|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
01:00 LA Lakers at Washington Wizards 01:00 Boston Celtics at Charlotte Bobcats 01:30 Detroit Pistons at Atlanta Hawks 01:30 Milwaukee Bucks at Miami Heat 02:00 Portland TBlazers at Memphis Grizzlies 02:30 New Orleans Hornets at San Antonio Spurs 04:30 Houston Rockets at Golden State Warriors
[color:"red"]Na pierwszym miejscu goście... !!![b] [/color]
[b]Czas nasz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
No to żeby tak nie poprzestać na samym załozeniu tematu proponuję przemyśleć, czy nie warto by było dzisiaj zainwestować w overek w Memphis, ajk narazie Toto dało linie 177.0 pkt uważam, ze jak najbardziej do przeskoczenia, Portland chyba łatwo się dzisiaj nie sprzeda więc licze na jakieś 185 pkt dzisiaj, a do tego + hc , również jak narazie opieram się na Toto, a tam dali (+8,0)
Portland (+8.0) oraz over 177.0 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Under w meczu Detroit! Widac ze zaczeli grac ultra defensywnie co pokazuje ich ostatni mecz 64-62! SIC! W tym meczu widzialem linie 185. CO jest mega wysokoa linia. Nawet jesli Detroit wygraja zdecydowanie powiedzmy wrzuca 100 pkt, a Atlanta 80 to i tak bedzie UNDER!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
A jesli bedzie na styku to racze przez indylencje ofensywna obu druzyn...Wiec under. Owszem mecz wczesniej bylo 115-113 w meczu Boston-Detroit ale Boston umie wrzucac, czego nie mozna powiedziec o Atlancie. Dalbym tez na SA, MIami i Boston!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dla mnie dziś najciekawszy mecz to Warriors - Rockets.
Houston ostatnio w niewiarygodnym sztosie. 5 kolejnych wygranych,kazda z zespołem "play-offowym". 20-punktowe zwyciestwo na parkiecie Suns,w superoverowym meczu,to robi wrażenie.
Na początku sezonu pisalismy tutaj o chybionych transferach w Houston,o tym,że nazwiska nie grają,a wyniki dużo gorsze od spodziewanych. Dzis Rakiety dołaczają do drużyn,które będa walczyly w tym sezonie o najwyższe stawki,a młodszy z braci triumfuje. Byloby niezmiernie ciekawym wydarzeniem,gdyby vG-Brothers spotkali sie w finale ligi:-) Ciężko będzie o taki zestaw,ale z drugiej strony NBA nie raz pokazywala,że tam wszystko jest mozliwe.
Wracając do meczu to na dziś Rockets sa zdecydowanym faworytem w konfrontacji z Warriors,a jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje przed zagraniem tego grubiej,to fakt,że nie przegrali jeszcze w tej sesji wyjazdowej:-)
Podobają mi się handicapy na Boston i Waszyngton.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
co do undera w meczu detroit atlanta zgadzam sie w 100. najlepszym typem wedlug mnie na dzisiejsza noc - boston -4pkt, w charlotte ciagle maly szpital, a boston po powrocie walkera zaczal grac efektywnie. nie powinni miec dzisiaj problemow. trzeci typ godny uwagi houston -3,5. potencjal nieporownywalny, sklad robi duze wraznie i co wazne maja silna lawke. golden ostatnio kilka niespodziewanych zwyciestw, ale dzisiaj powinni dostac dosc mocne becki. miami tez nie powinno miec problemow ze zwyciestwem, tylko pewnie kurs bedzie maly, a hp nie ruszam (bedzie pewnie ok 9-10 pkt), no i oczywiscie san antonio, choc kurs pewnie tez mizerny bedzie. na noc dublecik boston -hp i houston -hp za grubsza kaske, na drugi kupon do tego wygrana miami i san antonio -hp. mam wrazenie, ze w koncu zaczyna sie wszystko stabilizowac i coraz mniej bedzie niespodzianek. PO tuz tuz i kazdy walczy o swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
mam wrazenie, ze w koncu zaczyna sie wszystko stabilizowac i coraz mniej bedzie niespodzianek. Pawel,przejrzyj archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tego co pamietam,to kazdy tej treści wpis "generował" zonki w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Żarty żartami,ale rzeczywiście granie na realne argumenty winno wlasnie teraz przynosić wieksze profity niż szukanie niespodzianek. Ja spróbuję pograc troche za grubszą kasę metodą sprawdzona w NCAAB,czyli kombosy 2xML,badź ml+hc. Własnie w Pinnacle spadła do -3,5 wysokość spreadu na Boston. Byc może wielu obstawiających gra na dawno nie widziana wygrana Bobków. Uważam jednak,że wazniejsze od argumentów "systemowych" są aktualny potencjal i cele,dlatego ruch linii w dół jest po mojej myśli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Chole.. mialem grac Boston HC mocno, a widze ze wiekszosc widzi ten typ, a to nie za dobry znak:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Co powiedziecie o Portland +8 z tego co widze nie gra połowa składu Memphis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451 |
Co powiedziecie o Portland +8 z tego co widze nie gra połowa składu Memphis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W betandwin skoczyło do +9,5 na Portland.. Jak ktoś ma info dlaczego to może się podzielić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
ja mimo wszystko zostaje przy swoich typach. boston z houston -hp. z grubej rury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
Mam przeczucie, że dzisiaj Charlote może wygrać, byli blisko tego zwycięstwa z LA. Jak nie wygra to +hp powinno być dobrym zakładem. Drugi mecz to LA-WAS. LA ledwo wygrali z Charlote i sądze ze dzis nie sprostają gospodarzom. Troche na odwrót niz większość ale tak to widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150 |
przed chwilka puscilem z nudy cos takiego ,ale nie wierze ze to wejdzie,po tym co sie ostatnio dzieje!portland+9,5 houston+3 oraz boston+3,5!!!ot tak bo spac mi sie nie chce !!!Licze na to ze moze w koncu wiekszosc typow calodniowych sie sprawdzi!!!jaki poniedzialek taki caly tydzien hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
A ja dziś zagrałem Bobki +3,5 i Washington -2 Idę obejrzeć własnie ten ostatni
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451 |
Tak tak, wywalisty under w Atlancie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No to popłynąłem jak zwykle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Houston - GS 97:94 ...
IV qwarta = parodia koszykówki w wykonaniu HOU
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Moment meczu , który zadecydował o wszystkim:
8:31 GS Offensive Rebound by Derek Fisher 8:25 GS Mickael Pietrus made 3-pt. Jump Shot, Assist Derek Fisher 7:59 HOU Mike James missed 3-pt. Jump Shot 7:58 HOU Out of bounds turnover on Mike James 7:45 GS Derek Fisher missed Jump Shot 7:40 GS Offensive Rebound by Jason Richardson 7:35 GS Mickael Pietrus made 3-pt. Jump Shot 7:14 HOU Bad pass turnover on Yao Ming 7:02 GS Offensive foul on Mickael Pietrus 7:02 GS Offensive Foul turnover on Mickael Pietrus 6:48 HOU Jon Barry made 3-pt. Jump Shot, Assist Mike James 6:33 GS Zarko Cabarkapa made 3-pt. Jump Shot, Assist Derek Fisher 6:06 HOU Mike James made 3-pt. Jump Shot, Assist Jon Barry 5:51 GS Lost ball turnover on Andris Biedrins, Stolen by Yao Ming 5:45 GS Shooting foul on Jason Richardson 5:45 GS Full Timeout 5:45 HOU Jon Barry made 1st of 2 Free Throws 5:45 HOU Jon Barry made 2nd of 2 Free Throws 5:28 GS Zarko Cabarkapa made 3-pt. Jump Shot, Assist Mickael Pietrus 5:10 HOU Tracy McGrady missed Jump Shot 5:05 GS Defensive Rebound by Mickael Pietrus 4:51 GS Zarko Cabarkapa made 3-pt. Jump Shot, Assist Troy Murphy
A swoja drogą...to skąd oni wytrzasli tego Cabarkape ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
DLa mnie Bryant pedal wtopil z HUGHESEM :/ ehh a taka ladna noc ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Chociaż gdyby w tym momencie:
24.0 HOU Tracy McGrady missed 3-pt. Jump Shot 20.0 GS Defensive Rebound by Zarko Cabarkapa 20.0 GS Full Timeout 12.0 GS Jason Richardson made Driving Layup
...McGrady nie wychylił się ze swoją zasraną trójką, tylko spokojnie dał się sfaulować, to jestem na 200% pewien, że hc by weszło....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
qrwa wszystko weszło tylko nie ten je.bany under w atlancie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|