|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27 |
Moze mi ktos powiedziec ile nalezy miec trafionych spotkan w supertoto na lige mistrzów aby otrzymac jakas kase. Witam, trzeba trafić minimum 9 spotkań.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
czy moge z konta w dolarach w netellerze wplacic do betandwin gdzie mam konto w euro?
Wplacal juz ktos w ten sposob?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
ej nie wiecie co sie dzieje czemu Ci z beta nie daja bonusa?? wplacilem 140 i tylko 140 jest na koncie a nie 280!! wsi robilem tak jak wczenisej z linka promocyjnego i wogle, czy moze u kogos tak samo bylo??!! dajcie znac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
ej nie wiecie co sie dzieje czemu Ci z beta nie daja bonusa?? wplacilem 140 i tylko 140 jest na koncie a nie 280!! wsi robilem tak jak wczenisej z linka promocyjnego i wogle, czy moze u kogos tak samo bylo??!! dajcie znac! Miałem analogicznie, ppo paru meilach dopisali bonus..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
2005-03-10 01:00 Seton Hall - Georgetown (Neutral Venue) Zakład L!VE 2 (dogrywka włącznie) Georgetown win by 5 or more Georgetown win by 5 or more 15.00 5
Chodzi o to aby Georgetown wygralo wiecej niż 5 a w meczu było 51-56. i mi rozliczona jako dobry kupon, ja myslałemze ze musi wygrać 6 co najmniej a tu nagle 75 zł mi dają....sam nie wierzyłem, mam nadzieje że mi już ich nie odboiorą.
ps.ładny kurs-15, ale tylko za 5 zł. , zakłady live sa piekne, hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
postawilem "Juventus Turyn - Real Madryt 2005-03-09 20:45 Kto będzie prowadził w połowie spotkania? moj typ X a oni pisza wynik Juventus Turyn" i caly kupon nie wchodzi przez ten jeden mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />; chyba nie licza czasu gry 120 z dogrywka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
czy moge z konta w dolarach w netellerze wplacic do betandwin gdzie mam konto w euro?
Wplacal juz ktos w ten sposob? można , ja wpłacałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
2005-03-10 01:00 Georgetown win by 5 or more Georgetown win by 5 or more 15.00 5 Chodzi o to aby Georgetown wygralo wiecej niż 5 a mi się wydaję że: Georgetown win by 5 or more znaczy Georgetown wygra 5 lub więcej więc napewno nie odbiorą gratuluje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
i bardzo poprawnie, z drugiej strony musze tutaj przyznac, że postawiłem na kurs 15 tylko dlatego , ponieważ myslałem, że bedą grać jeszcze jedną kwartę, a tam 4 minuty zostały do konca, bo oni jakoś 3 kwarty grają, czy jakoś tak....w kazdym badz razie weszło....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
i bardzo poprawnie, z drugiej strony musze tutaj przyznac, że postawiłem na kurs 15 tylko dlatego , ponieważ myslałem, że bedą grać jeszcze jedną kwartę, a tam 4 minuty zostały do konca, bo oni jakoś 3 kwarty grają, czy jakoś tak....w kazdym badz razie weszło.... a ja na tym meczu umoczyłem moje 15zł po kursie 1.3!!! tez to był mój pierwszy zakład w kosza na live i juz ostatni jak narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 34 |
czy jezeli wplace netellerem lbo moneybookers to przyznaja mi bonus?
cytat z warunkow "*** Akcja marketingowa dotyczy zarówno wpłat kartą kredytową jak i wpłat dokonanych w systemie paybox, paypal, kartą paysafecard, a także wpłat przelewem bankowym. W akcji uwzględnione będą tylko te wpłaty, które do betandwin trafią pomiędzy 2003-10-13 09:00 (GMT + 1) i 2005-12-31 23:59 (GMT + 1). W przypadku wpłat przelewem bankowym bonus sign-up zostanie przyznany, jeśli data przelewu będzie się mieścić w czasie trwania akcji."
skad sie bierze 2% oplaty netellerem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Mam konto w zlotówkach.Wyplacalem i zamieniono zlotowki na euro po kursie 4.05.Natomiast polski bank przeliczyl mi euro na zlotowki po kursie 3.85.bylem stratny na tej operacji ok.200zl.(0k.5%)Uwazam ,że jezeli mam konto w Zlotówkach,to powinienem otrzymac cała kwotę.Tak jest np w unibecie czy expekcie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
ej nie wiecie co sie dzieje czemu Ci z beta nie daja bonusa?? wplacilem 140 i tylko 140 jest na koncie a nie 280!! wsi robilem tak jak wczenisej z linka promocyjnego i wogle, czy moze u kogos tak samo bylo??!! dajcie znac! Miałem analogicznie, ppo paru meilach dopisali bonus.. a po jakim czasie ci dodali tego bonusa? bo u mnie kasa wplynela we srode, a mejli to chyba juz z 10 wyslalem do nichi na zadnego nie odp!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,312 |
czesc zlecilem mojemu bankowi przez internet przelewu na moje konto w betandwin no i patrze ze kasa zostala zwrocona czemu?? przeciez wpisalem odbiorce konto i nr docelowy a kase mi zwrocili napisalem do betandwin czemu nie przyjeli mi kasy a oni se znowu w chu... leca jak nie z kontem to teraz wplata co za pojeb.... buk sora za bluzki ale juz mnie wkurwwi... bo czlowiek chce im wplacic kase a oni nie przyjmuja i jeszcze nawet nie odpisza na pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Na kilka dni temu zadane pytanie czemu jeszcze nie wypłacili mi srodków (wypłata zlecona 21.02.2005) odpowiedzieli, że mają na to 7 dni roboczych. Sporo ponad 7 dni roboczych minęło, więc dopytuję się dzisiaj ponownie o wypłate i otrzymałem odpowiedź:
Szanowny Panie Krzysztofie.
Prosimy o przeslanie nam kopii dowodu wplaty.
Z powazaniem,
Support Team z betandwin
Wpłacałem przez MB, mam im przesłać screen? Czy ktoś spotkał się z taką reakcją?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Tak, to normalne. Przy pierwszej wypłacie potrzebny jest skan dokumentów. Nie wiem czy przy późniejszych także, bo wypłacałem tylko raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Być może źle zrozumiałeś - nie chodzi o kopię dowodu osobistego, lecz o kopię dowodu wpłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
Witam czy ktos z was WYPLCAL kase na e-karte mbanku?? Jesli tak to ile kasa szla na karte?? Czy pieniadze przyszly odrazu?? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Ja wyplacalem kilka razy kase z konta na ekarte i z reguly trwalo to jakies 4-5 dni, tym razem wyslelm kase przelewem poniewaz ka karte nie mozna wiecej niz 2500 i czekam juz 13 dzien, co wazniejsze jak pisze do supportu to caly czas odpisuja ze "wyplata potwierdzona 28.02.2005r" a wczesniej nie raczyli sie nawet odzywac.
Wiec proponuje ci zebys uzbroil sie w cierpliwosc bo ostatnio cos sie im nie spieszy z wyplatami. Pozdrawiam HRABIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
Panowie poscilem pare stensrud forfang i zdyskwalifikowali stensruda za narty jak bedzie liczony zaklad
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|