|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Wiem, że to nie forum medyczne i zanim wybiorę się do lekarza, może ktoś mi coś doradzi, a może ktoś miał coś podobnego, mianowicie od wczoraj do teraz(również przez całą noc) mam taki ciągły, stłumiony ból prawej części głowy, a dokładniej okolic skroni i wyżej, obejmuje także górną część szczęki(takie jakby pieczenie, ciężko to określić), ogólnie nie przeszkadza tak bardzo, ale czuje go, czasem nawet lekko zakuje. Może kogoś dopadła podobna dolegliwość, czekam na jakieś komentarze, pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180 |
Weż aspiryne, a nawet dwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
tabsy już brałem, wczoraj, w nocy i dzisiaj i nic. przy normalnym bólu głowy już by mi dawno przeszło, a tu tyko 1 strona nakurw...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381 |
Weż aspiryne, a nawet dwie. Dzięki House.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
tabsy już brałem wczoraj dziś i w nocy i nic. przy normalnym bólu głowy przeszło by mi już dawno, a tu tylko 1 strona boli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
tabsy już brałem wczoraj dziś i w nocy i nic. przy normalnym bólu głowy przeszło by mi już dawno, a tu tylko 1 strona boli... możliwe że zatoki, spróbój coś na ból zatok. Albo zaparz się trochę pod rumiankiem, ibuprom zatoki, przespać się i ma być dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
sprawdz tez sobie cisnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jak dla mnie ból zatok  Kilka miesięcy też mnie podobnie głowa bolała. Ibuprom zatoki + napary i będzie dobrze. Zdrowia życzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Wyjeżdżałeś ostatnio do egzotycznych krajów? Czy podobne przypadki zdarzają się w Twojej rodzinie?
Potem mogę poszukać odcinków House'a i coś pomyśleć :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
ziółek sobie zaparz-złota rada P. Stanisławy z Klanu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
"To ja ziółka księdzu zaparzę" - fani Plebanii łączcie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Wiem, że to nie forum medyczne i zanim wybiorę się do lekarza, może ktoś mi coś doradzi, a może ktoś miał coś podobnego, mianowicie od wczoraj do teraz(również przez całą noc) mam taki ciągły, stłumiony ból prawej części głowy, a dokładniej okolic skroni i wyżej, obejmuje także górną część szczęki(takie jakby pieczenie, ciężko to określić), ogólnie nie przeszkadza tak bardzo, ale czuje go, czasem nawet lekko zakuje. Może kogoś dopadła podobna dolegliwość, czekam na jakieś komentarze, pozdrawiam. U mnie w bloku sasiad z siódmego piętra byl w podobnej sytuacji. Trwało to dwa dni.Dzwonił pare razy na pogotowie a ani go olewali. Szanowna służba zdowia radziła zazyć tabletki na ból głowy. Umarł. Okazało się ,że miał wylew krwi do mózgu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
miałem taką dolegliwość jakieś czas temu .... było to na drugi dzien po moim kawalerski . Tak daliśmy z kolesiami w barze ze szok .ogólnie to namieszałem wódkę + piwo + jakieś kolorowe drinki . Stary na drugi dzień nie wiedziałem gdzie jestem . Dobrze ze to była sobota i do roboty nie trzeba było iść .Przeleżałem jak kłoda cały weekend i jeszcze poniedziałek wziąłem wolny bo na "wstecznym" chodziłem.
Rada ... nie mieszaj tyle alkoholi na raz !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381 |
hokuy musialbys mi udostepnic(a konkretnie mojemu murzynowi) dostep do mieszkania abym mogl je przeszukac w kontekscie toksyn, grzybow. Do tego tak jak napisal Kameleon czy wyjezdzales gdzies ostatnio poza granice, lub tez czy wyjezdzali ludzie z ktorymi miales kontakt.
Czy miales ostatnio kontakty seksualne z przypadkowymi osobami oraz czy jestes pewny tego ze zona/dziewczyna cie nie zdradza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Ale kurczak jesteś człowieku zabawny, jak zeszłoroczny śnieg. Zamiast koledze pomóc to Ty piszesz jak to Cię krzywdził murzyn grzybem jak byłeś mały 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|