|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Bez problemowo. Widocznie grubo ich ograłeś i blokują Ci dostęp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,405 Likes: 11 |
Bez najmniejszego problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
znaczy sie problem wyglada nastepujaco wiadomo ze eurobet to ta sama stajnia co coral.Wczoraj zalozylem konto w coralu zrobilem depozyt pogralem troszke dzisiaj robiac tzw <granie> po bukmacherach coral byl 23 i patrze zonk nie loguje sie tak jak by username i haslo bylo do dupy jednym slowem .Znam tego typu sytuacje wiec jestem na luzie jutro sie tym problemem zajme dokladnie znaczy to ze nalezy sprawdzic wiecie problem od podstaw itd .Myslalem ze moze to oni maja problem.Widoczne jest prawdopodobienstwo ze nie mozna miec 2 kont czyli na eurobet i w coralu Jednoczesnie.oGOLNIE juz po takim czyms buk odpada definitywnie teraz chodzi tylko o zwrot kasy i mowie dowidzenia po co szarpanie nerwow? he smieszna sprawa chodzi o kilkadziesiat funtow a tu blokada konta na dzien dobry w takim razie dowdzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
witam ponownie. Moze ktos podac adres e mail do supportu tego bukmachera/szulera z oficjalnej strony nie wchodzi wiec nie kumam bazy.Z gory dzieki pruboje nawiazac dialog z ta firma jednak powoli trace tzw nerwy .Swoja droga ja ne odpuszczam wlkow dlatego bede pukal az otworza i wtedy wejde.Po\drawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2008
Posty: 26 |
witam ponownie. Moze ktos podac adres e mail do supportu tego bukmachera/szulera z oficjalnej strony nie wchodzi wiec nie kumam bazy.Z gory dzieki pruboje nawiazac dialog z ta firma jednak powoli trace tzw nerwy .Swoja droga ja ne odpuszczam wlkow dlatego bede pukal az otworza i wtedy wejde.Po\drawiam. [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326 |
witam ponownie. Moze ktos podac adres e mail do supportu tego bukmachera/szulera z oficjalnej strony nie wchodzi wiec nie kumam bazy.Z gory dzieki pruboje nawiazac dialog z ta firma jednak powoli trace tzw nerwy .Swoja droga ja ne odpuszczam wlkow dlatego bede pukal az otworza i wtedy wejde.Po\drawiam. długo cie nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...zawsze tu jestem jednak fakt malo zabieram glos mam sporo do powiedzenia otworze swoj temat niebawem takie bedziemy prowadzic dyskusje o inwestowaniu u bukow ale to niebawem. pikkuspl wlasnie ten email wraca z powrotem na moja skrzynke jako niewyslany i nie wiem jak wyslac wiadomosc do supportu moze jakis inny mail?Nie chce dzwonic przynajmniej narazie hmm moze ktos cos napomknie i pomoze bede rad rozmawiamy tu o kilkudziesieciu funtach i blokadzie konta za friko .Otwieram konta w wielu firmach ale takiego walka jeszcze nie mialem.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
..i po paru tygodniach rozstrzygniecie sprawy nastapilo.Firma Coral jednak pokazala twarz i co moge powiedziec bukmacher na mojej liscie nazywa sie WIARYGODNY .Ale do rzeczy po negocjacjach czemu tak a nie innaczej odblokowali mi konto i w dodatku free bet za 20 funtow za komplikacje przyznany ok ,mowie bylem wk.urwiony ale zas mnie ulagodzili.Czyli firma potrzebowala uwierzetylnienia ktore otrzymala ,szkoda tylko ze pare tygodni musialem pisac,dzwonic az wreszcie fax rozwiazal problem .Co za tym idzie jak ja to mowie panowie za kare buka biore na czrna liste co sie nazywa gram tu ostro od teraz za KARE: ) POZDRAWIAM HAZARDZISTOW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
..i po paru tygodniach rozstrzygniecie sprawy nastapilo.Firma Coral jednak pokazala twarz i co moge powiedziec bukmacher na mojej liscie nazywa sie WIARYGODNY .Ale do rzeczy po negocjacjach czemu tak a nie innaczej odblokowali mi konto i w dodatku free bet za 20 funtow za komplikacje przyznany ok ,mowie bylem wk.urwiony ale zas mnie ulagodzili.Czyli firma potrzebowala uwierzetylnienia ktore otrzymala ,szkoda tylko ze pare tygodni musialem pisac,dzwonic az wreszcie fax rozwiazal problem .Co za tym idzie jak ja to mowie panowie za kare buka biore na czrna liste co sie nazywa gram tu ostro od teraz za KARE: ) POZDRAWIAM HAZARDZISTOW  Z tego co pamietam, to tak samo mialem kiedys w Coralu. Pewnego dnia nie moglem zalogowac sie i okazalo sie, ze musze im wyslac skan czegos tam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
I jak tam Rafer Ci idzie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Grac u Nich,czy nie grac? Oto jest pytanie..
problemy,limity itp?,czy ok?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
to zalezy od meczu ja dostalem 1/100 stawki zsadniczej porownujac z kolejnym zalozonym kontem na starcie jak chcesz sie bawic w kolejne konta to jak najbardziej mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185 |
Coral po wejściu nowelizacji ustawy hazardowej nie akceptuje już klientów z polskim adresem zamieszkania. Jak nie masz zagranicznego adresu to konta tam nie założysz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka