Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#310055 19/03/2005 17:51
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Ok,
dziś gram tylko

Boston College -3 st 50/10

Powodzenia

Pozdr

Bonus: Unibet
#310056 19/03/2005 18:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zaraz zacznie się mecz Gonzaga - TexTech

Jakos nie moge przekonac sie do Gonzagi,chyba ,że weźmie dzisiejsza przeszkodę:-)

Ostatnie wyniki Teksańczyków z obydwiema ekipami z Oklahomy robia wrażenie,więc spreadu nie stawiałem w żadna ze stron.
Postawiłem...under 149,5.
Zobaczymy jak to się ułoży,w razie czego jest jeszcze możliwość bukowania 2 połowy:-)

#310057 19/03/2005 20:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Żałosna drużyna Gonzagi,faworyta serwisów:-)

Drugi rok z rzędu podchodza w roli faworyta i ponownie wtopa.
Na szczęście nie dalem się nabrać na nich,bo rok temu kosztowali mnie sporo.
Under wszedł,tak więc dzisiejszy dzień na plusie,bez wzgledu na wyniki innych,obstawionych spotkań.

Po meczu Oklahomy pośrednio poznamy siłe gości z teksaskiej Polibudy.

#310058 20/03/2005 19:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
wczorajszy dzień wybitnie nieudany, z jednym wyjątkiem Kentucky

coż rok temu nie grałem Gonzagi, bo nie grałem CBB. za rok na pewno zarobimy na nich mase kasy...

dzis spóźniłem się zeby zagrać NC State przeciw Uconn... mam czego żałować, jak widzę

z pozostałych meczów planuję grać:
Vermont +8,5 na pewno,

myślę jeszcze nad Wisconsin -8 (mimo, że wiel serwisów proponuje Bucknell), Duke -8, Ga Tech

#310059 24/03/2005 21:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
cisza jakoś...

serwisy proponują na dzisiaj m.in.(wybór mój):
Arizona +1,5 (m.in Larry Ness 15*-podobno rzadki typ, infoplays jako 10*), może by zagrać SU?Wpadło mi gdzieś w oczy, że tzw. "public opinion" jest po stronie Okie St.
Illinois -10,5 (Maddux,big al) i over (larry ness - total of the year)
West Virginia +2 (big al, infoplays, larry ness)
Louisville (larry ness) i over 162 (maddux - total of the year)

#310060 24/03/2005 21:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dziś w nocy półfinały regionalne.
Dla mnie najciekawiej zapowiada się mecz Oklahoma - Arizona ,poniewaz uważam,że zwyciezca tego meczu wygra cały turniej.
Moje typy:
Arizona +1,5 i under 151,5

#310061 24/03/2005 23:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
moje typy:

washington u +1,5 10/10
Wiskonsin milwaukee +10,5 10/10

#310062 25/03/2005 05:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dziś w nocy półfinały regionalne.
Dla mnie najciekawiej zapowiada się mecz Oklahoma - Arizona ,poniewaz uważam,że zwyciezca tego meczu wygra cały turniej.
Moje typy:
Arizona +1,5 i under 151,5

Salim Stoudamire na 3 sekundy przed końcem za 2 i Wildcats wygrywają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Under nie wszedł,ale to drugorzedna sprawa,najważniejsze,że Arizona w finale regionalnym.
Teraz czas,by pokonac Illinois.

#310063 25/03/2005 09:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
http://www.sportsline.com/collegebasketball

klikamy na "play" i ogladamy skrót meczu,wtym cudowna akcje Salima.

Na dzis podaba mi sie Utah +hc(Boguttak jak Stoudemire to wielki atut),ale na stawianie jeszcze za wcześnie.

#310064 25/03/2005 12:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
hurra dla serwisów!!!!!!!!

nie wszedł mi tylko over na Illinois. skusiłem się żeby zagrac Arizonę SU - no i się udało. dzisiaj trzeba ostrożnie - ale Utah+4 jest free pickiem madduxa - i po 2 porazkach z rzędu zanotowanych przez ten serwis (jeśli chodzi o typki za free) na pewno jest to do rozważenia

#310065 25/03/2005 13:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
LOL ,pewnie Maddux czytał nasze forum:P

Stańczyk,bez wzgledu na to czy ma 2 czy 10 wtop,to grajac na Utah powinien złą serie przerwac:-)

Ja nie patrze po serwisach,nie gram ani z nimi ani przeciw nim,typuje po swojemu.
Jedyne na co zwracam uwagę,jezeli chodzi o te "magiczne" aspekty:-),to ruch linii u bukuff.
Jak bywa gwałtowny to albo kontruje(jak miałem wcześniej obstawione) albo po prostu nie gram.

Acha,dziś jeszcze jeden wg mnie pick sie kroi,ale o tym napisze wieczorem.

#310066 25/03/2005 21:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
Widzisz amkwish, jesli chodzi o CBB i CFB bazuję niemal WYŁĄCZNIE na serwisach - po prostu nie mam dość wiedzy na ten temat. Z analizy match-upów nie wynika zupełnie nic ze względu na nieporównywalność wyników, drastyczne różnice w klasie poszczególnych ekip, konferencji - a ze względów zawodowych nie mam dość czasu żeby się w to wszystko wgłębiać.
Nie chciałbym z kolei opuszczać tak istotnego fragmentu sezonu jak rozgrywki uniwersyteckie. Wpadłem zatem na pomysł pasożytowania na profesjonalistach - korzystam z opinii/typów zamieszczanych na róznych stronach - oczywiście wybrałem kilka źródeł o dobrej skuteczności.
Konsekwencją tego jest analiza trendów - wiadomo ze długoterminowo skuteczność serwisu bedzie w granicach +/-50paru procent. Zatem mówię pass gdy typer ma passę zwycięstw, w przypadku passy porażek grywam na przełamanie. I wyniki mam niezgorsze.

#310067 25/03/2005 21:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Stańczyk,czy ja piszę,ze nie chcę znac Twoich typów? :-)
Wrecz przeciwnie,ciekawy jestem co wymysliłes na dziś.

W oczekiwaniu ja podam ten swój obiecany.
Żadnego zaskoczenia nie bedzie:-)

Duke ML :-)

Dlaczego tylko tak?
1,54 to bardzo dobry kurs do kombosa z NBA.
Nie ma sensu ryzykować handi,w tej fazie turnieju wszystko jest mozliwe,nawet to...ze Duke umoczy:-)

Podoba mi sie tez over w meczu Utah.
Linia 122,0 jak najbardziej do przeskoczenia nawet z preferujacymi twarda defensywę Kentucky.

#310068 25/03/2005 21:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
By the way, konsekwencją mojego podejścia jest ostrozne podejscie do typu w zależności od ostatnich wyników tego, kto go proponuje (nie tylko madduxa).
W związku z tym - dzisiejszy typ na Utah ma wg mnie duze prawdopodobieństwo wtopy.

serwisy lansują granie michigan state, wisconsin i kentucky (! GOY Larry Nessa, płatny typ Marka Lawrence'a). dość popularny jest też typ na N.Carolinę

"smart money" podobno idą na Michigan i N.Carolinę

#310069 25/03/2005 22:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Ja bym proponowal NC Stane -2 a co do meczu Utah to jesli juz to Kentucky ml.
Ogladam caly turniej i Kentucky ostatnio na mnie spore wrazenie zrobilo do tego w bezposrednich pojedynkach 6 kolejnych wygranych "kotow".

#310070 26/03/2005 03:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Duke ML :-)
Dlaczego tylko tak?
1,54 to bardzo dobry kurs do kombosa z NBA.
Nie ma sensu ryzykować handi,w tej fazie turnieju wszystko jest mozliwe,nawet to...ze Duke umoczy:-)

I przegrali Blue Devils:-(
To,ze kuponu mi szkoda,to oczywiste,ale zal mi Krzyzewskiego,cały rok pracy na darmo,bo odpaść w tej fazie to dla Niego porażka.
Poza tym miło było widziec w tym turnieju trenera polskiego pochodzenia.
Tak wiec z naszych został juz chyba tylko Łukasz Obrzut z KY,przeciwko któremu postawiłem:-)

#310071 29/03/2005 21:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ostatnie momenty NCAA Hoops i moi Spartanie w Final Four... Echh jak bardzo bym chciał żeby ograli Północną Karolinę i w finale pojechali Illinois... Mało to realne jednak... Finał North Carolina - Illinois się zapowiada..

Do boju MSU!!!!!!!!!!!!!

#310072 31/03/2005 17:25
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cześć,
dziś mamy meczyk

NIT - Championship Game Madison Square Garden - New York, NY

St. Joseph's vs. South Carolina


ciekaw jestem jakie będą (są) Wasze typy odnosnie tego spotkania

mój typ to South Carolina ml

pozdrawiam

#310073 04/04/2005 14:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
North Carolina vs Illinois

Doczekaliśmy się wreszcie finału i tu też stawiam na Carolinę tyle że North (myślę, że na tym typie też się nie zawiode tak jak poprzednio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Tym razem buki stawiają w roli doga Carolin(k)ę i pewnie się nie mylą. Na dziś to mój główny typ(ek)

Pozdrawiam

#310074 04/04/2005 15:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Porownanie druzyn:
http://www.sportsline.com/collegebasketball/mayhem/edge/finals

Skoro wychodzi im doskonale rowno to zagram na Illinois po wiekszym kursie. Dodatkowo, Illini to druzyna, na ktorej zarobilem najwiecej pieniedzy w tym sezonie wiec maja moja sympatie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,512 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1