|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Ano oczekuję dobrego połączenia z Betfair własnie na wsi  ło mamo, BF przez mobila <szok> nie szkoda nerwów  mnie czasem ku..rw..ica strzela na kablu ;-)) ------\ cenzura psia mac ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ściągnąłem sobie reklamę. w jaki sposób zrobić jakiś zrzut z ekranu czyli po prostu print screen? bo jak robię normalnie to potem nie mam obrazu. moze ktos pomóc? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No to Ci powiem, że jak łączę się na wsi z betfair, to czasami jest problem. Strona nie ładuje się do końca, albo rynki nie chcą się załadować. Jednak jak już wcześniej wspomniałem, to zależy też od tego jak mocny zasięg ma Orange w miejscu, z którego chcesz się łączyć z siecią. Bo u mnie Plus ma zasięg ch.jowy (a i tak lepszy od pozostałych), więc wpływa to znacząco na działanie iPlusa. To jest mapa zasięgu iPlus: http://was.plusgsm.pl/GSIMZ/ImzControlŁączę się za pomocą EDGE, chociaż czasami zdarza się też GPRS (tutaj działanie jest wręcz tragiczne). Nie wiem natomiast jak wygląda jakość połączenia w przypadku najsilniejszego HSDPA/3G. Orange powinien mieć chyba podobne dane gdzieś na swojej stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ano oczekuję dobrego połączenia z Betfair własnie na wsi  ło mamo, BF przez mobila <szok> nie szkoda nerwów  mnie czasem ku..rw..ica strzela na kablu ;-)) ------\ cenzura psia mac ;-)) na kablu mam 15Mb\s  ale teraz większość ciepłych dni spedzam z rodzinką nad wodą na działce i boli Mnie,że rodzina nie jest w komplecie (BF) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
skad ja to znam  zwłaszcza boli jak juz satelita podpieta a nie bardzo jest jak postawic odkad znajomi co grali mi na telefon wyjechali <beksa>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
ściągnąłem sobie reklamę. w jaki sposób zrobić jakiś zrzut z ekranu czyli po prostu print screen? bo jak robię normalnie to potem nie mam obrazu. moze ktos pomóc?  Jeżeli print screen nie działa to poszukaj w skrótach klawiszowych programu do odtwarzania. Praktycznie w każdym jest taka opcja.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Potrzebuje w pracy zwolnienia na 9 dni, macie jakies pomysly idac do lekarza co wymyslic za dolegliwosc, zeby dal to zwolnienie?  . Chyba, ze wprost mu powiedziec, ze mi potrzebne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Idziesz dajesz 50zł i otrzymujesz pytanie na ile.
Zwykle tak to się odbywa, jeszcze przyjemniej jak lekarz znajomy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
Potrzebuje w pracy zwolnienia na 9 dni, macie jakies pomysly idac do lekarza co wymyslic za dolegliwosc, zeby dal to zwolnienie?  . Chyba, ze wprost mu powiedziec, ze mi potrzebne  bark, krzyż - ogólnie po treningu na siłowni cos strzeliło i niezdolny do pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Idziesz dajesz 50zł i otrzymujesz pytanie na ile.
Zwykle tak to się odbywa, jeszcze przyjemniej jak lekarz znajomy. U mnie przechodzi bez 50zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Potrzebuje w pracy zwolnienia na 9 dni, macie jakies pomysly idac do lekarza co wymyslic za dolegliwosc, zeby dal to zwolnienie?  . Chyba, ze wprost mu powiedziec, ze mi potrzebne  To zależy jaki zawód wykonujesz, ale im bardziej fizyczna pracaa tym łatwiej można coś dostać nawet bez płacenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
Poszukuję dobrej strony z testami maturalnymi z wosu, pomoże ktoś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
chcesz ten arkusz z czwartkowej wyborczej? może nie masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
jeśli możesz to proszę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Czy jest ktos tutaj obeznany w kwestii diety/sumplementow ktore stosowac w czasie treningu na silce ? Jak tak to prosze jakos dac znac -tu w temacie albo na PM, mam pytanko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 267 |
ja moze bede mogl Ci pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Potrzebuję linka do strony lub np. dyskusji na forum, gdzie przedstawione zostałyby argumenty na temat sporu o Kaszmir i racji, zarówno indyjskich, jak i pakistańskich. Z góry dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
jakie urzadzenie wielofunkcyjne do uzytku domowego polecacie ? jezeli codzi o finsne to mysle ze cos ok 250 zl powinno starczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ja moge tylko podpowiedziec ze jesli zalezy ci na niskich kosztach eksploatacji to polecam urzadzenia wielofunkcyjne firmy Brother, zamienniki chyba najtansze na rynku  a w zamian dostajesz calkiem dobra jakosc druku i skanow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
jakie urzadzenie wielofunkcyjne do uzytku domowego polecacie ? jezeli codzi o finsne to mysle ze cos ok 250 zl powinno starczyc  W 250 zł powinieneś się zmieścić [ okazje.info.pl] 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|