrey z NYM. Ostatni mecz "na styku" ( wygrana Mets 2-1), uważam że i tym razem ofensywna z Nowego Jorku nie będzie miała okazji by się wykazać, a Redsi wręcz przeciwnie. Cin 1.91Boston Red Sox - Tampa Bay RaysZarówno Lester ( Bos) jak i Kazmir ( Tampa) to solidni miotacze, dlatego stawiam na wyższy kurs  oraz na mała ilość pkt Tampa 2.28 & under 8.5 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 16 |
witam wszystkich kolegów! Jestem na forum absolutnym beniaminkiem,więc pewnie więcej będzie pytań,niż podpowiedzi z mojej strony:) moje pierwsze pytanie do ghosta i pozostałych speców MLB: jak to możliwe,że NYY z Sabathią w składzie,tak gładko przegrali pierwszy mecz ze słabym(teoretycznie)Baltimore? Czy waszym zdaniem jest możliwe,żeby do drugiego spotkania podeszli równie nieodpowiedzialnie? Sadze,że jankesi spokojnie wygrają rewanż,ale kurs na NYY w drugim spotkaniu jest moim zdaniem żenująco niski,czy zatem warto wogóle dotykac tego spotkania?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
jak to możliwe,że NYY z Sabathią w składzie,tak gładko przegrali pierwszy mecz ze słabym(teoretycznie)Baltimore? Nawet najlepsze zespoły przegrywają około 60 spotkań w sezonie. Ten współczynnik nie zmienia się od lat (od czasu kiedy gra się 162 spotkania). A Sabathia w zeszłym sezonie, w kwietniu miał bilans 1-4 i jakieś kosmicznie wysokie ERA. Każdemu pitcherowi zdarza się gorszy mecz. Nawet, tym najlepszym w historii. A Sabathii jeszcze daleko do Hall Of Fame. Tak w ogóle jak ktoś jeszcze nie zna tej strony, to polecam: http://www.baseball-reference.comBiblia wszelkich statystyk MLB. Czy waszym zdaniem jest możliwe,żeby do drugiego spotkania podeszli równie nieodpowiedzialnie? Sadze,że jankesi spokojnie wygrają rewanż,ale kurs na NYY w drugim spotkaniu jest moim zdaniem żenująco niski,czy zatem warto wogóle dotykac tego spotkania?! Baseball to gra serii, więc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
A najlepsze to w tym wszystkim jest to , że CC miał o K - słownie ZERO. A on potrafi rzucać K.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 16 |
Ghost,szybko,fachowo i na temat:) wielkie dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Philadelphia Phillies over 4 @ 1.98 pinn
Phila znowu źle zaczyna sezon. To jednak za mocna ofensywa, żeby mieć tylko 1 run w 2 meczach. Linia wydaje się być niewysoka, biorąc pod uwagę, że Vazquez w obu meczach na Citizens Bank Park dostał mocno w dupę, a przeciwko Phili w ogóle ma ERA 4.55. W mojej opinii, dość ciekawy zakład.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dzisiejszy wieczór dwa typy - oba na przełamanie
Typ: : Over (9.0) @ 2.05 Wydarzenie: MLB Games, ATLANTA(Vazquez,J) @ PHILADELPHIA(Blanton,J) 08/04/2009 21:05
Typ: : PHILADELPHIA(Blanton,J) (-1.5) @ 2.70 Wydarzenie: MLB Games, ATLANTA(Vazquez,J) @ PHILADELPHIA(Blanton,J) 08/04/2009 21:05
Phila po dwóch przegranych powinna dziś powalaczyc o wina - ale analizując poszczególnych "picherów" - może dzis się sporo dzia a co za tym idzie może by sporo pkt. - stąd over 9 (troszke pod buki które uważają że bardziej prawdopodobny jest under)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Na noc dwa typy: Los Angeles - San Diego podobno marzenia się spełniają, a jeżeli chodzi o Waltera Silvę to niech ta chwila trwa nadal - dla człowieka znikąd - ja mu daję szansę na Petco Park Typ: San Diego - 2,50
Chicago Cubs - Houston Astros Jeżeli porównamy sześć podstawowych statystyk to 4:2 dla Houston, Cubs jakos tak na razie bez przekonania Typ: Houston Astros - 2,20
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
wczoraj 1:0
Win : 001 Lose: 002 [+6.64]
[004] Detroit Tigers Money Line for Game @2.210 [2/10] juz dwa razy Det poległo w Toronto ... ostatnio ekipa gospodarzy nie wygrała z Tigers 3 meczow pod rzad na wlasnym stadionie ... Miner (D) ostatnio przegrał w lidze 3 razy pod rzad Litsch (T) przegral juz z Detroit ... w ubiegły roku (sierpien) 1:5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
[ Linked Image] Boston Red Sox (-1) 1.962 pinnacle Red Sox are 15-1 in Lester's last sixteen home starts. Red Sox are 5-1 in Lesters last 6 home starts vs. Rays. Red Sox are 7-2 in Lesters last 9 starts vs. Rays. Rays are 2-5 in Kazmirs last 7 road starts vs. Red Sox. Lester was 3-2, 2.76 against Tampa Bay last year. Kazmir was 0-2 in six starts against Boston LY, with a 7.62 RA (only 28.1 IP). bardzo lubie Kazmira, ale najwidoczniej mu nie idzie przeciwko czerwonym skarpetom, natomaisto Lester w swoich "czterech ścianach" po prostu miażdzy. bilans: 1:0 +117j. ( płaska stawka 100j. na typ )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|