|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
witam wszystkich ...powstaje wiele konkursów o roznej tematyce zwiazanej z typowaniem...moze zrobic konkurs Miast ..z kazdego miasta typowałoby 3 typerow (wiadomo duze miasta Polski wystatwiałby 2 czy 3 grupy osob 3 osoby kazda w grupie) ...wiadomo najlepszy przechodzi z kazdego Miasta dalej i rywalizuje o miano najlepszego typera na forum
....jezeli pomysł jest do bani...to prosze moderatorow o usuniecie...jezeli ok to warto zabawic sie....aha no i ktos musiałby wszystko poprowadzic ustalic zasady i reguły (na na tym forum osoby takie soba)...powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
podobny pomysl chodzil mi po glowie, ale z braku czasu tego nie poprowadzę.. ogolnie pomysl ciekawy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
Panowie zwracam sie z zapytaniem do naszownego grona typerow ...moze ktos z Was poruszyłby ten temat konkursowy ....kurson ...zły Mikołaj...Ronni Ahonen...Prezes_1... ? ...czy wogole warto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
Witam swego czasu taki konkurs prowadzil chyba Mario cos tam pamietam z miastami...ja niestety mam swoja Extralige wiec nie dałbym rady pociagnac 2 tematów ale jak juz znajdzie sie chetny to z przyjemnoscia pomoge opracowac regulamin i takie tam pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
No ja też niedałbym rady proowadzić 2 konkursy.Ale pomysle nad Regulaminem.Pozdro.coś sie zrobi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
A mi jush chodzi ladny pomysl po glowie tylko go musze jeszcze na spokoju przemyslec heeh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
PozdroZiomek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Mój pomysł jest taki:
Zakładamy temat ze zgłoszeniami, zgłaszający się będą wpisywać do jakiego miasta (a może regionu?) należą. Przykładowo po 5 typerów z danego regionu/miasta. Drużyny będą miały nazwy typu: "Białystok", "Poznań" itd. lub "Podlasie", "Wielkopolska" itd.
No i zasady gry: Drużyny rozgrywają miedzy sobą mecze w ciągu 3-4 dni (pon-czw, pt-nie). A mecz polega na tym że: - każdy zawodnik podaje 1 typ na daną kolejkę (hmm albo 2 typy) - kursy trafionych typów zawodników z jednej drużyny mnożymy przez siebie (lub sumujemy?) i... dzielimy (lub odejmujemy?) przez kursy nie trafionych typów.. - wychodzi wynik końcowy który zaokrąlgamy do całości żeby nie było wyniku 10,34 - 11,65, tylko: 10-12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
czyli jak ktoś z którejs druzyny zaszaleje z wysokim kursem i go nie trafi to jego drużyna już się z nim rozliczy hehe!!
no i jak? może być? czekam na opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Anjay troche skomplikowane.
Ja proponuje zostawić tak jak jest w teraz w AKO Super Lige tylko zwiekszyć może liczbe drużyn.z 8 do 16.I zagrać potem Play offy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
hmm druga moja opcja jest taka: coś w stylu AKO SUPER LEAGUE jak już święty wspomniał.. ale zamiast wspolnych kuponów lepiej zrobić żeby kazdy typer podał swój oddzielny kupon (maxymalnie 3 spotkania na kuponie, minimalne ako=2). Trafione kupony to punkty dla drużyny..
|
|
|
Link skopiowany do schowka