Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Conrad #3090462 26/04/2009 16:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Originally Posted by Conrad
W Centrebet w chwili obecnej jest jeden z najwyższych kursów na Vettela na dzisiejszy GP Bahrajnu: 3.60. Nie wiem jak długo się kurs utrzyma. smile
Jak jest temat F1 w centrebet - czy zamiast całej masy mało interesujących zakładów (winning margin, first lap leader, pole position wins, first lap failure, ...) ktoś mógłby tam pomyśleć nad jakimiś H2H, ze szczególnym naciskiem na pary kierowców z różnych zespołów (inni oferują takie zakłady i przed pierwszymi treningami, i pomiędzy piątkiem i sobotą i przed wyścigiem). Co z tego, że tam jest niby duża różnorodniość zakadów jeżeli prawie wszystkie są mało ciekawe i typowo losowe.

Bonus: Unibet
maciey #3092442 27/04/2009 05:28
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Nie wiem o której sprawdzałeś ofertę, ale dzisiaj o 12:00 byłem na stronie i było kilkanaście przeróżnych par H2H. Było w czym wybierać i Conrad może potwierdzić. W ogóle, oferta F1 jest w Centrebet o wiele lepsza niż w poprzednim sezonie i nie jest to tylko moja opinia. Być może ty oczekujesz innych zakładów (a raczej kursów) niż przeciętny typer ale to już temat na inną historię papa

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No właśnie, wczoraj były H2H na F1 GP Bahrajnu, jeden z nich cieszył się nawet olbrzymim zainteresowaniem wśród graczy z Polski gdyż był to H2H Webber - Kubica i Webber (jako Kangur) był w Centrebet mocnym faworytem tego zestawienia.

Kurs na Kubicę był dobry, startował on z 13 pola (Webber z 19), i gracze z Polski rzucili się na Roberta. Na ratunek firmie przyszedł głupi manewr... Heidfelda. wink

Conrad #3093720 28/04/2009 00:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by Conrad
Jeśli już wypłacałeś (czyli konto zatwierdzone) to wypłaty są szybkie i w poniedziałek powinieneś już mieć kasę na koncie.

W Centrebet w chwili obecnej jest jeden z najwyższych kursów na Vettela na dzisiejszy GP Bahrajnu: 3.60. Nie wiem jak długo się kurs utrzyma. smile

============
Bonus 100zł od pierwszej wpłaty
Kod promocji: BONUS100
Link: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/

Tak to jest 1 wypłata ale skany wysłałem zaraz po rejestracji konta.Miałem nadzieje że kaska dzisiaj będzie na koncie ale się przeliczyłem wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Originally Posted by DJ SOSNA
Nie wiem o której sprawdzałeś ofertę, ale dzisiaj o 12:00 byłem na stronie i było kilkanaście przeróżnych par H2H.
Tak, na poprzedni wyścig też, problem jest w tym, że te zakłady pojawiają się na 1 godzinę przed kwalifikacjami i jedną godzinę przed wyścigiem, nie ma czasu się nad nimi pozastanawiać (a chyba ktpoś bierze pieniądze za to, żeby ludzie obrót robili, a nie żeby dla sztuki coś wystawić co i tak mało czasu jest, zeby zagrać).
Do tego taki Hill, czy Ladbrokes oferują fajne zakłady na grupy (hill zarówno na wyścig jak i kwale), na to jakie miejsce najbardziej popularni kierowcy zajmą w kwalach i wyścigu (Alonso, Raikkonen, Massa, Button, Hamilton czy będą na 1 miejcu, drugim, trzecim, od 4 do 10, od 11 do 20). Centrebet jak na tak dużą firmę słabiutko ze swoimi losowymi zakładami wygląda (z limitami też się zresztą popsuli, branie 300E do akceptacji to trochę wstyd moim zdaniem).

Originally Posted by DJ SOSNA
W ogóle, oferta F1 jest w Centrebet o wiele lepsza niż w poprzednim sezonie i nie jest to tylko moja opinia.
Swoją opinię nie wiem na jakiej podstawie masz, bo zdaje się nie grasz F1. Co do poprawy - w tamtym sezonie zdaje się dość długo nie mieli wcale oferty, więc ciężko upaść jeszcze niżej. Pewnie, że jest lepiej, ale jako, że lubię tego buka to chciało by się więcej wink.
Originally Posted by DJ SOSNA
Być może ty oczekujesz innych zakładów (a raczej kursów) niż przeciętny typer ale to już temat na inną historię papa
Ja oczekuję ciekawej oferty, moje zmartwienie coś w niej znaleźć. Przy czym nie uważam za ciekawą ofertę to co wymieniłem w pierwszym poście (prawda taka, że z całej oferty cb ciekawe było tylko h2h z ostatniej chwili, cała reszta to beznadzieja, lepiej puścić kupon w dużym lotku, tyle samo zabawy, a przynajmniej ewentualna wygrana godna.

maciey #3094148 28/04/2009 03:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, H2H pojawiają się na jakieś 2 godziny przed wyścigiem. Tak zapewne pozostanie. Pierwszy raz słyszę aby było za mało czasu by zagrać. smile Szczególnie patrząc na zainteresowanie H2H Webber - Kubica w ostatni weekend z wysokim kursem na Polaka...

Conrad #3094247 28/04/2009 04:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
skończyłeś tu dyskusję, wracaj do tematu polityka skąd przyszedłeś. - Conrad

maciey #3095128 28/04/2009 17:23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
jaki jest mejl do polskiego supportu w centrebet? zle mi rozliczyli anaheim..

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Conrad #3097416 29/04/2009 18:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Jaki stary taki głupi jestem, założyłem sobie konto bo połasiłem się na 100pln bonusu, tylko przy rejestracji nie wpisałem kodu promocji bonus100. Jest szansa otrzymać bonus? Pisałem ale e-mail echem odbija się o skrzynkę [email protected]

awoke #3097492 29/04/2009 19:20
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by awoke
Jaki stary taki głupi jestem, założyłem sobie konto bo połasiłem się na 100pln bonusu, tylko przy rejestracji nie wpisałem kodu promocji bonus100. Jest szansa otrzymać bonus? Pisałem ale e-mail echem odbija się o skrzynkę [email protected]

odbija się echem bo piszesz na adres centERbet zamiast na cenTRebet

awax76 #3097500 29/04/2009 19:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Originally Posted by awax76
Originally Posted by awoke
Jaki stary taki głupi jestem, założyłem sobie konto bo połasiłem się na 100pln bonusu, tylko przy rejestracji nie wpisałem kodu promocji bonus100. Jest szansa otrzymać bonus? Pisałem ale e-mail echem odbija się o skrzynkę [email protected]

odbija się echem bo piszesz na adres centERbet zamiast na cenTRebet

wysłać wysłałem pod właściwy tylko w poscie żle napisałem tongue

awoke #3098000 29/04/2009 22:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wszystkie maile dochodzą na adres [email protected] , natomiast promocja widniejąca wcześniej na stronie głównej firmy nie jest już dostępna i do końca czerwca (albo i dłużej) nie będzie bonusu dla nowych graczy.

Conrad #3098454 30/04/2009 01:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Originally Posted by Conrad
Wszystkie maile dochodzą na adres [email protected] , natomiast promocja widniejąca wcześniej na stronie głównej firmy nie jest już dostępna i do końca czerwca (albo i dłużej) nie będzie bonusu dla nowych graczy.

Witamy,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Bonus nie został
przyznany, ponieważ nie został spełniony podstawowy warunek jego
otrzymania, jakim było wpisanie kodu promocji podczas rejestracji. W
drodze wyjątku i licząc na długą współpracę postanowiliśmy mimo
wszystko
dopisać bonus do Twojego konta.

Życzymy wielu udanych zakładów!

Z poważaniem,

Jarek
Biuro Centrebet

hura

awoke #3108316 04/05/2009 17:13
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
Kopiarki w Centrebecie nawet dobrze nie potrafią spisać konkurencji, na którą spisali kursy:)

Oto ciekawy przykład z serii "co autor miał na myśli?"

Zdarzenie w dziale SPEEDWAY:

Constructor Championship 2009 - WINNER

Aż dziw bierze, że CB przecierał szlaki żużlowe w online bookies, a obecnie taka żenada...



Dołączył: Jan 2009
Posty: 319
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 319
witam, na jaki adres mam wyslac skan dowodu, jest jakis konkretny e-mail do weryfikacji kont?

manny #3126779 12/05/2009 00:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
[email protected]

Skany dowodu (oraz kart jeśli były użyte do płatności) należy wysyłać na ten adres.

Conrad #3199771 11/06/2009 20:21
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
Czy moge zmienic bez wiekszych problemow walute z Ojro na PLN ?

Emxx #3210389 16/06/2009 03:17
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Prosze o pomoc wink

Dzis przelalem kase z innego buka na moneybookers ale czytam na forum ze MB sprawia problemy z weryfikacja z tego wzgledu trwa to kilka dni .Kase chcialem przelac na konto bankowe , lecz po namowie znajomych pieniedze z MB trafily do Centerbetu .Ponoc nie robia problemu z przelaniem kasy na zwykle konto bankowe po wczesniejszej weryfikacji danych.
Wiec chce troszke pograc w tym buku i wyplacic na konto bankowe . crazy

Wiec moje pytanka brzmia .
1.Ile trwa czasu weryfikacja i co potrzeba do wierzytelnoscikonta (czy tylko skan dowodu starczy )?
2.Ile trwa ewentualna wyplata kasy od nich na konto bankowe ?

Serdecznie dzieki za pomoc piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
1. Weryfikacja chyba do 48 h. U mnie konto było zweryfikowane z tego co pamiętam chyba po 12 godzinach.

2. Wyplata na konto z tego co pamiętam standardowo, w miarę szybko wink

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1