Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#310101 14/03/2005 09:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
01:00 LA Lakers at Washington Wizards
01:00 Boston Celtics at Charlotte Bobcats
01:30 Detroit Pistons at Atlanta Hawks
01:30 Milwaukee Bucks at Miami Heat
02:00 Portland TBlazers at Memphis Grizzlies
02:30 New Orleans Hornets at San Antonio Spurs
04:30 Houston Rockets at Golden State Warriors

[color:"red"]Na pierwszym miejscu goście... !!![b] [/color]

[b]Czas nasz...

Bonus: Unibet
#310102 14/03/2005 09:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
No to żeby tak nie poprzestać na samym załozeniu tematu proponuję przemyśleć, czy nie warto by było dzisiaj zainwestować w overek w Memphis, ajk narazie Toto dało linie 177.0 pkt uważam, ze jak najbardziej do przeskoczenia, Portland chyba łatwo się dzisiaj nie sprzeda więc licze na jakieś 185 pkt dzisiaj, a do tego + hc , również jak narazie opieram się na Toto, a tam dali (+8,0)

Portland (+8.0) oraz over 177.0 pkt

#310103 14/03/2005 09:51
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Under w meczu Detroit!
Widac ze zaczeli grac ultra defensywnie co pokazuje ich ostatni mecz 64-62! SIC!
W tym meczu widzialem linie 185. CO jest mega wysokoa linia. Nawet jesli Detroit wygraja zdecydowanie powiedzmy wrzuca 100 pkt, a Atlanta 80 to i tak bedzie UNDER!

#310104 14/03/2005 10:00
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
A jesli bedzie na styku to racze przez indylencje ofensywna obu druzyn...Wiec under.
Owszem mecz wczesniej bylo 115-113 w meczu Boston-Detroit ale Boston umie wrzucac, czego nie mozna powiedziec o Atlancie.
Dalbym tez na SA, MIami i Boston!

#310105 14/03/2005 13:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dla mnie dziś najciekawszy mecz to Warriors - Rockets.

Houston ostatnio w niewiarygodnym sztosie.
5 kolejnych wygranych,kazda z zespołem "play-offowym".
20-punktowe zwyciestwo na parkiecie Suns,w superoverowym meczu,to robi wrażenie.

Na początku sezonu pisalismy tutaj o chybionych transferach w Houston,o tym,że nazwiska nie grają,a wyniki dużo gorsze od spodziewanych.
Dzis Rakiety dołaczają do drużyn,które będa walczyly w tym sezonie o najwyższe stawki,a młodszy z braci triumfuje.
Byloby niezmiernie ciekawym wydarzeniem,gdyby vG-Brothers spotkali sie w finale ligi:-)
Ciężko będzie o taki zestaw,ale z drugiej strony NBA nie raz pokazywala,że tam wszystko jest mozliwe.

Wracając do meczu to na dziś Rockets sa zdecydowanym faworytem w konfrontacji z Warriors,a jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje przed zagraniem tego grubiej,to fakt,że nie przegrali jeszcze w tej sesji wyjazdowej:-)

Podobają mi się handicapy na Boston i Waszyngton.

#310106 14/03/2005 13:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
co do undera w meczu detroit atlanta zgadzam sie w 100. najlepszym typem wedlug mnie na dzisiejsza noc - boston -4pkt, w charlotte ciagle maly szpital, a boston po powrocie walkera zaczal grac efektywnie. nie powinni miec dzisiaj problemow. trzeci typ godny uwagi houston -3,5. potencjal nieporownywalny, sklad robi duze wraznie i co wazne maja silna lawke. golden ostatnio kilka niespodziewanych zwyciestw, ale dzisiaj powinni dostac dosc mocne becki.
miami tez nie powinno miec problemow ze zwyciestwem, tylko pewnie kurs bedzie maly, a hp nie ruszam (bedzie pewnie ok 9-10 pkt), no i oczywiscie san antonio, choc kurs pewnie tez mizerny bedzie.
na noc dublecik boston -hp i houston -hp za grubsza kaske, na drugi kupon do tego wygrana miami i san antonio -hp.
mam wrazenie, ze w koncu zaczyna sie wszystko stabilizowac i coraz mniej bedzie niespodzianek. PO tuz tuz i kazdy walczy o swoje.

#310107 14/03/2005 16:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
mam wrazenie, ze w koncu zaczyna sie wszystko stabilizowac i coraz mniej bedzie niespodzianek.

Pawel,przejrzyj archiwum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z tego co pamietam,to kazdy tej treści wpis "generował" zonki w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Żarty żartami,ale rzeczywiście granie na realne argumenty winno wlasnie teraz przynosić wieksze profity niż szukanie niespodzianek.

Ja spróbuję pograc troche za grubszą kasę metodą sprawdzona w NCAAB,czyli kombosy 2xML,badź ml+hc.

Własnie w Pinnacle spadła do -3,5 wysokość spreadu na Boston.
Byc może wielu obstawiających gra na dawno nie widziana wygrana Bobków.
Uważam jednak,że wazniejsze od argumentów "systemowych" są aktualny potencjal i cele,dlatego ruch linii w dół jest po mojej myśli.

#310108 14/03/2005 16:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Chole.. mialem grac Boston HC mocno, a widze ze wiekszosc widzi ten typ, a to nie za dobry znak:)

#310109 14/03/2005 17:32
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Co powiedziecie o Portland +8 z tego co widze nie gra połowa składu Memphis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#310110 14/03/2005 17:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Quote
Co powiedziecie o Portland +8 z tego co widze nie gra połowa składu Memphis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W betandwin skoczyło do +9,5 na Portland..
Jak ktoś ma info dlaczego to może się podzielić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#310111 14/03/2005 18:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
ja mimo wszystko zostaje przy swoich typach. boston z houston -hp. z grubej rury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. pzdr

#310112 14/03/2005 23:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Mam przeczucie, że dzisiaj Charlote może wygrać, byli blisko tego zwycięstwa z LA. Jak nie wygra to +hp powinno być dobrym zakładem.
Drugi mecz to LA-WAS. LA ledwo wygrali z Charlote i sądze ze dzis nie sprostają gospodarzom.
Troche na odwrót niz większość ale tak to widze.

#310113 14/03/2005 23:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
B
member
member
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 150
przed chwilka puscilem z nudy cos takiego ,ale nie wierze ze to wejdzie,po tym co sie ostatnio dzieje!portland+9,5 houston+3 oraz boston+3,5!!!ot tak bo spac mi sie nie chce
!!!Licze na to ze moze w koncu wiekszosc typow calodniowych sie sprawdzi!!!jaki poniedzialek taki caly tydzien hehe

#310114 15/03/2005 00:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
A ja dziś zagrałem Bobki +3,5 i Washington -2
Idę obejrzeć własnie ten ostatni

Pozdrawiam

#310115 15/03/2005 01:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Tak tak, wywalisty under w Atlancie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No to popłynąłem jak zwykle

#310116 15/03/2005 06:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Houston - GS 97:94 ...

IV qwarta = parodia koszykówki w wykonaniu HOU

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#310117 15/03/2005 06:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Moment meczu , który zadecydował o wszystkim:


8:31 GS Offensive Rebound by Derek Fisher
8:25 GS Mickael Pietrus made 3-pt. Jump Shot, Assist Derek Fisher
7:59 HOU Mike James missed 3-pt. Jump Shot
7:58 HOU Out of bounds turnover on Mike James
7:45 GS Derek Fisher missed Jump Shot
7:40 GS Offensive Rebound by Jason Richardson
7:35 GS Mickael Pietrus made 3-pt. Jump Shot
7:14 HOU Bad pass turnover on Yao Ming
7:02 GS Offensive foul on Mickael Pietrus
7:02 GS Offensive Foul turnover on Mickael Pietrus
6:48 HOU Jon Barry made 3-pt. Jump Shot, Assist Mike James
6:33 GS Zarko Cabarkapa made 3-pt. Jump Shot, Assist Derek Fisher
6:06 HOU Mike James made 3-pt. Jump Shot, Assist Jon Barry
5:51 GS Lost ball turnover on Andris Biedrins, Stolen by Yao Ming
5:45 GS Shooting foul on Jason Richardson
5:45 GS Full Timeout
5:45 HOU Jon Barry made 1st of 2 Free Throws
5:45 HOU Jon Barry made 2nd of 2 Free Throws
5:28 GS Zarko Cabarkapa made 3-pt. Jump Shot, Assist Mickael Pietrus
5:10 HOU Tracy McGrady missed Jump Shot
5:05 GS Defensive Rebound by Mickael Pietrus
4:51 GS Zarko Cabarkapa made 3-pt. Jump Shot, Assist Troy Murphy


A swoja drogą...to skąd oni wytrzasli tego Cabarkape ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#310118 15/03/2005 06:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
DLa mnie Bryant pedal wtopil z HUGHESEM :/ ehh a taka ladna noc ...

#310119 15/03/2005 06:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Chociaż gdyby w tym momencie:

24.0 HOU Tracy McGrady missed 3-pt. Jump Shot
20.0 GS Defensive Rebound by Zarko Cabarkapa
20.0 GS Full Timeout
12.0 GS Jason Richardson made Driving Layup


...McGrady nie wychylił się ze swoją zasraną trójką, tylko spokojnie dał się sfaulować, to jestem na 200% pewien, że hc by weszło....

#310120 15/03/2005 06:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
qrwa wszystko weszło tylko nie ten je.bany under w atlancie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1