Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 57 1 2 23 24 25 26 27 56 57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ELDORADO
futy zielone , dzis mozemy testować 250 na ingbsk ooo

cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by ELDORADO
futy zielone , dzis mozemy testować 250 na ingbsk ooo

cool

zapamietaj jak się nazywam
zapamiętaj co potrafię
przewiduję przyszłość
przewiduję sytuację smile

Muszę Was pożegnać na jakiś czas frown czasami życie plata nam niespodzianki których niestety nie możeny przewidzieć tak jak giełdy , ale wrócę papa

POZDRO
ELDO




Dołączył: Apr 2009
Posty: 6
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 6
napomniałem o walutach kilka dni temu ale odzewu nie było..
może jakaś mądra głowa dzisiejszą rakietę walutową oceni?
czyzbyśmy byli po starcie do góry czy to tylko chwilowe podrygi?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,627
mądrą głową odnośnie walut to ja niestety nie jestem. Ogólnie słabo się znam na nich ale warte przeczytania są przewidywania analityków. W przeciwieństwie do rekomendacji maklerskich tutaj "fachowcy" mają chyba o wiele lepsza skuteczność laugh

http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=1294720

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/linia;kredytowa;mfw;ma;ochronic;zlotego,191,0,443839.html

Pozdrawiam,
gool11

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Krótko tylko ,bo nie mam teraz czasu na analizy

lecimy w kosmos na ingbsk piwo

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Originally Posted by ELDORADO
Krótko tylko ,bo nie mam teraz czasu na analizy

lecimy w kosmos na ingbsk piwo

Jak widac cierpliwosc i konsekwencja poplacily smile Pozdr.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Nie mniejszą mam satysfache z trafnej prognozy kaształtowania się rynku akcji w tym tygodniu smile cool

ciekawie na walutach : moim zdaniem to osłabienie złotego jest chwilowe , a ten właściwy zjazd w dół nadejdzie w czerwcu , ale to tak teraz bardziej na intuicje bo jak pisałem ,uwage moją zaprzątają teraz pozagiełdowe sprawy , jak znajde czas to coś na łykend tu wrzuce

POZDRO
ELDO

Dołączył: May 2005
Posty: 544
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 544
Eldorado, strzał w dziesiątke z ING,
mam też Pko Bp ale to muszę sprzedać bo za małe wzrosty w porównaniu z innymi bankami. piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by omsi
Eldorado, strzał w dziesiątke z ING,
mam też Pko Bp ale to muszę sprzedać bo za małe wzrosty w porównaniu z innymi bankami. piwo

z piwem poczekaj jak kurs osiągnie 300 grin

wywalilem pkobp z 30% zyskiem piwo
ingbsk troche zleciał na fixie , ale kierunek jest jeden 280 najpierw , zaczne myslec o wywaleniu go gdzies przy 330 , cały czas sie jednak zabezpieczam stop lossem teraz jest przy 250
dokupilem Dude , ryzyko nadal , ale przy jej C/WK = 0,15 i przede wszystkim założeniu ,ze sie dogada z bankami kurs porysuje niebo , tu tez się ucze cierpliwości smile

idiothossa trwa w najlepsze , ale zarabiamy na niej tak jak przy normalnej hossie , strategia jedna:
sprzedawajcie na wzrostach i skupujcie na korektach zabezpieczając się stop lossami cool

POZDRO
ELDO

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Duda to jest moj typ vabanq po ingbsk smile

czas gra na ich korzysc i chyba w maju bedzie ostre szybowanie do gory !!!

mysle ze duza czesc graczy trzyma spoleczke i wie co robi, nie chcac jej oddawac...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
Duda to jest moj typ vabanq po ingbsk smile

czas gra na ich korzysc i chyba w maju bedzie ostre szybowanie do gory !!!

mysle ze duza czesc graczy trzyma spoleczke i wie co robi, nie chcac jej oddawac...

Przy ingbsk kąpiemy się w piwie (na razie ) , przy Dudzie od razu będziemy kąpąć sią w szampanie piwo laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ELDORADO
ciekawie na walutach : moim zdaniem to osłabienie złotego jest chwilowe , a ten właściwy zjazd w dół nadejdzie w czerwcu ,

POZDRO
ELDO

lubię swoją intuicję wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Szkoda, że nie napisałeś tego o 12 kiedy złoty był w dołku (4,54 za euro), a dopiero o 13:21 kiedy to w krótkim czasie 5 groszy zostało odrobione (4,49). Od tego momentu złoty umocnił się do euro o jeszcze 2 grosze (4,47). Nie popadasz przypadkiem w narcyzm? wink

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by z o R r o
Szkoda, że nie napisałeś tego o 12 kiedy złoty był w dołku (4,54 za euro), a dopiero o 13:21 kiedy to w krótkim czasie 5 groszy zostało odrobione (4,49). Od tego momentu złoty umocnił się do euro o jeszcze 2 grosze (4,47). Nie popadasz przypadkiem w narcyzm? wink

Uwierz mi, nie śledziłem wtedy notowań walutowych, kiedy to pisałem , ale po części masz racje , zyski na giełdzie psują człowieka duch

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ciekawy artykuł [parkiet.com]

Pytanie tylko jeśli przyjdzie te totalne załamania (ponoć od tego czerwca aż do czerwca 2010 ma to się stać), to w jakiej walucie trzymać oszczędności? smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Conrad
Ciekawy artykuł [parkiet.com]

Pytanie tylko jeśli przyjdzie te totalne załamania (ponoć od tego czerwca aż do czerwca 2010 ma to się stać), to w jakiej walucie trzymać oszczędności? smile

hmm pisałem na forum o inwestycjach w surowce juz pol roku temu kiedy lotos byl po 8zł a kgh po 27 mozna sprawdzic , nie nie jestem narcyzem wink

jaką walutę ? prawo kopernika dobry pieniądz wypiera z rynku ten gorszy smile
a gosciu jest niekonkretny , bo nie pisze w ktorym czerwcu bedzie krach
smile


Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Hm ,świńska grypa confused może oddalić w czasie nasze marzenia ( na razie) o kokosach na Dudzie , wystawcie stop lossa na te papiery , byc moze odkupimy je sobie jeszcze taniej :

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
to samo sobie dzis pomyslalem tylko tak naprawde zastanawiam sie czy to bedzie mialo bezposrednie przelozenie na nasza spoleczke ...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Inzaghi78
to samo sobie dzis pomyslalem tylko tak naprawde zastanawiam sie czy to bedzie mialo bezposrednie przelozenie na nasza spoleczke ...

mysle ze bedzie miało i trzeba bedzie to wykorzystac ,zeby jeszcze taniej ja kupic smile
mozna ja tez nie sprzedawac tylko jeszcze dokupywać na spadku wtedy kurs sie usredni , ale moim zdaniem to zbyt wielkie ryzyko , bo licho wie jak mocno poleci o ile wogóle poleci , dlatego stop loss nie zaszkodzi poki co .

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
z drugiej strony paradoksalnie moze to być szansa dla Maćka bo moze wiecj sprzedać mięsa od siebie czyli z regionu nie objętego zagrożeniem , a więc z większą marżą smile bo zachód raczej nie weźmie mięsa z Chin , bardziej właśnie z Polski dlatego pisałem ,ze nie jest pewne ze zleci moze byc odwrotnie

jednak to tylko moje spekulacje sytuacja jest nowa czas pokaze jak bedzie , stop loss i obserwacja na razie smile

Strona 25 z 57 1 2 23 24 25 26 27 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, rymoholik, Sensei, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 2,975 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1