|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ok, dziś gram tylko
Boston College -3 st 50/10
Powodzenia
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zaraz zacznie się mecz Gonzaga - TexTech
Jakos nie moge przekonac sie do Gonzagi,chyba ,że weźmie dzisiejsza przeszkodę:-)
Ostatnie wyniki Teksańczyków z obydwiema ekipami z Oklahomy robia wrażenie,więc spreadu nie stawiałem w żadna ze stron. Postawiłem...under 149,5. Zobaczymy jak to się ułoży,w razie czego jest jeszcze możliwość bukowania 2 połowy:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Żałosna drużyna Gonzagi,faworyta serwisów:-)
Drugi rok z rzędu podchodza w roli faworyta i ponownie wtopa. Na szczęście nie dalem się nabrać na nich,bo rok temu kosztowali mnie sporo. Under wszedł,tak więc dzisiejszy dzień na plusie,bez wzgledu na wyniki innych,obstawionych spotkań.
Po meczu Oklahomy pośrednio poznamy siłe gości z teksaskiej Polibudy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
wczorajszy dzień wybitnie nieudany, z jednym wyjątkiem Kentucky
coż rok temu nie grałem Gonzagi, bo nie grałem CBB. za rok na pewno zarobimy na nich mase kasy...
dzis spóźniłem się zeby zagrać NC State przeciw Uconn... mam czego żałować, jak widzę
z pozostałych meczów planuję grać: Vermont +8,5 na pewno,
myślę jeszcze nad Wisconsin -8 (mimo, że wiel serwisów proponuje Bucknell), Duke -8, Ga Tech
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
cisza jakoś...
serwisy proponują na dzisiaj m.in.(wybór mój): Arizona +1,5 (m.in Larry Ness 15*-podobno rzadki typ, infoplays jako 10*), może by zagrać SU?Wpadło mi gdzieś w oczy, że tzw. "public opinion" jest po stronie Okie St. Illinois -10,5 (Maddux,big al) i over (larry ness - total of the year) West Virginia +2 (big al, infoplays, larry ness) Louisville (larry ness) i over 162 (maddux - total of the year)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dziś w nocy półfinały regionalne. Dla mnie najciekawiej zapowiada się mecz Oklahoma - Arizona ,poniewaz uważam,że zwyciezca tego meczu wygra cały turniej. Moje typy: Arizona +1,5 i under 151,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
moje typy:
washington u +1,5 10/10 Wiskonsin milwaukee +10,5 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dziś w nocy półfinały regionalne. Dla mnie najciekawiej zapowiada się mecz Oklahoma - Arizona ,poniewaz uważam,że zwyciezca tego meczu wygra cały turniej. Moje typy: Arizona +1,5 i under 151,5 Salim Stoudamire na 3 sekundy przed końcem za 2 i Wildcats wygrywają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Under nie wszedł,ale to drugorzedna sprawa,najważniejsze,że Arizona w finale regionalnym. Teraz czas,by pokonac Illinois.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
http://www.sportsline.com/collegebasketballklikamy na "play" i ogladamy skrót meczu,wtym cudowna akcje Salima. Na dzis podaba mi sie Utah +hc(Boguttak jak Stoudemire to wielki atut),ale na stawianie jeszcze za wcześnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
hurra dla serwisów!!!!!!!!
nie wszedł mi tylko over na Illinois. skusiłem się żeby zagrac Arizonę SU - no i się udało. dzisiaj trzeba ostrożnie - ale Utah+4 jest free pickiem madduxa - i po 2 porazkach z rzędu zanotowanych przez ten serwis (jeśli chodzi o typki za free) na pewno jest to do rozważenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
LOL ,pewnie Maddux czytał nasze forum:P
Stańczyk,bez wzgledu na to czy ma 2 czy 10 wtop,to grajac na Utah powinien złą serie przerwac:-)
Ja nie patrze po serwisach,nie gram ani z nimi ani przeciw nim,typuje po swojemu. Jedyne na co zwracam uwagę,jezeli chodzi o te "magiczne" aspekty:-),to ruch linii u bukuff. Jak bywa gwałtowny to albo kontruje(jak miałem wcześniej obstawione) albo po prostu nie gram.
Acha,dziś jeszcze jeden wg mnie pick sie kroi,ale o tym napisze wieczorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
Widzisz amkwish, jesli chodzi o CBB i CFB bazuję niemal WYŁĄCZNIE na serwisach - po prostu nie mam dość wiedzy na ten temat. Z analizy match-upów nie wynika zupełnie nic ze względu na nieporównywalność wyników, drastyczne różnice w klasie poszczególnych ekip, konferencji - a ze względów zawodowych nie mam dość czasu żeby się w to wszystko wgłębiać. Nie chciałbym z kolei opuszczać tak istotnego fragmentu sezonu jak rozgrywki uniwersyteckie. Wpadłem zatem na pomysł pasożytowania na profesjonalistach - korzystam z opinii/typów zamieszczanych na róznych stronach - oczywiście wybrałem kilka źródeł o dobrej skuteczności. Konsekwencją tego jest analiza trendów - wiadomo ze długoterminowo skuteczność serwisu bedzie w granicach +/-50paru procent. Zatem mówię pass gdy typer ma passę zwycięstw, w przypadku passy porażek grywam na przełamanie. I wyniki mam niezgorsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Stańczyk,czy ja piszę,ze nie chcę znac Twoich typów? :-) Wrecz przeciwnie,ciekawy jestem co wymysliłes na dziś.
W oczekiwaniu ja podam ten swój obiecany. Żadnego zaskoczenia nie bedzie:-)
Duke ML :-)
Dlaczego tylko tak? 1,54 to bardzo dobry kurs do kombosa z NBA. Nie ma sensu ryzykować handi,w tej fazie turnieju wszystko jest mozliwe,nawet to...ze Duke umoczy:-)
Podoba mi sie tez over w meczu Utah. Linia 122,0 jak najbardziej do przeskoczenia nawet z preferujacymi twarda defensywę Kentucky.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 74 |
By the way, konsekwencją mojego podejścia jest ostrozne podejscie do typu w zależności od ostatnich wyników tego, kto go proponuje (nie tylko madduxa). W związku z tym - dzisiejszy typ na Utah ma wg mnie duze prawdopodobieństwo wtopy. serwisy lansują granie michigan state, wisconsin i kentucky (! GOY Larry Nessa, płatny typ Marka Lawrence'a). dość popularny jest też typ na N.Carolinę
"smart money" podobno idą na Michigan i N.Carolinę
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Ja bym proponowal NC Stane -2 a co do meczu Utah to jesli juz to Kentucky ml. Ogladam caly turniej i Kentucky ostatnio na mnie spore wrazenie zrobilo do tego w bezposrednich pojedynkach 6 kolejnych wygranych "kotow".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Duke ML :-) Dlaczego tylko tak? 1,54 to bardzo dobry kurs do kombosa z NBA. Nie ma sensu ryzykować handi,w tej fazie turnieju wszystko jest mozliwe,nawet to...ze Duke umoczy:-) I przegrali Blue Devils:-( To,ze kuponu mi szkoda,to oczywiste,ale zal mi Krzyzewskiego,cały rok pracy na darmo,bo odpaść w tej fazie to dla Niego porażka. Poza tym miło było widziec w tym turnieju trenera polskiego pochodzenia. Tak wiec z naszych został juz chyba tylko Łukasz Obrzut z KY,przeciwko któremu postawiłem:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ostatnie momenty NCAA Hoops i moi Spartanie w Final Four... Echh jak bardzo bym chciał żeby ograli Północną Karolinę i w finale pojechali Illinois... Mało to realne jednak... Finał North Carolina - Illinois się zapowiada..
Do boju MSU!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cześć, dziś mamy meczyk
NIT - Championship Game Madison Square Garden - New York, NY
St. Joseph's vs. South Carolina
ciekaw jestem jakie będą (są) Wasze typy odnosnie tego spotkania
mój typ to South Carolina ml
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
North Carolina vs Illinois
Doczekaliśmy się wreszcie finału i tu też stawiam na Carolinę tyle że North (myślę, że na tym typie też się nie zawiode tak jak poprzednio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Tym razem buki stawiają w roli doga Carolin(k)ę i pewnie się nie mylą. Na dziś to mój główny typ(ek)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Porownanie druzyn: http://www.sportsline.com/collegebasketball/mayhem/edge/finalsSkoro wychodzi im doskonale rowno to zagram na Illinois po wiekszym kursie. Dodatkowo, Illini to druzyna, na ktorej zarobilem najwiecej pieniedzy w tym sezonie wiec maja moja sympatie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|