Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#2984478 18/03/2009 07:35
Dołączył: May 2004
Posty: 514
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 514
http://www.i4poker.com/pl/Sportsbetting.aspx
Nie znalazłem tematu o tym buku. Może ktoś ma informacje związane z grą u nich w zkładach sportowych. Na dzień dobry dla nowych graczy dają bonus 100% do 50 euro. Strona po polsku.

Bonus: Unibet
molek64 #2985130 18/03/2009 16:50
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
to samo co pokerium

neoximek #2985206 18/03/2009 19:04
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Po grafice strony to chyba ta sama grupa co fubo,noxwin,ladsbet,danebets.........jeśli tak to wcześniej nie było z nimi problemów jeśli chodzi o wypłaty , natomiast troszkę chyba kursy poszły na dół,ale to tak na gorąco dodaję....trzeba się przyjrzeć dokładniej

crossmen #2985217 18/03/2009 19:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,395
Likes: 11
Z wyplatami zero problemow .Wkurzajace jest tylko,ze za druga wyplate w miesiacu zabieraja 10 euro tongue

rafal08 #2986760 19/03/2009 05:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Szczerze powiedziawszy, to jestem zaskoczony, ze i4poker uruchomil zakłady, malo tego, w dodatku daja bonus.
Ale nie do tego zmierzam, powiedzcie mi tylko, czy jezeli kiedys posiadalem konto w i4poker, to czy bede mogl skorzystac z promocji na zaklady w "pokerium"?

Jezeli chodzi o i4poker, to o wyplate (ewentualna) jestem spokojny, ale jak sie ma sytuacja z pokerium?

arkadius #2987642 19/03/2009 08:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
W sieci Entraction dozwolony jest tylko jeden bonus/spłata na osobę/gospodarstwo domowe/adres IP.

Tylko tyle widze, nic nie pisza ze nie mozna skorzystac z bonusu pokerium i ipoker

Loony25 #2995194 21/03/2009 22:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
A jakie jeszcze roomy naleza do Entraction ? Bo chcialbym wplacic dla bonusa, ale zeby mi jakiegos numeru nie wywineli ze gdzies juz u nich mam konto

Aquarius80 #2995879 22/03/2009 01:23
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723

neoximek #2997481 22/03/2009 07:22
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
czy jak sie otrzymalo bonus w pokerium to mozna skorzystac z bonusa w i4poker? czy to jest jakos powiazane? czy podany numer konta w i4poker jest kontem polskim i przelewy sa dokonywane bez prowizji?
dzieki

lukulus #3025699 01/04/2009 07:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Czy to u nich normalne ze zaraz po zalozeniu konta blokuja je proszac o skany ???

Loony25 #3033497 03/04/2009 23:56
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
mi nie zablokowali

lukulus #3059522 14/04/2009 02:16
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
Przy rejestracji wyskakuje mi błąd, komuś udało się dzisiaj zarejestrować?

chocolate #3059580 14/04/2009 02:33
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by chocolate
Przy rejestracji wyskakuje mi błąd, komuś udało się dzisiaj zarejestrować?

Spróbuj się zarejestrować bez wpisywania kodu bonusa ( zostaw puste pole).
Dopiero przy depozycie wpisz kod bonusa i wybierz zakłady sportowe jako docelowe miejsce depozytu

cinek1234 #3059652 14/04/2009 02:52
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
niestety nic nie daje:(

chocolate #3059910 14/04/2009 04:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Heh, dostalem od nich paczke; a w srodku 3 magazyny, poradnik pokerowy, karty do gry oraz koszulka.

Wszystko fajnie, ale nie lepiej bylo mi dac bonusa 10e na konto? Albo choc zaproponowac jakis bonusik 50% do 25e chociaz?

Ladnie u nich przegralem kase i bonusa, a jedynie co mi proponuja to bonus na pokera..


agr1 #3061160 14/04/2009 20:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
U mnie ta sama paczka...a zaznaczałem że nie chce nic z reklam, poker mnie nie interesuje a tu magazyny poradniki itp

Loony25 #3061217 14/04/2009 21:06
Dołączył: Feb 2007
Posty: 674
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 674
ciesz sie ze dostales smieci.

lions #3065310 16/04/2009 04:07
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
newbie
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
Mimo że w polskiej wersji "szczegółów promocji" nie było wzmianki o tym ,że przysługuje tylko jedna oferta bonusowa w sieci właśnie zablokowali mi konto z tego powodu (zwrot depozytu bez wygranych).
Mam konta na kilku innych stronach Entraction i nigdy mi się to nie zdażyło.
Odradzam zakładanie tam jeślim macie już w pokerium, 24hpoker itd.
Nawiasem mówiąc nie podawanie tak ważnych informacji w wersji polskiej i powoływanie sie na wersję angielską przy blokowaniu konta uważam za niezłe skur....wo.(po mojej dyskusji na czacie informacja ta pojawiła sie też w wersji polskiej)

gryppa #3065381 16/04/2009 04:23
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
wogóle teraz nie można konta otworzyc, komuś od wczoraj się udało?

chocolate #3072053 19/04/2009 00:04
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
co sie dzieje z ta strona? chodzi tak powoli ze szok :/ czyzby bali sie swoich uzytkowników tongue

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty, burbon, rafal08), 2,867 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1