Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Może ktoś się orientuje jaki odcinek CSI LV był dziś puszczany w TVP 2

chodzi mi o nr odcinaka i nr sezonu

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
jak mozna wylaczyc te reklamy na gorze strony kolo mecz.pl?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by greku78
jak mozna wylaczyc te reklamy na gorze strony kolo mecz.pl?
zainstaluj sobie ad block w Firefox

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Chodzi Ci o ten odcinek, który teraz leci?
Tutaj masz spis, możesz dopasować, bo z opisu niewiele wynika.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcinków_serialu_Kryminalne_zagadki_Las_Vegas

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
vindom - Sezon 6 odcinek 16.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
dzięki

Dołączył: Apr 2009
Posty: 1
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 1
Pomóżcie plis!

Sprawa osobista i dość nietypowa. Jesteście potrzebni :!:
Nie będę się rozpisywał w szczegóły, ale jest taki konkurs o stypendnium dla uczniów. Liczą się głosy wszystkich. A prośbę mam taką aby kto zechce wszedł na stronę:
www.uski.edu.pl/?page=ankieta [uski.edu.pl]
i zagłosował na Mariolę Kucharską z Krosna Odrzańskiego.
Aktualnie jest w czołówce, ale bardzo dobrze by się stało, jak by miała pierwsze miejsce ze znaczącą przewagą.
Głosowanie trwa do 30 kwietnia. Można oddać jeden głos dziennie z danego adresu IP.
Z góry dziękuję w imieniu własnym i Mariolki

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Panowie obojetnie ile bym spal to nast dnia jestem zmeczony, musze zaczynac dzien od kawy, oczy mi sie kleja itp
Kiedys moglem spac 7-8 h dziennie i czulem sie nast dnia elegancko
Czym to jest spowodowane? Na codzien gram zawodowo u buka i spedzam przed laptopami nawet parnascie godzin - wina tak dlugiego siedzenia?
Jakies witaminy, wapno, zelazlo brac? nie znam sie kompletnie wiec prosze o rady
Dzieki wielkie!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
magnez rozpuszczalny jakiś może

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
czy ktos kladl ostatnio moze panele podlogowe ? zastanawiam sie jakie materialy pod panele sa niezbedne. Folie, maty, gumy, pianki czy cholera wiadomo co jeszcze smile?
i skoro juz zaczalem temat to jaki moze byc mniej wiecej koszt polozenia 13m2 paneli ?
Oczywiscie bez ceny paneli bo to potrafie obliczyc sam tongue Mam na mysli wlasnie w/w specyfiki idace pod panel i ew robocizne
pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by HAGIi
Panowie obojetnie ile bym spal to nast dnia jestem zmeczony, musze zaczynac dzien od kawy, oczy mi sie kleja itp
Kiedys moglem spac 7-8 h dziennie i czulem sie nast dnia elegancko
Czym to jest spowodowane? Na codzien gram zawodowo u buka i spedzam przed laptopami nawet parnascie godzin - wina tak dlugiego siedzenia?
Jakies witaminy, wapno, zelazlo brac? nie znam sie kompletnie wiec prosze o rady
Dzieki wielkie!

Też tak miałem. Pomogła praca - wczesne wstawanie, wczesne kładzenie się spać.
A teraz gdy nie pracuję biorę codziennie tran i rutinoskorbin i mogę normalnie funkcjonować.
Oczywiście przyda Ci się trochę ruchu...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by lelu
czy ktos kladl ostatnio moze panele podlogowe ? zastanawiam sie jakie materialy pod panele sa niezbedne. Folie, maty, gumy, pianki czy cholera wiadomo co jeszcze smile?
i skoro juz zaczalem temat to jaki moze byc mniej wiecej koszt polozenia 13m2 paneli ?
Oczywiscie bez ceny paneli bo to potrafie obliczyc sam tongue Mam na mysli wlasnie w/w specyfiki idace pod panel i ew robocizne
pozdro

Pod panele wystarczy pianka, którą kładzie się jak wykładzinę. Wycisza i wyrównuje teren jednocześnie.
A co do kosztów to wszystko zależy od paneli. Jeśli chcesz bezklejowe, to potrzebujesz tylko kliny pod ściany, jeśli klejowe to dodatkowo klej.
Sam sobie poradzisz z położeniem więc, wg mnie, nie warto brać kogoś do tej roboty.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Witam,

czy jest taka strona albo usługa u buka, że gram for fun

czyli za wirtualne pieniądze, obstawiam i gram sobie normalne mecze tylko za wirtualną kasę?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by kamasss
Witam,

czy jest taka strona albo usługa u buka, że gram for fun

czyli za wirtualne pieniądze, obstawiam i gram sobie normalne mecze tylko za wirtualną kasę?

np betpuzzle

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by kamasss
Witam,

czy jest taka strona albo usługa u buka, że gram for fun

czyli za wirtualne pieniądze, obstawiam i gram sobie normalne mecze tylko za wirtualną kasę?


Gamebookers chyba też

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Originally Posted by HAGIi
Panowie obojetnie ile bym spal to nast dnia jestem zmeczony, musze zaczynac dzien od kawy, oczy mi sie kleja itp
Kiedys moglem spac 7-8 h dziennie i czulem sie nast dnia elegancko
Czym to jest spowodowane? Na codzien gram zawodowo u buka i spedzam przed laptopami nawet parnascie godzin - wina tak dlugiego siedzenia?
Jakies witaminy, wapno, zelazlo brac? nie znam sie kompletnie wiec prosze o rady
Dzieki wielkie!

wyjdz czasem na podworko i sie przewietrz, dotlen mózg, poruszaj sie, jak sie polozysz spac przestac myslec o zakladach wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
dzieki micha$. problem w tym, ze ja nawet nie widzialem, jak sie uklada takie panele.. no i nie mam nawet jakies wyzynarki zeby je poprzycinac tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
zawsze taniej kupic wyzynarke i ulozyc samemu niz komus zaplacic za taka prosta robote tongue
lelu zadna sztuka, na 100% dalbys sobie sam rade, to jak puzzle tylko trzeba puknac lekko zeby sie ladnie spasowaly wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
wie ktos jaki tytul ma piosenka, ktora leci w tle reklamowki TVNu?
chodzi mi o ta, gdzie pojawiaja sie te najbardziej charakterystyczne postaci z dnaych programow

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Lenka - The Show?

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1