Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#307876 09/03/2005 14:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
Quote
Moze mi ktos powiedziec ile nalezy miec trafionych spotkan w supertoto na lige mistrzów aby otrzymac jakas kase.

Witam, trzeba trafić minimum 9 spotkań.

Bonus: Unibet
#307877 09/03/2005 15:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
czy moge z konta w dolarach w netellerze wplacic do betandwin gdzie mam konto w euro?

Wplacal juz ktos w ten sposob?

#307878 09/03/2005 20:01
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
ej nie wiecie co sie dzieje czemu Ci z beta nie daja bonusa?? wplacilem 140 i tylko 140 jest na koncie a nie 280!! wsi robilem tak jak wczenisej z linka promocyjnego i wogle, czy moze u kogos tak samo bylo??!! dajcie znac!

#307879 10/03/2005 01:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
ej nie wiecie co sie dzieje czemu Ci z beta nie daja bonusa?? wplacilem 140 i tylko 140 jest na koncie a nie 280!! wsi robilem tak jak wczenisej z linka promocyjnego i wogle, czy moze u kogos tak samo bylo??!! dajcie znac!
Miałem analogicznie, ppo paru meilach dopisali bonus..

#307880 10/03/2005 02:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
2005-03-10 01:00
Seton Hall - Georgetown (Neutral Venue)
Zakład L!VE 2 (dogrywka włącznie)
Georgetown win by 5 or more Georgetown win by 5 or more 15.00 5


Chodzi o to aby Georgetown wygralo wiecej niż 5 a w meczu było 51-56. i mi rozliczona jako dobry kupon, ja myslałemze ze musi wygrać 6 co najmniej a tu nagle 75 zł mi dają....sam nie wierzyłem, mam nadzieje że mi już ich nie odboiorą.


ps.ładny kurs-15, ale tylko za 5 zł. , zakłady live sa piekne, hehe

#307881 10/03/2005 05:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
postawilem
"Juventus Turyn - Real Madryt 2005-03-09 20:45 Kto będzie prowadził w połowie spotkania? moj typ X a oni pisza wynik Juventus Turyn" i caly kupon nie wchodzi przez ten jeden mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />; chyba nie licza czasu gry 120 z dogrywka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#307882 10/03/2005 11:49
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Quote
czy moge z konta w dolarach w netellerze wplacic do betandwin gdzie mam konto w euro?

Wplacal juz ktos w ten sposob?
można , ja wpłacałem

#307883 10/03/2005 11:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Quote
2005-03-10 01:00
Georgetown win by 5 or more Georgetown win by 5 or more 15.00 5
Chodzi o to aby Georgetown wygralo wiecej niż 5

a mi się wydaję że:
Georgetown win by 5 or more znaczy
Georgetown wygra 5 lub więcej więc napewno nie odbiorą
gratuluje

#307884 10/03/2005 12:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
i bardzo poprawnie, z drugiej strony musze tutaj przyznac, że postawiłem na kurs 15 tylko dlatego , ponieważ myslałem, że bedą grać jeszcze jedną kwartę, a tam 4 minuty zostały do konca, bo oni jakoś 3 kwarty grają, czy jakoś tak....w kazdym badz razie weszło....

#307885 10/03/2005 12:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Quote
i bardzo poprawnie, z drugiej strony musze tutaj przyznac, że postawiłem na kurs 15 tylko dlatego , ponieważ myslałem, że bedą grać jeszcze jedną kwartę, a tam 4 minuty zostały do konca, bo oni jakoś 3 kwarty grają, czy jakoś tak....w kazdym badz razie weszło....

a ja na tym meczu umoczyłem moje 15zł po kursie 1.3!!! tez to był mój pierwszy zakład w kosza na live i juz ostatni jak narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#307886 10/03/2005 20:10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
X
newbie
newbie
X Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
czy jezeli wplace netellerem lbo moneybookers to przyznaja mi bonus?

cytat z warunkow
"*** Akcja marketingowa dotyczy zarówno wpłat kartą kredytową jak i wpłat dokonanych w systemie paybox, paypal, kartą paysafecard, a także wpłat przelewem bankowym. W akcji uwzględnione będą tylko te wpłaty, które do betandwin trafią pomiędzy 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) i 2005-12-31 23:59 (GMT + 1). W przypadku wpłat przelewem bankowym bonus sign-up zostanie przyznany, jeśli data przelewu będzie się mieścić w czasie trwania akcji."

skad sie bierze 2% oplaty netellerem???

#307887 10/03/2005 21:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Mam konto w zlotówkach.Wyplacalem i zamieniono zlotowki na euro po kursie 4.05.Natomiast polski bank przeliczyl mi euro na zlotowki po kursie 3.85.bylem stratny na tej operacji ok.200zl.(0k.5%)Uwazam ,że jezeli mam konto w Zlotówkach,to powinienem otrzymac cała kwotę.Tak jest np w unibecie czy expekcie...

#307888 11/03/2005 06:49
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Quote
ej nie wiecie co sie dzieje czemu Ci z beta nie daja bonusa?? wplacilem 140 i tylko 140 jest na koncie a nie 280!! wsi robilem tak jak wczenisej z linka promocyjnego i wogle, czy moze u kogos tak samo bylo??!! dajcie znac!
Miałem analogicznie, ppo paru meilach dopisali bonus..

a po jakim czasie ci dodali tego bonusa? bo u mnie kasa wplynela we srode, a mejli to chyba juz z 10 wyslalem do nichi na zadnego nie odp!!

#307889 11/03/2005 11:14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
czesc zlecilem mojemu bankowi przez internet przelewu na moje konto w betandwin no i patrze ze kasa zostala zwrocona czemu?? przeciez wpisalem odbiorce konto i nr docelowy a kase mi zwrocili napisalem do betandwin czemu nie przyjeli mi kasy a oni se znowu w chu... leca jak nie z kontem to teraz wplata co za pojeb.... buk sora za bluzki ale juz mnie wkurwwi... bo czlowiek chce im wplacic kase a oni nie przyjmuja i jeszcze nawet nie odpisza na pytanie

#307890 11/03/2005 13:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Na kilka dni temu zadane pytanie czemu jeszcze nie wypłacili mi srodków (wypłata zlecona 21.02.2005) odpowiedzieli, że mają na to 7 dni roboczych. Sporo ponad 7 dni roboczych minęło, więc dopytuję się dzisiaj ponownie o wypłate i otrzymałem odpowiedź:

Szanowny Panie Krzysztofie.

Prosimy o przeslanie nam kopii dowodu wplaty.

Z powazaniem,

Support Team z betandwin


Wpłacałem przez MB, mam im przesłać screen? Czy ktoś spotkał się z taką reakcją?

#307891 11/03/2005 15:25
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Tak, to normalne. Przy pierwszej wypłacie potrzebny jest skan dokumentów. Nie wiem czy przy późniejszych także, bo wypłacałem tylko raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

#307892 11/03/2005 17:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Być może źle zrozumiałeś - nie chodzi o kopię dowodu osobistego, lecz o kopię dowodu wpłaty.

#307893 11/03/2005 17:20
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Witam
czy ktos z was WYPLCAL kase na e-karte mbanku?? Jesli tak to ile kasa szla na karte?? Czy pieniadze przyszly odrazu??
Pozdrawiam

#307894 11/03/2005 17:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Ja wyplacalem kilka razy kase z konta na ekarte i z reguly trwalo to jakies 4-5 dni, tym razem wyslelm kase przelewem poniewaz ka karte nie mozna wiecej niz 2500 i czekam juz 13 dzien, co wazniejsze jak pisze do supportu to caly czas odpisuja ze "wyplata potwierdzona 28.02.2005r" a wczesniej nie raczyli sie nawet odzywac.

Wiec proponuje ci zebys uzbroil sie w cierpliwosc bo ostatnio cos sie im nie spieszy z wyplatami.
Pozdrawiam HRABIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#307895 11/03/2005 18:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
Panowie poscilem pare stensrud forfang i zdyskwalifikowali stensruda za narty jak bedzie liczony zaklad

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1