Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
RAFTER #3063118 15/04/2009 06:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
bez problemu na mozilli

Bonus: Unibet
RAFTER #3063120 15/04/2009 06:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Bez problemowo.

Widocznie grubo ich ograłeś i blokują Ci dostęp wink

RAFTER #3063121 15/04/2009 06:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,420
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,420
Likes: 11
Bez najmniejszego problemu

rafal08 #3063137 15/04/2009 06:23
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
znaczy sie problem wyglada nastepujaco wiadomo ze eurobet to ta sama stajnia co coral.Wczoraj zalozylem konto w coralu zrobilem depozyt pogralem troszke dzisiaj robiac tzw <granie> po bukmacherach coral byl 23 i patrze zonk nie loguje sie tak jak by username i haslo bylo do dupy jednym slowem .Znam tego typu sytuacje wiec jestem na luzie jutro sie tym problemem zajme dokladnie znaczy to ze nalezy sprawdzic wiecie problem od podstaw itd .Myslalem ze moze to oni maja problem.Widoczne jest prawdopodobienstwo ze nie mozna miec 2 kont czyli na eurobet i w coralu Jednoczesnie.oGOLNIE juz po takim czyms buk odpada definitywnie teraz chodzi tylko o zwrot kasy i mowie dowidzenia po co szarpanie nerwow? he smieszna sprawa chodzi o kilkadziesiat funtow a tu blokada konta na dzien dobry w takim razie dowdzenia smile

RAFTER #3086440 24/04/2009 04:18
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
witam ponownie.
Moze ktos podac adres e mail do supportu tego bukmachera/szulera z oficjalnej strony nie wchodzi wiec nie kumam bazy.Z gory dzieki pruboje nawiazac dialog z ta firma jednak powoli trace tzw nerwy .Swoja droga ja ne odpuszczam wlkow dlatego bede pukal az otworza i wtedy wejde.Po\drawiam.

RAFTER #3086481 24/04/2009 04:29
Dołączył: Dec 2008
Posty: 26
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 26
Originally Posted by RAFTER
witam ponownie.
Moze ktos podac adres e mail do supportu tego bukmachera/szulera z oficjalnej strony nie wchodzi wiec nie kumam bazy.Z gory dzieki pruboje nawiazac dialog z ta firma jednak powoli trace tzw nerwy .Swoja droga ja ne odpuszczam wlkow dlatego bede pukal az otworza i wtedy wejde.Po\drawiam.

[email protected]

RAFTER #3086487 24/04/2009 04:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,326
Originally Posted by RAFTER
witam ponownie.
Moze ktos podac adres e mail do supportu tego bukmachera/szulera z oficjalnej strony nie wchodzi wiec nie kumam bazy.Z gory dzieki pruboje nawiazac dialog z ta firma jednak powoli trace tzw nerwy .Swoja droga ja ne odpuszczam wlkow dlatego bede pukal az otworza i wtedy wejde.Po\drawiam.

długo cie nie było piwo

oiram #3086529 24/04/2009 04:38
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...zawsze tu jestem jednak fakt malo zabieram glos mam sporo do powiedzenia otworze swoj temat niebawem takie bedziemy prowadzic dyskusje o inwestowaniu u bukow ale to niebawem.
pikkuspl wlasnie ten email wraca z powrotem na moja skrzynke jako niewyslany i nie wiem jak wyslac wiadomosc do supportu moze jakis inny mail?Nie chce dzwonic przynajmniej narazie hmm moze ktos cos napomknie i pomoze bede rad rozmawiamy tu o kilkudziesieciu funtach i blokadzie konta za friko .Otwieram konta w wielu firmach ale takiego walka jeszcze nie mialem.Pozdrawiam.

RAFTER #3137851 16/05/2009 07:35
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
..i po paru tygodniach rozstrzygniecie sprawy nastapilo.Firma Coral jednak pokazala twarz i co moge powiedziec bukmacher na mojej liscie nazywa sie WIARYGODNY .Ale do rzeczy po negocjacjach czemu tak a nie innaczej odblokowali mi konto i w dodatku free bet za 20 funtow za komplikacje przyznany ok ,mowie bylem wk.urwiony ale zas mnie ulagodzili.Czyli firma potrzebowala uwierzetylnienia ktore otrzymala ,szkoda tylko ze pare tygodni musialem pisac,dzwonic az wreszcie fax rozwiazal problem .Co za tym idzie jak ja to mowie panowie za kare buka biore na czrna liste co sie nazywa gram tu ostro od teraz za KARE: ) POZDRAWIAM HAZARDZISTOW smile

RAFTER #3137897 16/05/2009 15:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Originally Posted by RAFTER
..i po paru tygodniach rozstrzygniecie sprawy nastapilo.Firma Coral jednak pokazala twarz i co moge powiedziec bukmacher na mojej liscie nazywa sie WIARYGODNY .Ale do rzeczy po negocjacjach czemu tak a nie innaczej odblokowali mi konto i w dodatku free bet za 20 funtow za komplikacje przyznany ok ,mowie bylem wk.urwiony ale zas mnie ulagodzili.Czyli firma potrzebowala uwierzetylnienia ktore otrzymala ,szkoda tylko ze pare tygodni musialem pisac,dzwonic az wreszcie fax rozwiazal problem .Co za tym idzie jak ja to mowie panowie za kare buka biore na czrna liste co sie nazywa gram tu ostro od teraz za KARE: ) POZDRAWIAM HAZARDZISTOW smile
Z tego co pamietam, to tak samo mialem kiedys w Coralu. Pewnego dnia nie moglem zalogowac sie i okazalo sie, ze musze im wyslac skan czegos tam.

wiqtor #4967742 11/10/2011 06:45
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
I jak tam Rafer Ci idzie ? piwo

Amir_Khan #5025788 11/11/2011 02:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Grac u Nich,czy nie grac? Oto jest pytanie..

problemy,limity itp?,czy ok?

wiqtor #5025819 11/11/2011 02:33
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
limity
głupota

andegawen #5025823 11/11/2011 02:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
jakiego rzedu?

wiqtor #5026078 11/11/2011 04:18
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
to zalezy od meczu ja dostalem 1/100 stawki zsadniczej porownujac z kolejnym zalozonym kontem na starcie
jak chcesz sie bawic w kolejne konta to jak najbardziej mozna

andegawen #5027020 11/11/2011 22:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
Coral po wejściu nowelizacji ustawy hazardowej nie akceptuje już klientów z polskim adresem zamieszkania. Jak nie masz zagranicznego adresu to konta tam nie założysz.

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, betowiec, bukma, alfa, forty, rymoholik, $-man), 3,313 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1