|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dziwne rzeczy, ale jak ktoś zgłasza spór to trzeba rozstrzygnąć. Jeśli nie ponumerowałeś typu jako #1 to regulamin został złamany. Jeśli przeciwnik napisał "typ: Real" a mecz był "Real kontra Real" to mamy podobną sprawę.
Tak więc każdemu po -100zł.
Gdybyś zaś się wcześniej kapnął z tym, że nie podałeś #1, to typ trafiony liczy się jako "nie wysłany" i mógłbyś wtedy podać zastępczy. Gdyby natomiast był przegrany to byłby ważny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816 |
A co w sytuacji gdy zawodnik nr1 poda Nadal, a zawodnik nr2 drugi Nadal hc-3,5? Wg regulaminu drugi typował nieregulaminowo, ale jaka sankacja? Typu nie było? Typ ważny, ale -100? Czy tak jak niekompletny - jeśli trafiony to do powtórki, a jak nie to -100?
Pasowałoby takie uściślenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?
---------- galieus/dimes Fab ----------
??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Dziwne rzeczy, ale jak ktoś zgłasza spór to trzeba rozstrzygnąć. Jeśli nie ponumerowałeś typu jako #1 to regulamin został złamany. Jeśli przeciwnik napisał "typ: Real" a mecz był "Real kontra Real" to mamy podobną sprawę.
Tak więc każdemu po -100zł.
Gdybyś zaś się wcześniej kapnął z tym, że nie podałeś #1, to typ trafiony liczy się jako "nie wysłany" i mógłbyś wtedy podać zastępczy. Gdyby natomiast był przegrany to byłby ważny. wrocilem z imprezy i bardzo mi sie podoba co postanowil Szef wszystkich Szefów...  prawda ze dziwna sprawa... Rivaldo odpadl, nie wiem po co probowal kombinowac, jednakze sam sie nadzial na wlasną upierdliwosc... oby wiecej takcih sytuacji nie bylo... a Conrad moim skromnym zdaniem podjal jedyna wlasciwa decyzje... albo nic nie anulowac albo anulowac obu... i by wiecej bez takich zenujacych sytuacji przebiegal ten konkurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt. ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?
---------- galieus/dimes Fab ----------
?? Fab mogłbyś mi policzyć, ponieważ nie mam pojecia ktory z nas awansował.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt. ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real?  jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
min. 1.2 max 5.00 i wszystko w temacie. ja odpadlem bo nie umiem liczyc trafilem co prawda 5.00 a byla potrzebna jedna setka wiecej  granie tych kursow 1.01 to pajacowanie i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt. ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real?  jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego  Jeżeli Rivaldo nie wiedział, jakiej cyferki brakuje, to też mógł się zapytać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt. ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real?  jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego  dam Ci maly przyklad (takiej sytuacji nie bylo, to tylko wymyslony przyklad, lecz mozliwy), mecz ligi urugwajskiej: Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers i typ: Montevideo po kursie 1.3 o godzinie 13 w niedziele kurs na 1 byl 1.3, pozniej pokazalo sie info, ze w Nacionalu nie zagra 10 waznych graczy i o godzinie 19 byl kurs 1.3 na Wanderers (nie wiadomo dokladnie o ktorej buki zmienily kursy), a ktos zagral ten typ o godznie 17: Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers i typ: Montevideo po kursie 1.3 i teraz pytanie, na jaka druzyne gral typujacy?  to moze skorzystasz teraz z inteligencji i zrozumiesz, ze typowanie na Real w meczu Real Madrid - Real Valladolid po kursie 1.25 nie jest az tak oczywiste... jak dalej tego nie rozumiesz, daj znac, wymysle jeszcze kilka innych przykladow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Kellthorn Ty tak na powaznie?
Ja teraz sprawdzam kilka razy pick zanim wysle, a jak wysle to tez kilka razy sprawdzam, bo rywal zawsze moze sie doczepic ze kropki nie bylo, albo "#" albo numer bledny, lub tez data miala zly format...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Experto: odpowiem Ci tak, spróbuj nie podbić pieczątką firmową jednej ze 125 stron przed składaniem wniosku aplikacyjnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dowolnego województwa a będziesz wiedział o czym mówię. Nie ja ustalałem ten regulamin, ale skoro ktoś poważnie traktuje to co robi, to powinien na takie rzeczy zwracać uwagę. Co nie zmienia faktu, że pewne sytuacja, jak ta ostatnia, mogą się wydawać trochę iracjonalne, ale taka jest już ta zabawa. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?
---------- galieus/dimes Fab ----------
?? Fab mogłbyś mi policzyć, ponieważ nie mam pojecia ktory z nas awansował. z tego co widzę, to Ty, że pozwolę sobie per napisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A co w sytuacji gdy zawodnik nr1 poda Nadal, a zawodnik nr2 drugi Nadal hc-3,5? Wg regulaminu drugi typował nieregulaminowo, ale jaka sankacja? Typu nie było? Typ ważny, ale -100? Czy tak jak niekompletny - jeśli trafiony to do powtórki, a jak nie to -100?
Pasowałoby takie uściślenie Drugi typ jest nieważny. Przeciwnik ma prawo wysłać w jego miejscu zastępczy, ale jeśli tego nie zrobił do czasu zakończenia typowania to ma -100 (tak jak za niewysłany typ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wysyłanie typów w konkursach, niedługo urośnie do rangi absurdu. Łącznie z rejestracjami, potwierdzeniami, odmeldowaniami, privami ... bój będzie toczony o każdy przecinek  Gdzie jeszcze można zrozumieć błędne/nieczytelne zapisy handicapów, to już nieporozumieniem jest nieuznanie typu z powodu nieprawidłowego ponumerowania  Tym bardziej pięciu typów wysłanych w jednym poście ... Ale cóż ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
wiec wlasnie tez uwazam ze Rivaldo chcac awansowac sprowadzil tę zabawę, podkreslam zabawę!, do granic absurdu... ale coz teraz co tydzien beda afery o zle postawiona cyferke czy tez literke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Może inaczej. Regulamin pod względem podawania typów jest tak potwornie prosty, że każdy kto spierdzieli coś tak banalnego zasługuje na -100zł w każdym przypadku...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
prosba do moderatorow o sprawdzenie czy nie zlamalem regulaminu - pkt8 - Nie można typować "pod przeciwnika" ...
poniewaz termii w swoim typie #1 postawil na wygrana MU ja w swoim typie #1 postawilem ze MU z handi wykona wiecej roznych bardzo prosze potwierdzenie ze typ jest zgodny lub nie z regulaminem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Grając te same spotkanie można jedynie grać typy, w których nie ma możliwości by oba weszły.
Dotyczy to także zakładów, które nie mają na siebie wpływu (np. kto wygra mecz i kto wygra rzut monetą u sędziego).
W tym przypadku typ liczy się jako niewysłany i należy w jego miejsce podać typ zastępczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 442 |
Witam i proszę o pomoc. Chciałbym podać swoje typy, ale nie wiem z kim rywalizuję. Ściągnąłem spakowany plik w którym ma być drabinka, ale nie potrafie jej tam znaleźć  po rozpakowaniu mam 5 plików i 3 foldery. W którym szukać drabinki i za pomocą jakiego programu z pakietu OpenOffice? Może to dla niektórych banalne, ale nie znam tego pakietu. Z góry dzięki.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|