|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Może ktoś się orientuje jaki odcinek CSI LV był dziś puszczany w TVP 2
chodzi mi o nr odcinaka i nr sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620 |
jak mozna wylaczyc te reklamy na gorze strony kolo mecz.pl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
jak mozna wylaczyc te reklamy na gorze strony kolo mecz.pl? zainstaluj sobie ad block w Firefox
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
vindom - Sezon 6 odcinek 16.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 1 |
Pomóżcie plis! Sprawa osobista i dość nietypowa. Jesteście potrzebni :!: Nie będę się rozpisywał w szczegóły, ale jest taki konkurs o stypendnium dla uczniów. Liczą się głosy wszystkich. A prośbę mam taką aby kto zechce wszedł na stronę: www.uski.edu.pl/?page=ankieta [ uski.edu.pl] i zagłosował na Mariolę Kucharską z Krosna Odrzańskiego. Aktualnie jest w czołówce, ale bardzo dobrze by się stało, jak by miała pierwsze miejsce ze znaczącą przewagą. Głosowanie trwa do 30 kwietnia. Można oddać jeden głos dziennie z danego adresu IP. Z góry dziękuję w imieniu własnym i Mariolki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Panowie obojetnie ile bym spal to nast dnia jestem zmeczony, musze zaczynac dzien od kawy, oczy mi sie kleja itp Kiedys moglem spac 7-8 h dziennie i czulem sie nast dnia elegancko Czym to jest spowodowane? Na codzien gram zawodowo u buka i spedzam przed laptopami nawet parnascie godzin - wina tak dlugiego siedzenia? Jakies witaminy, wapno, zelazlo brac? nie znam sie kompletnie wiec prosze o rady Dzieki wielkie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
magnez rozpuszczalny jakiś może
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
czy ktos kladl ostatnio moze panele podlogowe ? zastanawiam sie jakie materialy pod panele sa niezbedne. Folie, maty, gumy, pianki czy cholera wiadomo co jeszcze  ? i skoro juz zaczalem temat to jaki moze byc mniej wiecej koszt polozenia 13m2 paneli ? Oczywiscie bez ceny paneli bo to potrafie obliczyc sam  Mam na mysli wlasnie w/w specyfiki idace pod panel i ew robocizne pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Panowie obojetnie ile bym spal to nast dnia jestem zmeczony, musze zaczynac dzien od kawy, oczy mi sie kleja itp Kiedys moglem spac 7-8 h dziennie i czulem sie nast dnia elegancko Czym to jest spowodowane? Na codzien gram zawodowo u buka i spedzam przed laptopami nawet parnascie godzin - wina tak dlugiego siedzenia? Jakies witaminy, wapno, zelazlo brac? nie znam sie kompletnie wiec prosze o rady Dzieki wielkie! Też tak miałem. Pomogła praca - wczesne wstawanie, wczesne kładzenie się spać. A teraz gdy nie pracuję biorę codziennie tran i rutinoskorbin i mogę normalnie funkcjonować. Oczywiście przyda Ci się trochę ruchu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
czy ktos kladl ostatnio moze panele podlogowe ? zastanawiam sie jakie materialy pod panele sa niezbedne. Folie, maty, gumy, pianki czy cholera wiadomo co jeszcze  ? i skoro juz zaczalem temat to jaki moze byc mniej wiecej koszt polozenia 13m2 paneli ? Oczywiscie bez ceny paneli bo to potrafie obliczyc sam  Mam na mysli wlasnie w/w specyfiki idace pod panel i ew robocizne pozdro Pod panele wystarczy pianka, którą kładzie się jak wykładzinę. Wycisza i wyrównuje teren jednocześnie. A co do kosztów to wszystko zależy od paneli. Jeśli chcesz bezklejowe, to potrzebujesz tylko kliny pod ściany, jeśli klejowe to dodatkowo klej. Sam sobie poradzisz z położeniem więc, wg mnie, nie warto brać kogoś do tej roboty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Witam,
czy jest taka strona albo usługa u buka, że gram for fun
czyli za wirtualne pieniądze, obstawiam i gram sobie normalne mecze tylko za wirtualną kasę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Witam,
czy jest taka strona albo usługa u buka, że gram for fun
czyli za wirtualne pieniądze, obstawiam i gram sobie normalne mecze tylko za wirtualną kasę? np betpuzzle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Witam,
czy jest taka strona albo usługa u buka, że gram for fun
czyli za wirtualne pieniądze, obstawiam i gram sobie normalne mecze tylko za wirtualną kasę? Gamebookers chyba też
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
Panowie obojetnie ile bym spal to nast dnia jestem zmeczony, musze zaczynac dzien od kawy, oczy mi sie kleja itp Kiedys moglem spac 7-8 h dziennie i czulem sie nast dnia elegancko Czym to jest spowodowane? Na codzien gram zawodowo u buka i spedzam przed laptopami nawet parnascie godzin - wina tak dlugiego siedzenia? Jakies witaminy, wapno, zelazlo brac? nie znam sie kompletnie wiec prosze o rady Dzieki wielkie! wyjdz czasem na podworko i sie przewietrz, dotlen mózg, poruszaj sie, jak sie polozysz spac przestac myslec o zakladach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
dzieki micha$. problem w tym, ze ja nawet nie widzialem, jak sie uklada takie panele.. no i nie mam nawet jakies wyzynarki zeby je poprzycinac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
zawsze taniej kupic wyzynarke i ulozyc samemu niz komus zaplacic za taka prosta robote  lelu zadna sztuka, na 100% dalbys sobie sam rade, to jak puzzle tylko trzeba puknac lekko zeby sie ladnie spasowaly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
wie ktos jaki tytul ma piosenka, ktora leci w tle reklamowki TVNu? chodzi mi o ta, gdzie pojawiaja sie te najbardziej charakterystyczne postaci z dnaych programow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|