Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 57 1 2 27 28 29 30 31 56 57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Witam smile
gnom o wiele gorsze od prognoz Szewczaka , gorsze bo powodujące rynkowe konsekwencje są prognozy morgana, a teraz KE

Dzisiaj z rana nie jest jednak tak źle i są szanse na to ,ze nasza idiotenhossa potrwa jeszcze troche smile
trocha zazkakującą dla mnie zwyzka na parze EUR/USD , futy ropa i Chińćzycy w górę zobaczymy co się stanie jak KE opublikuje oficjalnie swe prognozy
W naszym portfelu mam stop lossa na ingbsk na 265 ,ale jesli klimat poranny sie utrzyma dzisiaj mozemy testować opor na 287
lotos bez stopa na razie , zwyzka cen ropy budzi nadzieje ze przełamiemy dzisiaj 17
duda , jak przełamiemy opór na 0,75 , polecimy na 0,88 , ale nieudana tego proba moze spowodowac ze wrocimy do poziomu 0,66-068 hazard nadal tutaj
dokupuje z rana doracow24

POZDRO
ELDO

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
LOL opory na Dudzie i Lotosie przełamane błyskawicznie , idiotenhossa trwa w najlepsze piwo

DUDA uwielbiam te prosiaki pieczone laugh piwo piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Ingbsk nasz kolos przełamał opor na 287 chyba jedziemy już na 300 smile
doradcy kupieni za 0,10 smile
Qrde to zbyt piekne laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Duda +12% na razie ooo ooo kasa

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by ELDORADO
Duda +12% na razie ooo ooo kasa

4,5 banki obrotu w ciagu pol godziny smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by andrzejek_84
Originally Posted by ELDORADO
Duda +12% na razie ooo ooo kasa

4,5 banki obrotu w ciagu pol godziny smile

dokładnie , lecimy w kosmos na świńskiej rakiecie laugh piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
widelki polecialy laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
ale zaj###ste batony na świniaku latają , jak tak dalej pojdzie to zobaczymy dzisiaj 1 zeta kasa piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
DUDA i INGBSK zapier....ją, aż miło piwo
normalnie kosmos hura

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by gembol
DUDA i INGBSK zapier....ją, aż miło piwo
normalnie kosmos hura

cierpliwosc popłaca cool

A na Wigu mamy powstanie listopadowe smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
DUDA i ING shocked

ELDO piwo

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
ELDO tych doradców24 to przy ilu sprzedajesz?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by gembol
ELDO tych doradców24 to przy ilu sprzedajesz?

Jeszcze sie nie zastanawiałem , ale juz mam 10 % zyskow na nich w ciągu kilku godzin cool
takich akcji nie traktuje sie fundamentalnie chociaż , moze zostawie ich jednak troche na dłuzej , bo są tanie jak barszcz , a kapitał bedzie szukał tanich spoleczek , zakładając ze to co za oknem potrwa troche dłuzej , wykres tez dobrze wygląda, warto ich kupic 0,09 lub 0,10 , sprzedać powyzej 0,13 ,a tu kazdy grosz to plus minus 10% laugh

POZDRO
ELDO

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by gembol
ELDO tych doradców24 to przy ilu sprzedajesz?

Jeszcze sie nie zastanawiałem , ale juz mam 10 % zyskow na nich w ciągu kilku godzin cool
takich akcji nie traktuje sie fundamentalnie chociaż , moze zostawie ich jednak troche na dłuzej , bo są tanie jak barszcz , a kapitał bedzie szukał tanich spoleczek , zakładając ze to co za oknem potrwa troche dłuzej , wykres tez dobrze wygląda, warto ich kupic 0,09 lub 0,10 , sprzedać powyzej 0,13 ,a tu kazdy grosz to plus minus 10% laugh

POZDRO
ELDO

dzięki Twojej podpowiedzi również i mi udało się je kupić po 0,10 ooo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zobaczymy, to ryzyko , ale ile moze spaść? z 0,10 do 0,06 moze, tam jest ostatni dno, nizej ? chyba kartak papieru jest wiecej warta wtedy laugh , a zakres do wzrostu dużzzzzzzzzzzy grin

Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
jesli wlazic w waluty - to w dolara czy EURO ?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
KE straszy recesją w Polsce , a byki atakują Powstanie Styczniowe hmm

Dołączył: May 2005
Posty: 544
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 544
Respekt Eldorado
Duda i ING, piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by omsi
Respekt Eldorado
Duda i ING, piwo
dzięki

a nasz prosiak nabiera dalszego rozpędu +17,33% kasa piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
No i duda zamknął się dzisiaj na +24% kasa piwo hura cool

dzisiaj wpieprzam na obiad golonkę od Dudy rzecz jasna popijając ją zimnym piweńkiem laugh
a na kąpiel w szampanie zapraszam jak będzie po 2 zł wink

Do jutra , papatrzeba ochłonąć po takim dniu smile

Strona 29 z 57 1 2 27 28 29 30 31 56 57

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, Akhu, forty, burbon, Lukasz111), 1,887 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,317
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1