Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#306501 06/03/2005 11:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
witam wszystkich ...powstaje wiele konkursów o roznej tematyce zwiazanej z typowaniem...moze zrobic konkurs Miast ..z kazdego miasta typowałoby 3 typerow (wiadomo duze miasta Polski wystatwiałby 2 czy 3 grupy osob 3 osoby kazda w grupie) ...wiadomo najlepszy przechodzi z kazdego Miasta dalej i rywalizuje o miano najlepszego typera na forum

....jezeli pomysł jest do bani...to prosze moderatorow o usuniecie...jezeli ok to warto zabawic sie....aha no i ktos musiałby wszystko poprowadzic ustalic zasady i reguły (na na tym forum osoby takie soba)...powodzenia

Bonus: Unibet
#306502 06/03/2005 16:37
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
podobny pomysl chodzil mi po glowie, ale z braku czasu tego nie poprowadzę.. ogolnie pomysl ciekawy..

#306503 07/03/2005 13:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Panowie zwracam sie z zapytaniem do naszownego grona typerow ...moze ktos z Was poruszyłby ten temat konkursowy ....kurson ...zły Mikołaj...Ronni Ahonen...Prezes_1... ? ...czy wogole warto?

#306504 07/03/2005 13:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Witam swego czasu taki konkurs prowadzil chyba Mario cos tam pamietam z miastami...ja niestety mam swoja Extralige wiec nie dałbym rady pociagnac 2 tematów ale jak juz znajdzie sie chetny to z przyjemnoscia pomoge opracowac regulamin i takie tam pozdrawiam

#306505 07/03/2005 14:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
No ja też niedałbym rady proowadzić 2 konkursy.Ale pomysle nad Regulaminem.Pozdro.coś sie zrobi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#306506 07/03/2005 14:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
A mi jush chodzi ladny pomysl po glowie tylko go musze jeszcze na spokoju przemyslec heeh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

PozdroZiomek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#306507 07/03/2005 19:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Mój pomysł jest taki:

Zakładamy temat ze zgłoszeniami, zgłaszający się będą wpisywać do jakiego miasta (a może regionu?) należą. Przykładowo po 5 typerów z danego regionu/miasta. Drużyny będą miały nazwy typu: "Białystok", "Poznań" itd. lub "Podlasie", "Wielkopolska" itd.

No i zasady gry:
Drużyny rozgrywają miedzy sobą mecze w ciągu 3-4 dni (pon-czw, pt-nie). A mecz polega na tym że:
- każdy zawodnik podaje 1 typ na daną kolejkę (hmm albo 2 typy)
- kursy trafionych typów zawodników z jednej drużyny mnożymy przez siebie (lub sumujemy?) i... dzielimy (lub odejmujemy?) przez kursy nie trafionych typów..
- wychodzi wynik końcowy który zaokrąlgamy do całości żeby nie było wyniku 10,34 - 11,65, tylko: 10-12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

czyli jak ktoś z którejs druzyny zaszaleje z wysokim kursem i go nie trafi to jego drużyna już się z nim rozliczy hehe!!

no i jak? może być?
czekam na opinie

#306508 07/03/2005 20:28
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Anjay troche skomplikowane.

Ja proponuje zostawić tak jak jest w teraz w AKO Super Lige tylko zwiekszyć może liczbe drużyn.z 8 do 16.I zagrać potem Play offy.

#306509 07/03/2005 21:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
hmm druga moja opcja jest taka:
coś w stylu AKO SUPER LEAGUE jak już święty wspomniał.. ale zamiast wspolnych kuponów lepiej zrobić żeby kazdy typer podał swój oddzielny kupon (maxymalnie 3 spotkania na kuponie, minimalne ako=2). Trafione kupony to punkty dla drużyny..


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Sensei, aker, forty, alfa, Lukasz111), 2,553 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1