|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 514 |
http://www.i4poker.com/pl/Sportsbetting.aspxNie znalazłem tematu o tym buku. Może ktoś ma informacje związane z grą u nich w zkładach sportowych. Na dzień dobry dla nowych graczy dają bonus 100% do 50 euro. Strona po polsku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Po grafice strony to chyba ta sama grupa co fubo,noxwin,ladsbet,danebets.........jeśli tak to wcześniej nie było z nimi problemów jeśli chodzi o wypłaty , natomiast troszkę chyba kursy poszły na dół,ale to tak na gorąco dodaję....trzeba się przyjrzeć dokładniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
Z wyplatami zero problemow .Wkurzajace jest tylko,ze za druga wyplate w miesiacu zabieraja 10 euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Szczerze powiedziawszy, to jestem zaskoczony, ze i4poker uruchomil zakłady, malo tego, w dodatku daja bonus. Ale nie do tego zmierzam, powiedzcie mi tylko, czy jezeli kiedys posiadalem konto w i4poker, to czy bede mogl skorzystac z promocji na zaklady w "pokerium"?
Jezeli chodzi o i4poker, to o wyplate (ewentualna) jestem spokojny, ale jak sie ma sytuacja z pokerium?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
W sieci Entraction dozwolony jest tylko jeden bonus/spłata na osobę/gospodarstwo domowe/adres IP.
Tylko tyle widze, nic nie pisza ze nie mozna skorzystac z bonusu pokerium i ipoker
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
A jakie jeszcze roomy naleza do Entraction ? Bo chcialbym wplacic dla bonusa, ale zeby mi jakiegos numeru nie wywineli ze gdzies juz u nich mam konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266 |
czy jak sie otrzymalo bonus w pokerium to mozna skorzystac z bonusa w i4poker? czy to jest jakos powiazane? czy podany numer konta w i4poker jest kontem polskim i przelewy sa dokonywane bez prowizji? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Czy to u nich normalne ze zaraz po zalozeniu konta blokuja je proszac o skany ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
Przy rejestracji wyskakuje mi błąd, komuś udało się dzisiaj zarejestrować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273 |
Przy rejestracji wyskakuje mi błąd, komuś udało się dzisiaj zarejestrować? Spróbuj się zarejestrować bez wpisywania kodu bonusa ( zostaw puste pole). Dopiero przy depozycie wpisz kod bonusa i wybierz zakłady sportowe jako docelowe miejsce depozytu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Heh, dostalem od nich paczke; a w srodku 3 magazyny, poradnik pokerowy, karty do gry oraz koszulka.
Wszystko fajnie, ale nie lepiej bylo mi dac bonusa 10e na konto? Albo choc zaproponowac jakis bonusik 50% do 25e chociaz?
Ladnie u nich przegralem kase i bonusa, a jedynie co mi proponuja to bonus na pokera..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
U mnie ta sama paczka...a zaznaczałem że nie chce nic z reklam, poker mnie nie interesuje a tu magazyny poradniki itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 674 |
ciesz sie ze dostales smieci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37 |
Mimo że w polskiej wersji "szczegółów promocji" nie było wzmianki o tym ,że przysługuje tylko jedna oferta bonusowa w sieci właśnie zablokowali mi konto z tego powodu (zwrot depozytu bez wygranych). Mam konta na kilku innych stronach Entraction i nigdy mi się to nie zdażyło. Odradzam zakładanie tam jeślim macie już w pokerium, 24hpoker itd. Nawiasem mówiąc nie podawanie tak ważnych informacji w wersji polskiej i powoływanie sie na wersję angielską przy blokowaniu konta uważam za niezłe skur....wo.(po mojej dyskusji na czacie informacja ta pojawiła sie też w wersji polskiej)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
wogóle teraz nie można konta otworzyc, komuś od wczoraj się udało?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266 |
co sie dzieje z ta strona? chodzi tak powoli ze szok :/ czyzby bali sie swoich uzytkowników 
|
|
|
Link skopiowany do schowka