|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Witam  gnom o wiele gorsze od prognoz Szewczaka , gorsze bo powodujące rynkowe konsekwencje są prognozy morgana, a teraz KE Dzisiaj z rana nie jest jednak tak źle i są szanse na to ,ze nasza idiotenhossa potrwa jeszcze troche  trocha zazkakującą dla mnie zwyzka na parze EUR/USD , futy ropa i Chińćzycy w górę zobaczymy co się stanie jak KE opublikuje oficjalnie swe prognozy W naszym portfelu mam stop lossa na ingbsk na 265 ,ale jesli klimat poranny sie utrzyma dzisiaj mozemy testować opor na 287 lotos bez stopa na razie , zwyzka cen ropy budzi nadzieje ze przełamiemy dzisiaj 17 duda , jak przełamiemy opór na 0,75 , polecimy na 0,88 , ale nieudana tego proba moze spowodowac ze wrocimy do poziomu 0,66-068 hazard nadal tutaj dokupuje z rana doracow24 POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Ingbsk nasz kolos przełamał opor na 287 chyba jedziemy już na 300  doradcy kupieni za 0,10  Qrde to zbyt piekne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
4,5 banki obrotu w ciagu pol godziny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
4,5 banki obrotu w ciagu pol godziny  dokładnie , lecimy w kosmos na świńskiej rakiecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
widelki polecialy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
ale zaj###ste batony na świniaku latają , jak tak dalej pojdzie to zobaczymy dzisiaj 1 zeta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
DUDA i INGBSK zapier....ją, aż miło  normalnie kosmos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
DUDA i INGBSK zapier....ją, aż miło  normalnie kosmos  cierpliwosc popłaca  A na Wigu mamy powstanie listopadowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
DUDA i ING  ELDO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
ELDO tych doradców24 to przy ilu sprzedajesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
ELDO tych doradców24 to przy ilu sprzedajesz? Jeszcze sie nie zastanawiałem , ale juz mam 10 % zyskow na nich w ciągu kilku godzin takich akcji nie traktuje sie fundamentalnie chociaż , moze zostawie ich jednak troche na dłuzej , bo są tanie jak barszcz , a kapitał bedzie szukał tanich spoleczek , zakładając ze to co za oknem potrwa troche dłuzej , wykres tez dobrze wygląda, warto ich kupic 0,09 lub 0,10 , sprzedać powyzej 0,13 ,a tu kazdy grosz to plus minus 10%  POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
ELDO tych doradców24 to przy ilu sprzedajesz? Jeszcze sie nie zastanawiałem , ale juz mam 10 % zyskow na nich w ciągu kilku godzin takich akcji nie traktuje sie fundamentalnie chociaż , moze zostawie ich jednak troche na dłuzej , bo są tanie jak barszcz , a kapitał bedzie szukał tanich spoleczek , zakładając ze to co za oknem potrwa troche dłuzej , wykres tez dobrze wygląda, warto ich kupic 0,09 lub 0,10 , sprzedać powyzej 0,13 ,a tu kazdy grosz to plus minus 10%  POZDRO ELDO dzięki Twojej podpowiedzi również i mi udało się je kupić po 0,10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
zobaczymy, to ryzyko , ale ile moze spaść? z 0,10 do 0,06 moze, tam jest ostatni dno, nizej ? chyba kartak papieru jest wiecej warta wtedy  , a zakres do wzrostu dużzzzzzzzzzzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 722 |
jesli wlazic w waluty - to w dolara czy EURO ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
KE straszy recesją w Polsce , a byki atakują Powstanie Styczniowe hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 544
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 544 |
Respekt Eldorado Duda i ING, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Respekt Eldorado Duda i ING,  dzięki a nasz prosiak nabiera dalszego rozpędu + 17,33% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|