Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#30756 14/07/2004 01:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Tak sie zastanawiam, czy każdy z was czuje się na siłach aby podać tylko 1 typ o kursie 1.20 w ciągu powiedzmy 2 miesięcy. Chodzi o taki typ do którego jesteście wyjątkowo przekonani, jak to się mowi "typ okazja" . Obojętnie czy typ z podpórką, liczy się tylko kurs. Jesli ktoś czuje sie na siłach to niech się tu zgłosi i jak bedzie kilka osób to powiem co dalej.

Bonus: Unibet
#30757 14/07/2004 01:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Z ciekawości pozwolę sobie moją skromną osobę zaanonsować.

#30758 14/07/2004 01:46
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Mniej więcej taki kurs, tylko że raz na tydzień można znaleść u wielu osób w temacie 100%ONLY

nie rozumiem do czego zmierzasz...

#30759 14/07/2004 01:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Jak dla mnie kurs 1,2 to nigdy nie będzie typ okazja. Nie czuję się tak silny, aby zwojować coś grając po takich kursach.

#30760 14/07/2004 03:14
Dołączył: Jul 2004
Posty: 360
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 360
Myślę że,każdy kto gra kilka lat,jest prekonany że,znajdzie taki kurs!! W przeciwnym wypadku cała zabawa nie miała by sensu :rolleyes:
Pozdrawiam

#30761 14/07/2004 03:22
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
DJ Sosna podawał taki typ co tydzień w tygodniku "Tylko Piłka". I skuteczność miał chyba ponad 90%. Ale teraz pewniaka nie podaje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Może jak rusząligi to będziesz miał takie typy co tydzień. W życiu naciałem się juz na tyle niespodzianek, że wolę grać typy w granicach 1,45-1,90.

#30762 14/07/2004 03:50
Dołączył: May 2004
Posty: 863
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 863
juz kilka razy przez 14 dni trafiałem kursy po @1,3-1,6.... co mi tam zgłaszam akces! ...tylko doczego?????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#30763 14/07/2004 03:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jak ktos nie czuje sie na siłach i ma wątpliwości co do trafienia takiego kursu w ciągu ok 2 miesięcy to niech sie nie zgłasza. Mi se potzrebni optymiści <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#30764 14/07/2004 04:04
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Heh Donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Zasada będzie prosta jeśli jesteśmy pewni typu na 100% to zastawiamy samochód, dom i dziewczynę/żonę, kochankę , wybieramy pieniądze z konta i stawiamy wszystko na ten typ. Będziemy mieli 20% zysku co będzie pozwalało na bogate życie i zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Część pieniędzy będziemy odkładać na fundusz dla tych którym się nie udało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czy mam rację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#30765 14/07/2004 04:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
a co mi tam, zgłoszę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#30766 14/07/2004 05:30
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
z chęcią pomogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#30767 14/07/2004 05:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
moze mi sie uda wstrzelic w taki kursik, w ciagu tego czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30768 14/07/2004 12:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
ja sie zglosze... uwazam ze takie kursy mozna trafic grajac np siatkowke z hc...
pozdro

#30769 14/07/2004 12:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 188
zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30770 14/07/2004 13:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
dam rade , zglaszam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: tyle moge zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#30771 14/07/2004 15:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Co szkodzi spróbować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - wchodzę w to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#30772 14/07/2004 19:39
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Heja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mogę spróbować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#30773 14/07/2004 22:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ja tez...

mam na dzis Skonto Ryga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ps. wiem ze juz sie zaczelo

#30774 14/07/2004 23:30
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
tez sie przylacze,nie wiem do czego,ale co mi tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#30775 15/07/2004 00:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
B
b6 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,990
Donic, po co zakladasz taki dziwny temat?
Zaraz pol forum ci sie zwali ze kazdy ma pewniaka.
Takie cos do niczego nie prowadzi.

Tak to jest jak sie nie przemysli zapytania w temacie stop
Nawet nie raczysz powiedziec do czego ci to potrzebne.

PS.
Ja tez mam pewniaka:
Hajduk Split - Pula 1856 1.20 (1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
A dlaczego pewniak? Bo jestem przekonany, ze to pewniak. Ale jak nie wejdzie to nie moja wina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1