|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
W Centrebet w chwili obecnej jest jeden z najwyższych kursów na Vettela na dzisiejszy GP Bahrajnu: 3.60. Nie wiem jak długo się kurs utrzyma.  Jak jest temat F1 w centrebet - czy zamiast całej masy mało interesujących zakładów (winning margin, first lap leader, pole position wins, first lap failure, ...) ktoś mógłby tam pomyśleć nad jakimiś H2H, ze szczególnym naciskiem na pary kierowców z różnych zespołów (inni oferują takie zakłady i przed pierwszymi treningami, i pomiędzy piątkiem i sobotą i przed wyścigiem). Co z tego, że tam jest niby duża różnorodniość zakadów jeżeli prawie wszystkie są mało ciekawe i typowo losowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Nie wiem o której sprawdzałeś ofertę, ale dzisiaj o 12:00 byłem na stronie i było kilkanaście przeróżnych par H2H. Było w czym wybierać i Conrad może potwierdzić. W ogóle, oferta F1 jest w Centrebet o wiele lepsza niż w poprzednim sezonie i nie jest to tylko moja opinia. Być może ty oczekujesz innych zakładów (a raczej kursów) niż przeciętny typer ale to już temat na inną historię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
No właśnie, wczoraj były H2H na F1 GP Bahrajnu, jeden z nich cieszył się nawet olbrzymim zainteresowaniem wśród graczy z Polski gdyż był to H2H Webber - Kubica i Webber (jako Kangur) był w Centrebet mocnym faworytem tego zestawienia. Kurs na Kubicę był dobry, startował on z 13 pola (Webber z 19), i gracze z Polski rzucili się na Roberta. Na ratunek firmie przyszedł głupi manewr... Heidfelda. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Jeśli już wypłacałeś (czyli konto zatwierdzone) to wypłaty są szybkie i w poniedziałek powinieneś już mieć kasę na koncie. W Centrebet w chwili obecnej jest jeden z najwyższych kursów na Vettela na dzisiejszy GP Bahrajnu: 3.60. Nie wiem jak długo się kurs utrzyma.  ============ Bonus 100zł od pierwszej wpłatyKod promocji: BONUS100Link: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/Tak to jest 1 wypłata ale skany wysłałem zaraz po rejestracji konta.Miałem nadzieje że kaska dzisiaj będzie na koncie ale się przeliczyłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Nie wiem o której sprawdzałeś ofertę, ale dzisiaj o 12:00 byłem na stronie i było kilkanaście przeróżnych par H2H. Tak, na poprzedni wyścig też, problem jest w tym, że te zakłady pojawiają się na 1 godzinę przed kwalifikacjami i jedną godzinę przed wyścigiem, nie ma czasu się nad nimi pozastanawiać (a chyba ktpoś bierze pieniądze za to, żeby ludzie obrót robili, a nie żeby dla sztuki coś wystawić co i tak mało czasu jest, zeby zagrać). Do tego taki Hill, czy Ladbrokes oferują fajne zakłady na grupy (hill zarówno na wyścig jak i kwale), na to jakie miejsce najbardziej popularni kierowcy zajmą w kwalach i wyścigu (Alonso, Raikkonen, Massa, Button, Hamilton czy będą na 1 miejcu, drugim, trzecim, od 4 do 10, od 11 do 20). Centrebet jak na tak dużą firmę słabiutko ze swoimi losowymi zakładami wygląda (z limitami też się zresztą popsuli, branie 300E do akceptacji to trochę wstyd moim zdaniem). W ogóle, oferta F1 jest w Centrebet o wiele lepsza niż w poprzednim sezonie i nie jest to tylko moja opinia. Swoją opinię nie wiem na jakiej podstawie masz, bo zdaje się nie grasz F1. Co do poprawy - w tamtym sezonie zdaje się dość długo nie mieli wcale oferty, więc ciężko upaść jeszcze niżej. Pewnie, że jest lepiej, ale jako, że lubię tego buka to chciało by się więcej  . Być może ty oczekujesz innych zakładów (a raczej kursów) niż przeciętny typer ale to już temat na inną historię  Ja oczekuję ciekawej oferty, moje zmartwienie coś w niej znaleźć. Przy czym nie uważam za ciekawą ofertę to co wymieniłem w pierwszym poście (prawda taka, że z całej oferty cb ciekawe było tylko h2h z ostatniej chwili, cała reszta to beznadzieja, lepiej puścić kupon w dużym lotku, tyle samo zabawy, a przynajmniej ewentualna wygrana godna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, H2H pojawiają się na jakieś 2 godziny przed wyścigiem. Tak zapewne pozostanie. Pierwszy raz słyszę aby było za mało czasu by zagrać.  Szczególnie patrząc na zainteresowanie H2H Webber - Kubica w ostatni weekend z wysokim kursem na Polaka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
skończyłeś tu dyskusję, wracaj do tematu polityka skąd przyszedłeś. - Conrad
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2008
Posty: 620 |
jaki jest mejl do polskiego supportu w centrebet? zle mi rozliczyli anaheim..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
Jaki stary taki głupi jestem, założyłem sobie konto bo połasiłem się na 100pln bonusu, tylko przy rejestracji nie wpisałem kodu promocji bonus100. Jest szansa otrzymać bonus? Pisałem ale e-mail echem odbija się o skrzynkę [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Jaki stary taki głupi jestem, założyłem sobie konto bo połasiłem się na 100pln bonusu, tylko przy rejestracji nie wpisałem kodu promocji bonus100. Jest szansa otrzymać bonus? Pisałem ale e-mail echem odbija się o skrzynkę [email protected]odbija się echem bo piszesz na adres centERbet zamiast na cenTRebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
Jaki stary taki głupi jestem, założyłem sobie konto bo połasiłem się na 100pln bonusu, tylko przy rejestracji nie wpisałem kodu promocji bonus100. Jest szansa otrzymać bonus? Pisałem ale e-mail echem odbija się o skrzynkę [email protected]odbija się echem bo piszesz na adres centERbet zamiast na cenTRebet wysłać wysłałem pod właściwy tylko w poscie żle napisałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wszystkie maile dochodzą na adres [email protected] , natomiast promocja widniejąca wcześniej na stronie głównej firmy nie jest już dostępna i do końca czerwca (albo i dłużej) nie będzie bonusu dla nowych graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058 |
Wszystkie maile dochodzą na adres [email protected] , natomiast promocja widniejąca wcześniej na stronie głównej firmy nie jest już dostępna i do końca czerwca (albo i dłużej) nie będzie bonusu dla nowych graczy. Witamy, Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrebet. Bonus nie został przyznany, ponieważ nie został spełniony podstawowy warunek jego otrzymania, jakim było wpisanie kodu promocji podczas rejestracji. W drodze wyjątku i licząc na długą współpracę postanowiliśmy mimo wszystko dopisać bonus do Twojego konta. Życzymy wielu udanych zakładów! Z poważaniem, Jarek Biuro Centrebet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 27 |
Kopiarki w Centrebecie nawet dobrze nie potrafią spisać konkurencji, na którą spisali kursy:)
Oto ciekawy przykład z serii "co autor miał na myśli?"
Zdarzenie w dziale SPEEDWAY:
Constructor Championship 2009 - WINNER
Aż dziw bierze, że CB przecierał szlaki żużlowe w online bookies, a obecnie taka żenada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 319 |
witam, na jaki adres mam wyslac skan dowodu, jest jakis konkretny e-mail do weryfikacji kont?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
[email protected]Skany dowodu (oraz kart jeśli były użyte do płatności) należy wysyłać na ten adres.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776 |
Czy moge zmienic bez wiekszych problemow walute z Ojro na PLN ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Prosze o pomoc  Dzis przelalem kase z innego buka na moneybookers ale czytam na forum ze MB sprawia problemy z weryfikacja z tego wzgledu trwa to kilka dni .Kase chcialem przelac na konto bankowe , lecz po namowie znajomych pieniedze z MB trafily do Centerbetu .Ponoc nie robia problemu z przelaniem kasy na zwykle konto bankowe po wczesniejszej weryfikacji danych. Wiec chce troszke pograc w tym buku i wyplacic na konto bankowe . Wiec moje pytanka brzmia . 1.Ile trwa czasu weryfikacja i co potrzeba do wierzytelnoscikonta (czy tylko skan dowodu starczy )? 2.Ile trwa ewentualna wyplata kasy od nich na konto bankowe ? Serdecznie dzieki za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
1. Weryfikacja chyba do 48 h. U mnie konto było zweryfikowane z tego co pamiętam chyba po 12 godzinach. 2. Wyplata na konto z tego co pamiętam standardowo, w miarę szybko 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|