Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by AGASSI
Ano oczekuję dobrego połączenia z Betfair własnie na wsi grin
ło mamo, BF przez mobila <szok> nie szkoda nerwów grin mnie czasem ku..rw..ica strzela na kablu ;-))
------\
cenzura psia mac ;-))

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
ściągnąłem sobie reklamę. w jaki sposób zrobić jakiś zrzut z ekranu czyli po prostu print screen? bo jak robię normalnie to potem nie mam obrazu.

moze ktos pomóc? smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No to Ci powiem, że jak łączę się na wsi z betfair, to czasami jest problem. Strona nie ładuje się do końca, albo rynki nie chcą się załadować. Jednak jak już wcześniej wspomniałem, to zależy też od tego jak mocny zasięg ma Orange w miejscu, z którego chcesz się łączyć z siecią. Bo u mnie Plus ma zasięg ch.jowy (a i tak lepszy od pozostałych), więc wpływa to znacząco na działanie iPlusa.

To jest mapa zasięgu iPlus:

http://was.plusgsm.pl/GSIMZ/ImzControl

Łączę się za pomocą EDGE, chociaż czasami zdarza się też GPRS (tutaj działanie jest wręcz tragiczne). Nie wiem natomiast jak wygląda jakość połączenia w przypadku najsilniejszego HSDPA/3G.

Orange powinien mieć chyba podobne dane gdzieś na swojej stronie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by bolo_lacznik
Originally Posted by AGASSI
Ano oczekuję dobrego połączenia z Betfair własnie na wsi grin
ło mamo, BF przez mobila <szok> nie szkoda nerwów grin mnie czasem ku..rw..ica strzela na kablu ;-))
------\
cenzura psia mac ;-))
na kablu mam 15Mb\s wink ale teraz większość ciepłych dni spedzam z rodzinką nad wodą na działce i boli Mnie,że rodzina nie jest w komplecie (BF) laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
skad ja to znam grin zwłaszcza boli jak juz satelita podpieta a nie bardzo jest jak postawic odkad znajomi co grali mi na telefon wyjechali <beksa>

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by shane
ściągnąłem sobie reklamę. w jaki sposób zrobić jakiś zrzut z ekranu czyli po prostu print screen? bo jak robię normalnie to potem nie mam obrazu.

moze ktos pomóc? smile

Jeżeli print screen nie działa to poszukaj w skrótach klawiszowych programu do odtwarzania. Praktycznie w każdym jest taka opcja.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Potrzebuje w pracy zwolnienia na 9 dni, macie jakies pomysly idac do lekarza co wymyslic za dolegliwosc, zeby dal to zwolnienie? wink. Chyba, ze wprost mu powiedziec, ze mi potrzebne tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Idziesz dajesz 50zł i otrzymujesz pytanie na ile.

Zwykle tak to się odbywa, jeszcze przyjemniej jak lekarz znajomy.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
Originally Posted by termii
Potrzebuje w pracy zwolnienia na 9 dni, macie jakies pomysly idac do lekarza co wymyslic za dolegliwosc, zeby dal to zwolnienie? wink. Chyba, ze wprost mu powiedziec, ze mi potrzebne tongue


bark, krzyż - ogólnie po treningu na siłowni cos strzeliło i niezdolny do pracy wink


Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Piostar
Idziesz dajesz 50zł i otrzymujesz pytanie na ile.

Zwykle tak to się odbywa, jeszcze przyjemniej jak lekarz znajomy.

U mnie przechodzi bez 50zł smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Originally Posted by termii
Potrzebuje w pracy zwolnienia na 9 dni, macie jakies pomysly idac do lekarza co wymyslic za dolegliwosc, zeby dal to zwolnienie? wink. Chyba, ze wprost mu powiedziec, ze mi potrzebne tongue

To zależy jaki zawód wykonujesz, ale im bardziej fizyczna pracaa tym łatwiej można coś dostać nawet bez płacenia.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
Poszukuję dobrej strony z testami maturalnymi z wosu, pomoże ktoś? smile

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
chcesz ten arkusz z czwartkowej wyborczej? może nie masz smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
jeśli możesz to proszę. smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Czy jest ktos tutaj obeznany w kwestii diety/sumplementow ktore stosowac w czasie treningu na silce ? Jak tak to prosze jakos dac znac -tu w temacie albo na PM, mam pytanko smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
ja moze bede mogl Ci pomoc.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Potrzebuję linka do strony lub np. dyskusji na forum, gdzie przedstawione zostałyby argumenty na temat sporu o Kaszmir i racji, zarówno indyjskich, jak i pakistańskich.

Z góry dzięki piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
jakie urzadzenie wielofunkcyjne do uzytku domowego polecacie ? jezeli codzi o finsne to mysle ze cos ok 250 zl powinno starczyc smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ja moge tylko podpowiedziec ze jesli zalezy ci na niskich kosztach eksploatacji to polecam urzadzenia wielofunkcyjne firmy Brother, zamienniki chyba najtansze na rynku wink a w zamian dostajesz calkiem dobra jakosc druku i skanow

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by SZULC
jakie urzadzenie wielofunkcyjne do uzytku domowego polecacie ? jezeli codzi o finsne to mysle ze cos ok 250 zl powinno starczyc smile

W 250 zł powinieneś się zmieścić [okazje.info.pl]

smile

Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1