|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
jak bede mial 25 piw w torbie na granicy niemiecko polskiej to nie powinno byc chyba problemow co? Przecież już wczoraj się o to pytałeś, i nawet sam Ci odpowiadałem, że można przewieźć 110 l niskoprocentowego alkoholu (czyt. piwa).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Może ktoś podróżował do Paryża. Nie wiecie ile kosztuje transport autobusem, samolotem? Sprawdzałem, na razie tą drugą opcję i wyszło mi, że około 1400 zł  Interesuje mnie termin, 25-30 maja .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
A skad? W lokalizacji masz KOSMOS wiec 1400pln to mysle ze niezla okazja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Może ktoś podróżował do Paryża. Nie wiecie ile kosztuje transport autobusem, samolotem? Sprawdzałem, na razie tą drugą opcję i wyszło mi, że około 1400 zł  Interesuje mnie termin, 25-30 maja . w tę(25 maj) i na zad (30 maj) z berlina schoenefeld do paris orly w sumie prawie 2 razy mniej: Wycena wybranego lotu lot easyJet - dorosły lub dziecko zł 573 (za osobę) Opłaty portów lotniczych krajów trzecich i podatki rządowe - dorosły lub dziecko zł 126 (za osobę) Łączna opłata za bagaż i sprzęt sportowy zł 100 (Razem) Całkowita cena: 1 dorosłej osoby zł 799 (Razem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Może ktoś podróżował do Paryża. Nie wiecie ile kosztuje transport autobusem, samolotem? Sprawdzałem, na razie tą drugą opcję i wyszło mi, że około 1400 zł  Interesuje mnie termin, 25-30 maja . Nie wiem jak Ci to wyszło, ale poniżej masz lot w obie strony za około 600 PLN http://www.skyscanner.pl/loty/waw/pari/090525/090630/ceny-biletow-lotniczych-do-pary%C5%BC-z-warszawa-w-maj-2009-i-czerwiec-2009.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jak bede mial 25 piw w torbie na granicy niemiecko polskiej to nie powinno byc chyba problemow co? Przecież już wczoraj się o to pytałeś, i nawet sam Ci odpowiadałem, że można przewieźć 110 l niskoprocentowego alkoholu (czyt. piwa). jak bedziesz mial kontrole to browar bedzie sprawdzany od 1999 roku nikt tyle piwa nie przewoził to tak jakbys do Turcji jechal z podobna iloscia kurtek skorzanych 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Zleciłem przelew z mBanku do bet-at-home teraz....czy jutro już będzie zaksięgowane na moim koncie? dzieki z góry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kurde znów problem mam. Otóż rok temu odszedłem z pewnej firmy w okolicach połowy stycznia. Teraz trzeba się rozliczyć za zeszły rok (mam na myśli Pity) i ja nie wiem czy oni mi przysłali rok temu papiery do rozliczenia razem z tymi za rok 2007 czy może nie przysłali wogóle, a być może sam gdzieś zapodziałem.
Pytanie co robić... czy jeśli pójdę do tej firmy wydadzą mi ponownie te kwity i potrzebne dane do rozliczenia? Powinni przysłać pocztą, poleconym, i zapewne tak zrobili. Tzn. nie teraz tylko w zeszłym roku. Jak do nich pójdziesz to powinni sprządzić Ci tego PITa, chyba że trafisz na jakąś głupią babę. Wtedy będzie problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
[quote=TOM182]Zleciłem przelew z mBanku do bet-at-home teraz....czy jutro już będzie zaksięgowane na moim koncie? BAH ma przelewy24, niepotrzebnie robiłes przelew bo w ciagu 5 minut juz kaska na koncie w bah.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
mam taki problem nie moge przewijac do przodu na N tv meczy na zywo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
mam taki problem nie moge przewijac do przodu na N tv meczy na zywo  mam ten sam problem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Co Wam tam meczy na ten ence?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Nie wiem czemu ale od kilku dni nie mogę wejść na stronkę torrenty.org po pewnym czasie ładowania się stronki pojawi mi się " Przerwane połączenie Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony " Natomiast jak wchodzę z google na stronke na torrenty szukaj to się ładuje odrazu , a jak chcę przełączyć się na jakąś kategorię to znów pojawia się to samo co przy normalnym wejściu " Przerwane połączenie Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony "
Ktoś wie jak sobie z tym poradzić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Piecia, ja mialem podobnie kilka dni temu. Nawet zalogowac sie nie moglem, wyskakiwał komunikat, że login lub hasło błędne :|
Ale od wtorku działa mi juz strona bez problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
właśnie i u mnie zadziałała czyli po problemie już  Pozdrawiam Świątecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
jaki kodek trzeba zainstalować żeby oglądać film z napisami??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
To nie kodek tylko odtwarzacz  allplayer, gomplayer, sub-edit] chociaz sa takie kodeki do allplayera ktoer same laduja napisy do allplayera do filmu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
jeszcze niedawno mogłem oglądać filmy z napisami ale ostatnio ale ostatnio instalowałem kilka programów i coś się zepsuło u mnie napisy nawet winamp czytał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
jeszcze niedawno mogłem oglądać filmy z napisami ale ostatnio instalowałem kilka programów i coś się zepsuło u mnie napisy nawet winamp czytał  a teraz gówno żaden odtwarzacz nie czyta
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|