Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Adammm
jak bede mial 25 piw w torbie na granicy niemiecko polskiej to nie powinno byc chyba problemow co?
Przecież już wczoraj się o to pytałeś, i nawet sam Ci odpowiadałem, że można przewieźć 110 l niskoprocentowego alkoholu (czyt. piwa).

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Może ktoś podróżował do Paryża.
Nie wiecie ile kosztuje transport autobusem, samolotem?
Sprawdzałem, na razie tą drugą opcję i wyszło mi, że około 1400 zł shocked Interesuje mnie termin, 25-30 maja .

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
A skad? W lokalizacji masz KOSMOS wiec 1400pln to mysle ze niezla okazja wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Damianoon
Może ktoś podróżował do Paryża.
Nie wiecie ile kosztuje transport autobusem, samolotem?
Sprawdzałem, na razie tą drugą opcję i wyszło mi, że około 1400 zł shocked Interesuje mnie termin, 25-30 maja .

w tę(25 maj) i na zad (30 maj) z berlina schoenefeld do paris orly w sumie prawie 2 razy mniej:


Wycena wybranego lotu
lot easyJet
- dorosły lub dziecko zł 573

(za osobę)
Opłaty portów lotniczych krajów trzecich i podatki rządowe
- dorosły lub dziecko zł 126

(za osobę)
Łączna opłata za bagaż i sprzęt sportowy zł 100

(Razem)
Całkowita cena:

1 dorosłej osoby
zł 799

(Razem)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Damianoon
Może ktoś podróżował do Paryża.
Nie wiecie ile kosztuje transport autobusem, samolotem?
Sprawdzałem, na razie tą drugą opcję i wyszło mi, że około 1400 zł shocked Interesuje mnie termin, 25-30 maja .
Nie wiem jak Ci to wyszło, ale poniżej masz lot w obie strony za około 600 PLN
http://www.skyscanner.pl/loty/waw/pari/090525/090630/ceny-biletow-lotniczych-do-pary%C5%BC-z-warszawa-w-maj-2009-i-czerwiec-2009.html

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Adammm
jak bede mial 25 piw w torbie na granicy niemiecko polskiej to nie powinno byc chyba problemow co?
Przecież już wczoraj się o to pytałeś, i nawet sam Ci odpowiadałem, że można przewieźć 110 l niskoprocentowego alkoholu (czyt. piwa).

jak bedziesz mial kontrole to browar bedzie sprawdzany od 1999 roku nikt tyle piwa nie przewoził
to tak jakbys do Turcji jechal z podobna iloscia kurtek skorzanych laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Zleciłem przelew z mBanku do bet-at-home teraz....czy jutro już będzie zaksięgowane na moim koncie?
dzieki z góry smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by _potepiony_
Kurde znów problem mam. Otóż rok temu odszedłem z pewnej firmy w okolicach połowy stycznia. Teraz trzeba się rozliczyć za zeszły rok (mam na myśli Pity) i ja nie wiem czy oni mi przysłali rok temu papiery do rozliczenia razem z tymi za rok 2007 czy może nie przysłali wogóle, a być może sam gdzieś zapodziałem.

Pytanie co robić... czy jeśli pójdę do tej firmy wydadzą mi ponownie te kwity i potrzebne dane do rozliczenia?

Powinni przysłać pocztą, poleconym, i zapewne tak zrobili. Tzn. nie teraz tylko w zeszłym roku.
Jak do nich pójdziesz to powinni sprządzić Ci tego PITa, chyba że trafisz na jakąś głupią babę. Wtedy będzie problem.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
[quote=TOM182]Zleciłem przelew z mBanku do bet-at-home teraz....czy jutro już będzie zaksięgowane na moim koncie?
BAH ma przelewy24, niepotrzebnie robiłes przelew bo w ciagu 5 minut juz kaska na koncie w bah.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
mam taki problem

nie moge przewijac do przodu na N tv meczy na zywo frown


Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by zaberek1987
mam taki problem

nie moge przewijac do przodu na N tv meczy na zywo frown
mam ten sam problem mad

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Co Wam tam meczy na ten ence?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Nie wiem czemu ale od kilku dni nie mogę wejść na stronkę torrenty.org po pewnym czasie ładowania się stronki pojawi mi się " Przerwane połączenie Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony "
Natomiast jak wchodzę z google na stronke na torrenty szukaj to się ładuje odrazu , a jak chcę przełączyć się na jakąś kategorię to znów pojawia się to samo co przy normalnym wejściu " Przerwane połączenie Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony "

Ktoś wie jak sobie z tym poradzić ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Piecia, ja mialem podobnie kilka dni temu.
Nawet zalogowac sie nie moglem, wyskakiwał komunikat, że login lub hasło błędne :|

Ale od wtorku działa mi juz strona bez problemu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
właśnie i u mnie zadziałała czyli po problemie już hura

Pozdrawiam Świątecznie piwo

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
jaki kodek trzeba zainstalować żeby oglądać film z napisami??

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
To nie kodek tylko odtwarzacz smile allplayer, gomplayer, sub-edit]

chociaz sa takie kodeki do allplayera ktoer same laduja napisy do allplayera do filmu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
jeszcze niedawno mogłem oglądać filmy z napisami ale ostatnio ale ostatnio instalowałem kilka programów i coś się zepsuło u mnie napisy nawet winamp czytał smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by 11kera11
jeszcze niedawno mogłem oglądać filmy z napisami ale ostatnio instalowałem kilka programów i coś się zepsuło u mnie napisy nawet winamp czytał smile a teraz gówno żaden odtwarzacz nie czyta

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1