|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
futy zielone , dzis mozemy testować 250 na ingbsk  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
futy zielone , dzis mozemy testować 250 na ingbsk   zapamietaj jak się nazywam zapamiętaj co potrafię przewiduję przyszłość przewiduję sytuację  Muszę Was pożegnać na jakiś czas  czasami życie plata nam niespodzianki których niestety nie możeny przewidzieć tak jak giełdy , ale wrócę  POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2009
Posty: 6 |
napomniałem o walutach kilka dni temu ale odzewu nie było.. może jakaś mądra głowa dzisiejszą rakietę walutową oceni? czyzbyśmy byli po starcie do góry czy to tylko chwilowe podrygi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627 |
mądrą głową odnośnie walut to ja niestety nie jestem. Ogólnie słabo się znam na nich ale warte przeczytania są przewidywania analityków. W przeciwieństwie do rekomendacji maklerskich tutaj "fachowcy" mają chyba o wiele lepsza skuteczność http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=1294720 http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/linia;kredytowa;mfw;ma;ochronic;zlotego,191,0,443839.html Pozdrawiam, gool11
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Krótko tylko ,bo nie mam teraz czasu na analizy lecimy w kosmos na ingbsk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Krótko tylko ,bo nie mam teraz czasu na analizy lecimy w kosmos na ingbsk  Jak widac cierpliwosc i konsekwencja poplacily  Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Nie mniejszą mam satysfache z trafnej prognozy kaształtowania się rynku akcji w tym tygodniu  ciekawie na walutach : moim zdaniem to osłabienie złotego jest chwilowe , a ten właściwy zjazd w dół nadejdzie w czerwcu , ale to tak teraz bardziej na intuicje bo jak pisałem ,uwage moją zaprzątają teraz pozagiełdowe sprawy , jak znajde czas to coś na łykend tu wrzuce POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 544
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 544 |
Eldorado, strzał w dziesiątke z ING, mam też Pko Bp ale to muszę sprzedać bo za małe wzrosty w porównaniu z innymi bankami. piwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Eldorado, strzał w dziesiątke z ING, mam też Pko Bp ale to muszę sprzedać bo za małe wzrosty w porównaniu z innymi bankami. piwo z piwem poczekaj jak kurs osiągnie 300  wywalilem pkobp z 30% zyskiem ingbsk troche zleciał na fixie , ale kierunek jest jeden 280 najpierw , zaczne myslec o wywaleniu go gdzies przy 330 , cały czas sie jednak zabezpieczam stop lossem teraz jest przy 250 dokupilem Dude , ryzyko nadal , ale przy jej C/WK = 0,15 i przede wszystkim założeniu ,ze sie dogada z bankami kurs porysuje niebo , tu tez się ucze cierpliwości  idiothossa trwa w najlepsze , ale zarabiamy na niej tak jak przy normalnej hossie , strategia jedna: sprzedawajcie na wzrostach i skupujcie na korektach zabezpieczając się stop lossami  POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Duda to jest moj typ vabanq po ingbsk  czas gra na ich korzysc i chyba w maju bedzie ostre szybowanie do gory !!! mysle ze duza czesc graczy trzyma spoleczke i wie co robi, nie chcac jej oddawac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Duda to jest moj typ vabanq po ingbsk  czas gra na ich korzysc i chyba w maju bedzie ostre szybowanie do gory !!! mysle ze duza czesc graczy trzyma spoleczke i wie co robi, nie chcac jej oddawac... Przy ingbsk kąpiemy się w piwie (na razie ) , przy Dudzie od razu będziemy kąpąć sią w szampanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
ciekawie na walutach : moim zdaniem to osłabienie złotego jest chwilowe , a ten właściwy zjazd w dół nadejdzie w czerwcu ,
POZDRO ELDO lubię swoją intuicję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Szkoda, że nie napisałeś tego o 12 kiedy złoty był w dołku (4,54 za euro), a dopiero o 13:21 kiedy to w krótkim czasie 5 groszy zostało odrobione (4,49). Od tego momentu złoty umocnił się do euro o jeszcze 2 grosze (4,47). Nie popadasz przypadkiem w narcyzm? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Szkoda, że nie napisałeś tego o 12 kiedy złoty był w dołku (4,54 za euro), a dopiero o 13:21 kiedy to w krótkim czasie 5 groszy zostało odrobione (4,49). Od tego momentu złoty umocnił się do euro o jeszcze 2 grosze (4,47). Nie popadasz przypadkiem w narcyzm?  Uwierz mi, nie śledziłem wtedy notowań walutowych, kiedy to pisałem , ale po części masz racje , zyski na giełdzie psują człowieka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ciekawy artykuł [ parkiet.com] Pytanie tylko jeśli przyjdzie te totalne załamania (ponoć od tego czerwca aż do czerwca 2010 ma to się stać), to w jakiej walucie trzymać oszczędności? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Ciekawy artykuł [ parkiet.com] Pytanie tylko jeśli przyjdzie te totalne załamania (ponoć od tego czerwca aż do czerwca 2010 ma to się stać), to w jakiej walucie trzymać oszczędności?  hmm pisałem na forum o inwestycjach w surowce juz pol roku temu kiedy lotos byl po 8zł a kgh po 27 mozna sprawdzic , nie nie jestem narcyzem  jaką walutę ? prawo kopernika dobry pieniądz wypiera z rynku ten gorszy  a gosciu jest niekonkretny , bo nie pisze w ktorym czerwcu bedzie krach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Hm ,świńska grypa  może oddalić w czasie nasze marzenia ( na razie) o kokosach na Dudzie , wystawcie stop lossa na te papiery , byc moze odkupimy je sobie jeszcze taniej :
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
to samo sobie dzis pomyslalem tylko tak naprawde zastanawiam sie czy to bedzie mialo bezposrednie przelozenie na nasza spoleczke ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
to samo sobie dzis pomyslalem tylko tak naprawde zastanawiam sie czy to bedzie mialo bezposrednie przelozenie na nasza spoleczke ... mysle ze bedzie miało i trzeba bedzie to wykorzystac ,zeby jeszcze taniej ja kupic  mozna ja tez nie sprzedawac tylko jeszcze dokupywać na spadku wtedy kurs sie usredni , ale moim zdaniem to zbyt wielkie ryzyko , bo licho wie jak mocno poleci o ile wogóle poleci , dlatego stop loss nie zaszkodzi poki co .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
z drugiej strony paradoksalnie moze to być szansa dla Maćka bo moze wiecj sprzedać mięsa od siebie czyli z regionu nie objętego zagrożeniem , a więc z większą marżą  bo zachód raczej nie weźmie mięsa z Chin , bardziej właśnie z Polski dlatego pisałem ,ze nie jest pewne ze zleci moze byc odwrotnie jednak to tylko moje spekulacje sytuacja jest nowa czas pokaze jak bedzie , stop loss i obserwacja na razie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|