Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dziwne rzeczy, ale jak ktoś zgłasza spór to trzeba rozstrzygnąć. Jeśli nie ponumerowałeś typu jako #1 to regulamin został złamany. Jeśli przeciwnik napisał "typ: Real" a mecz był "Real kontra Real" to mamy podobną sprawę.

Tak więc każdemu po -100zł.

Gdybyś zaś się wcześniej kapnął z tym, że nie podałeś #1, to typ trafiony liczy się jako "nie wysłany" i mógłbyś wtedy podać zastępczy. Gdyby natomiast był przegrany to byłby ważny.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
Dołączył: Jan 2007
Posty: 816
A co w sytuacji gdy zawodnik nr1 poda Nadal, a zawodnik nr2 drugi Nadal hc-3,5?
Wg regulaminu drugi typował nieregulaminowo, ale jaka sankacja? Typu nie było? Typ ważny, ale -100? Czy tak jak niekompletny - jeśli trafiony to do powtórki, a jak nie to -100?

Pasowałoby takie uściślenie

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?

----------
galieus/dimes
Fab
----------

??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by Conrad
Dziwne rzeczy, ale jak ktoś zgłasza spór to trzeba rozstrzygnąć. Jeśli nie ponumerowałeś typu jako #1 to regulamin został złamany. Jeśli przeciwnik napisał "typ: Real" a mecz był "Real kontra Real" to mamy podobną sprawę.

Tak więc każdemu po -100zł.

Gdybyś zaś się wcześniej kapnął z tym, że nie podałeś #1, to typ trafiony liczy się jako "nie wysłany" i mógłbyś wtedy podać zastępczy. Gdyby natomiast był przegrany to byłby ważny.

wrocilem z imprezy i bardzo mi sie podoba co postanowil Szef wszystkich Szefów... smile

prawda ze dziwna sprawa... Rivaldo odpadl, nie wiem po co probowal kombinowac, jednakze sam sie nadzial na wlasną upierdliwosc... oby wiecej takcih sytuacji nie bylo...

a Conrad moim skromnym zdaniem podjal jedyna wlasciwa decyzje... albo nic nie anulowac albo anulowac obu...

i by wiecej bez takich zenujacych sytuacji przebiegal ten konkurs

piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Kellthorn
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt.


ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? laugh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Originally Posted by Fab
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?

----------
galieus/dimes
Fab
----------

??

Fab mogłbyś mi policzyć, ponieważ nie mam pojecia ktory z nas awansował.

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Kellthorn
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt.


ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? laugh

jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego smile

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
min. 1.2 max 5.00 i wszystko w temacie. ja odpadlem bo nie umiem liczyc trafilem co prawda 5.00 a byla potrzebna jedna setka wiecej laugh

granie tych kursow 1.01 to pajacowanie i tyle

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Kellthorn
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Kellthorn
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt.


ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? laugh

jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego smile
Jeżeli Rivaldo nie wiedział, jakiej cyferki brakuje, to też mógł się zapytać wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Kellthorn
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Kellthorn
W tym czasie w ofercie expekta był tylko jeden mecz Real Madrid - Real Valladolid i kurs 1.25 dobitnie świadczy, że chodzi o Real Madryt.


ja o pilce noznej pojecia nie mam to skad mam wiedziec jaki byl kurs na ktory Real? laugh

jeżeli nie ma się wiedzy, to trzeba skorzystać z inteligencji i zapytać kogoś mądrzejszego smile


dam Ci maly przyklad (takiej sytuacji nie bylo, to tylko wymyslony przyklad, lecz mozliwy), mecz ligi urugwajskiej:


Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers
i typ: Montevideo po kursie 1.3


o godzinie 13 w niedziele kurs na 1 byl 1.3, pozniej pokazalo sie info, ze w Nacionalu nie zagra 10 waznych graczy i o godzinie 19 byl kurs 1.3 na Wanderers (nie wiadomo dokladnie o ktorej buki zmienily kursy), a ktos zagral ten typ o godznie 17:

Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers
i typ: Montevideo po kursie 1.3

i teraz pytanie, na jaka druzyne gral typujacy? laugh

to moze skorzystasz teraz z inteligencji i zrozumiesz, ze typowanie na Real w meczu Real Madrid - Real Valladolid po kursie 1.25 nie jest az tak oczywiste... jak dalej tego nie rozumiesz, daj znac, wymysle jeszcze kilka innych przykladow

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Kellthorn Ty tak na powaznie?

Ja teraz sprawdzam kilka razy pick zanim wysle, a jak wysle to tez kilka razy sprawdzam, bo rywal zawsze moze sie doczepic ze kropki nie bylo, albo "#" albo numer bledny, lub tez data miala zly format...

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Experto: odpowiem Ci tak, spróbuj nie podbić pieczątką firmową jednej ze 125 stron przed składaniem wniosku aplikacyjnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dowolnego województwa a będziesz wiedział o czym mówię. Nie ja ustalałem ten regulamin, ale skoro ktoś poważnie traktuje to co robi, to powinien na takie rzeczy zwracać uwagę. Co nie zmienia faktu, że pewne sytuacja, jak ta ostatnia, mogą się wydawać trochę iracjonalne, ale taka jest już ta zabawa.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Originally Posted by dimes
Originally Posted by Fab
Chciałbym się dowiedzieć, kiedy zostanie rozpatrzone, bądź też podane, z którym z Kolegów "rywalizuję" w II Rundzie?

----------
galieus/dimes
Fab
----------

??

Fab mogłbyś mi policzyć, ponieważ nie mam pojecia ktory z nas awansował.
z tego co widzę, to Ty, że pozwolę sobie per napisać wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ogorek
A co w sytuacji gdy zawodnik nr1 poda Nadal, a zawodnik nr2 drugi Nadal hc-3,5?
Wg regulaminu drugi typował nieregulaminowo, ale jaka sankacja? Typu nie było? Typ ważny, ale -100? Czy tak jak niekompletny - jeśli trafiony to do powtórki, a jak nie to -100?

Pasowałoby takie uściślenie

Drugi typ jest nieważny. Przeciwnik ma prawo wysłać w jego miejscu zastępczy, ale jeśli tego nie zrobił do czasu zakończenia typowania to ma -100 (tak jak za niewysłany typ).

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wysyłanie typów w konkursach, niedługo urośnie do rangi absurdu.
Łącznie z rejestracjami, potwierdzeniami, odmeldowaniami, privami ... bój będzie toczony o każdy przecinek smile
Gdzie jeszcze można zrozumieć błędne/nieczytelne zapisy handicapów, to już nieporozumieniem jest nieuznanie typu z powodu nieprawidłowego ponumerowania laugh
Tym bardziej pięciu typów wysłanych w jednym poście ...
Ale cóż ...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
wiec wlasnie tez uwazam ze Rivaldo chcac awansowac sprowadzil tę zabawę, podkreslam zabawę!, do granic absurdu... ale coz teraz co tydzien beda afery o zle postawiona cyferke czy tez literke...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Może inaczej. Regulamin pod względem podawania typów jest tak potwornie prosty, że każdy kto spierdzieli coś tak banalnego zasługuje na -100zł w każdym przypadku...

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
prosba do moderatorow o sprawdzenie czy nie zlamalem regulaminu - pkt8 - Nie można typować "pod przeciwnika" ...

poniewaz termii w swoim typie #1 postawil na wygrana MU ja w swoim typie #1 postawilem ze MU z handi wykona wiecej roznych bardzo prosze potwierdzenie ze typ jest zgodny lub nie z regulaminem

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Grając te same spotkanie można jedynie grać typy, w których nie ma możliwości by oba weszły.

Dotyczy to także zakładów, które nie mają na siebie wpływu (np. kto wygra mecz i kto wygra rzut monetą u sędziego).

W tym przypadku typ liczy się jako niewysłany i należy w jego miejsce podać typ zastępczy.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 442
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 442
Witam i proszę o pomoc. Chciałbym podać swoje typy, ale nie wiem z kim rywalizuję. Ściągnąłem spakowany plik w którym ma być drabinka, ale nie potrafie jej tam znaleźć smile po rozpakowaniu mam 5 plików i 3 foldery. W którym szukać drabinki i za pomocą jakiego programu z pakietu OpenOffice? Może to dla niektórych banalne, ale nie znam tego pakietu. Z góry dzięki.

Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1