Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3063542 15/04/2009 19:07
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Wiem, że to nie forum medyczne i zanim wybiorę się do lekarza, może ktoś mi coś doradzi, a może ktoś miał coś podobnego, mianowicie od wczoraj do teraz(również przez całą noc) mam taki ciągły, stłumiony ból prawej części głowy, a dokładniej okolic skroni i wyżej, obejmuje także górną część szczęki(takie jakby pieczenie, ciężko to określić), ogólnie nie przeszkadza tak bardzo, ale czuje go, czasem nawet lekko zakuje.
Może kogoś dopadła podobna dolegliwość, czekam na jakieś komentarze, pozdrawiam.

Bonus: Unibet
hokuy #3063562 15/04/2009 19:18
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 180
Weż aspiryne, a nawet dwie.

hokuy #3063565 15/04/2009 19:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

wez panadol

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
tabsy już brałem, wczoraj, w nocy i dzisiaj i nic. przy normalnym bólu głowy już by mi dawno przeszło, a tu tyko 1 strona nakurw...

Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
Originally Posted by combat
Weż aspiryne, a nawet dwie.

Dzięki House.

hokuy #3063576 15/04/2009 19:23
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
tabsy już brałem wczoraj dziś i w nocy i nic. przy normalnym bólu głowy przeszło by mi już dawno, a tu tylko 1 strona boli...

hokuy #3063801 15/04/2009 21:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Originally Posted by hokuy
tabsy już brałem wczoraj dziś i w nocy i nic. przy normalnym bólu głowy przeszło by mi już dawno, a tu tylko 1 strona boli...
możliwe że zatoki, spróbój coś na ból zatok. Albo zaparz się trochę pod rumiankiem, ibuprom zatoki, przespać się i ma być dobrze wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
sprawdz tez sobie cisnienie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Jak dla mnie ból zatok smile
Kilka miesięcy też mnie podobnie głowa bolała. Ibuprom zatoki + napary i będzie dobrze.

Zdrowia życzę.

Jose #3064532 16/04/2009 01:48
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wyjeżdżałeś ostatnio do egzotycznych krajów?
Czy podobne przypadki zdarzają się w Twojej rodzinie?

Potem mogę poszukać odcinków House'a i coś pomyśleć :>

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
ziółek sobie zaparz-złota rada P. Stanisławy z Klanu!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
"To ja ziółka księdzu zaparzę" - fani Plebanii łączcie się tongue

hokuy #3064783 16/04/2009 02:33
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by hokuy
Wiem, że to nie forum medyczne i zanim wybiorę się do lekarza, może ktoś mi coś doradzi, a może ktoś miał coś podobnego, mianowicie od wczoraj do teraz(również przez całą noc) mam taki ciągły, stłumiony ból prawej części głowy, a dokładniej okolic skroni i wyżej, obejmuje także górną część szczęki(takie jakby pieczenie, ciężko to określić), ogólnie nie przeszkadza tak bardzo, ale czuje go, czasem nawet lekko zakuje.
Może kogoś dopadła podobna dolegliwość, czekam na jakieś komentarze, pozdrawiam.



U mnie w bloku sasiad z siódmego piętra byl w podobnej sytuacji. Trwało to dwa dni.Dzwonił pare razy na pogotowie a ani go olewali. Szanowna służba zdowia radziła zazyć tabletki na ból głowy. Umarł. Okazało się ,że miał wylew krwi do mózgu.


Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 553
lol

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
miałem taką dolegliwość jakieś czas temu .... było to na drugi dzien po moim kawalerski . Tak daliśmy z kolesiami w barze ze szok .ogólnie to namieszałem wódkę + piwo + jakieś kolorowe drinki . Stary na drugi dzień nie wiedziałem gdzie jestem . Dobrze ze to była sobota i do roboty nie trzeba było iść .Przeleżałem jak kłoda cały weekend i jeszcze poniedziałek wziąłem wolny bo na "wstecznym" chodziłem.

Rada ... nie mieszaj tyle alkoholi na raz !!

Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
hokuy musialbys mi udostepnic(a konkretnie mojemu murzynowi) dostep do mieszkania abym mogl je przeszukac w kontekscie toksyn, grzybow. Do tego tak jak napisal Kameleon czy wyjezdzales gdzies ostatnio poza granice, lub tez czy wyjezdzali ludzie z ktorymi miales kontakt.

Czy miales ostatnio kontakty seksualne z przypadkowymi osobami oraz czy jestes pewny tego ze zona/dziewczyna cie nie zdradza?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Ale kurczak jesteś człowieku zabawny, jak zeszłoroczny śnieg. Zamiast koledze pomóc to Ty piszesz jak to Cię krzywdził murzyn grzybem jak byłeś mały smile


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1