|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Tak sie zastanawiam, czy każdy z was czuje się na siłach aby podać tylko 1 typ o kursie 1.20 w ciągu powiedzmy 2 miesięcy. Chodzi o taki typ do którego jesteście wyjątkowo przekonani, jak to się mowi "typ okazja" . Obojętnie czy typ z podpórką, liczy się tylko kurs. Jesli ktoś czuje sie na siłach to niech się tu zgłosi i jak bedzie kilka osób to powiem co dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Z ciekawości pozwolę sobie moją skromną osobę zaanonsować.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Mniej więcej taki kurs, tylko że raz na tydzień można znaleść u wielu osób w temacie 100%ONLY
nie rozumiem do czego zmierzasz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Jak dla mnie kurs 1,2 to nigdy nie będzie typ okazja. Nie czuję się tak silny, aby zwojować coś grając po takich kursach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 360 |
Myślę że,każdy kto gra kilka lat,jest prekonany że,znajdzie taki kurs!! W przeciwnym wypadku cała zabawa nie miała by sensu :rolleyes: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
DJ Sosna podawał taki typ co tydzień w tygodniku "Tylko Piłka". I skuteczność miał chyba ponad 90%. Ale teraz pewniaka nie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Może jak rusząligi to będziesz miał takie typy co tydzień. W życiu naciałem się juz na tyle niespodzianek, że wolę grać typy w granicach 1,45-1,90.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 863 |
juz kilka razy przez 14 dni trafiałem kursy po @1,3-1,6.... co mi tam zgłaszam akces! ...tylko doczego?????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Jak ktos nie czuje sie na siłach i ma wątpliwości co do trafienia takiego kursu w ciągu ok 2 miesięcy to niech sie nie zgłasza. Mi se potzrebni optymiści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Heh Donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zasada będzie prosta jeśli jesteśmy pewni typu na 100% to zastawiamy samochód, dom i dziewczynę/żonę, kochankę , wybieramy pieniądze z konta i stawiamy wszystko na ten typ. Będziemy mieli 20% zysku co będzie pozwalało na bogate życie i zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Część pieniędzy będziemy odkładać na fundusz dla tych którym się nie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czy mam rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
a co mi tam, zgłoszę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
z chęcią pomogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
moze mi sie uda wstrzelic w taki kursik, w ciagu tego czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
ja sie zglosze... uwazam ze takie kursy mozna trafic grajac np siatkowke z hc... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188 |
zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
dam rade , zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: tyle moge zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Co szkodzi spróbować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Heja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mogę spróbować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ja tez...
mam na dzis Skonto Ryga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps. wiem ze juz sie zaczelo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
tez sie przylacze,nie wiem do czego,ale co mi tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990 |
Donic, po co zakladasz taki dziwny temat? Zaraz pol forum ci sie zwali ze kazdy ma pewniaka. Takie cos do niczego nie prowadzi. Tak to jest jak sie nie przemysli zapytania w temacie Nawet nie raczysz powiedziec do czego ci to potrzebne. PS. Ja tez mam pewniaka: Hajduk Split - Pula 1856 1.20 (1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: A dlaczego pewniak? Bo jestem przekonany, ze to pewniak. Ale jak nie wejdzie to nie moja wina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|