Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#311313 18/03/2005 07:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
01:30 Utah Jazz at New Jersey Nets
01:30 New York Knicks at Atlanta Hawks
01:30 Philadelphia 76ers at Cleveland Cavaliers
01:30 LA Lakers at Indiana Peacers
02:00 Toronto Raptors at Detroit Pistons
02:00 Minnesota Timbervolwes at Memphis Grizzlies
02:30 New Orleans Hornets at Chicago Bulls
02:30 Washington Wizards at Milwaukee Bucks
02:30 Boston Cetics at Houston Rockets
02:30 Charlotte Bobcats at San Antonio Spurs
03:00 LA Clippers at Denver Nuggets
03:00 Golden State Wariors at Phoenix Suns
04:30 Orlando Magic at Seattle Supersonics


[color:"red"][b]Jak zwykle... goście na pierwszym miejscu...[b] [/color]

[b]Czas nasz...[b]

Oj będzie się działo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#311314 18/03/2005 11:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dawno nie zabierałem głosu jako pierwszy dziś spróbuję. Może uda się coś wybrać z moich typów do kombosa zbiorowego? Jak zwykle gdy dużo spotkań łatwo popełnić jakieś błędy, ale kto nie gra wogóle temu będzie ciężko wygrać.
1) NJN - UTH - 1(-6,5)
Nets (myśląc o PO) nie mają innego wyjścia tylko wygrywać z kim się da i jak się da. Jazzmeni w obecnej sytuacji nie powinni zagrozić planom dwójki liderów NJ. Wielu będzie próbowało szukać niespodzianki (UTH ostatnio 7 porażek), ale sytuacja gospodarzy niejako wymusza wygranie tego meczu. Co do hp dosyć spory ale nie do niezłamania.
2) ATL-NY 2(-3,0)
Marbury i Sp. potrzebują zwycięstw jak ryba wody i sądzę, że dziś wypłyną na powierzchnię - bo z kim mają wygrywać jak nie z outsaiderem? Sytuacja nowojorczyków jest bardzo trudna, ale dopóki istnieje szansa trzeba ją wykorzystaywać. Potencjał zdecydowanie po stronie gości. Za Jastrzębiami przemawia atut własnej hali w której grają dosyć dobrze.
3) CLE-PHI - jeszcze brak oferty ale przyjmę 1(-5,5)
Dwie soldne ekipy ze wschodu.Kawalerzyści to zdecydownie zespół swojego parkietu i na tym argumencie bazuję.
4) IND-LAL - czarna mamba - jak dla mnie no bet
5) DET-TOR - kolejny trudny mecz - na razie brak kursów, ale przyjmę +hp na gości gdy linia będzie ustawiona na poziomie 10-11pkt
6) MEM-MIN - 1(-2,5)
Chociaż Garnett z kolegami próbuje jak może to chyba na chwilę obecną Miśki trochę za silne, ale może być ciekawie.
7) CHI-NOR - brak kursów, ale tu bym wypatrywał mocnego undere pon. 180pkt
8) MIL - WAS 1(-4,5)
Koziołki i ich wygrane zawsze kojarzą mi się z własnym parkietem. Tym razem przeciwnik dosyć mocny, ale nie do niogrania. Czarodzieje obecnie w sinusoidalnej formie i raczej lepiej sobie radzą u siebie. Ale napewno będzie to następny zacięty mecz.
9) HOU - BOS 2
Tu upatruje niespodzianki. Obie drużyny bardzo nieobliczalne. Chociaż Rakiety obecnie na superciągu, Celtowie wcale nie są tacy słabi. Myślę jeszcze o over 204.
10) SAS-CHA - no bet za wysoki hp, ale nie wykluczony
11) DEN-LAC - no bet
12) PHO-GS - brak kursów, ale 1(-6,5) i over 215
wydaje mi się jak najbardziej do grania (w szczególności over), ale poczekajmy na kursy
13) SEA - ORL - no bet - spotkanie drużyn którye nie za bardzo darzę sympatią. Jeżeli już to można zastanowić się nad 1(-9,5), ale nie lubię grać takich wysokich ujemnych spreadów.
Moje typy przedstawiłem ogólnikowo - cel wywołanie dyskusji
Podsumowując na dzień dzisiejszy (jak narazie) prop. do combosa zbiorowego: NJN(-6,5), NY(-3,0), MEM(-2,5) i MIL(-4,5).
Pozdrawiam
KRAJAN

#311315 18/03/2005 12:10
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no to i ja przyłączę się do dyskusji:

NJ i NY odpuszczam,bo są słabe i nieobliczalne.

Cavs-76 1

Kawaleria u siebie ostro szarżuje i powinni przejechać gosci,którzy są jednak nieobliczalni, odkąd pozyskali Webbera.

Memphis-Mina 1

Goscie szokują w tym sezonie,oczywiscie negatywnie,kompletne rozczarowanie,i ciężko im bedzie nawet zagrac w PO.A co Memphis to graja całkiem nieźle i znów będą w PO zapewne i zapewne dziś pociągną wilki,bo miśki grizli to królowie puszczy.

Milwaukee-Washington 2

nie wiem czemu,ale tak czuję,że stołeczni dzis pojadą koziołki,grają bardzo dobrze w tym sezonie,a gospodarze do potentatów nie należą.Ponadto ostatnio dobra forma czarodziejów oraz powrót Jamisona daje nadzieję na wygraną gości po fajnym kursie.

#311316 18/03/2005 12:23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Widzę, że cały świat gra na Memphis, na wszystkich forach przytaczane są argumenty za tym typem i brzmią racjonalnie, a skoro tak to puściłem już kupon na:

Minnesota +2,5

i mam na to tylko dwa argumenty:

1. Jeśli myślisz że drużyna wygra na 100% - graj odwrotnie
2. Meczu tego nie transmituje TV w Stanach, a wtedy Minna gra zazwyczaj lepiej

To tyle

w każdym razie powodzenia

#311317 18/03/2005 12:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Aha, jeszcze jeden argument - może najważnieszy - a właściwie pytanie:
Nie zastanawia Was tak niski spread wystawiony przez Vegas ?

oczywiście mogę się mylić. To tylko mój punkt widzenia.

Pozdr

#311318 18/03/2005 12:41
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Tez jestem za Minna, ale jak grac to Moneyline <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#311319 18/03/2005 12:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@rymoholik

cześć,
widzę że w lokalizacji masz wpisane miejsce zza Wielkiej Wody i na pewno masz rózne ciekawe informacje dla Nas. Pisz częściej (szczególnie w NCAAB, bo tam infa grają istotna rolę)

Pozdrawiam z zalanej deszczem Polski

#311320 18/03/2005 13:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Gralbym Cavsow ostrzej gdyby w tym meczu nie wystapil Iverson. Ale ma grac, wiec moze byc zaciety mecz...

NJ powinni wygrac spokojnie z cienkimi i malo zmotywowanymi UTAH.

Phoenix przejedzie sie pewnie po GS, tak samo zreszta SA po bobkach.

#311321 18/03/2005 14:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
moje typy z toto:

Houston - Boston bankowy over 201 jak dla mnie ; ]

Milwaukee - Washington 2

#311322 18/03/2005 16:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Quote
moje typy z toto:

Houston - Boston bankowy over 201 jak dla mnie ; ]

Milwaukee - Washington 2

oj nie wiem czy taki bankowy, ja sam postawiłem na under, ale to kuponz 7 meczami under/over-....

#311323 18/03/2005 16:36
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190
Likes: 9
Quote
@rymoholik

cześć,
widzę że w lokalizacji masz wpisane miejsce zza Wielkiej Wody i na pewno masz rózne ciekawe informacje dla Nas. Pisz częściej (szczególnie w NCAAB, bo tam infa grają istotna rolę)

Pozdrawiam z zalanej deszczem Polski

Niestety nie mam pojecia o NCAA, a NBA gram sporadycznie. Czekam na MLB.

pozdrowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#311324 18/03/2005 19:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
Milwaukee-Washington 2

nie wiem czemu,ale tak czuję,że stołeczni dzis pojadą koziołki,grają bardzo dobrze w tym sezonie,a gospodarze do potentatów nie należą.Ponadto ostatnio dobra forma czarodziejów oraz powrót Jamisona daje nadzieję na wygraną gości po fajnym kursie.

Wdług tych źródeł Jamison nie zagra
http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/preview/NBA_20050318_WAS@MIL
Gdyby grał to skłonił bym się postawić over 203 ale w takim przypadku już sam nie wiem

#311325 18/03/2005 21:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Na dzisiaj
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 1 1.38
Chicago Bulls - New Orleans Hornets 1 1.27
New Jersey Nets - Utah Jazz 1 1.35
Indiana Pacers - Los Angeles Lakers 1 1.50

Najbardziej obawiam sie Indiany ale mysle ze we własnej hali powinni wygrac ze slabymi ostatnio Lakers

A tak odbiegając od tematu to wkurza mnie juz ten unibet. Do tej pory nie wystawili wszystkich HC
Chyba czas sie przeniesc do innego buka

#311326 18/03/2005 22:40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Dobry wieczor
Ja na dzis mam zamiar zagrac over w meczu Minnesota Timberwolves u Memphis Grizzlies - linia 179 wedlug mnie jest do przeskoczenia tym bardziej ze te zespoly ostatnio graly ze soba to padalo kolo 200.
Nov 26 @ Minnesota MIN 115-90
Jan 1 @ Minnesota MEM 104-95
Feb 8 Memphis MEM 108-96

Jedynym minusem jaki widze to fakt ze w memphis lista kontuzjowanych dosc spora. Wracajac jeszcze do samej linii to pewnie tak niska suma jest spowodowana ostatnimi meczami obu druzyn w ktorych padalo odpowiednio
New Orleans Hornets-Memphis Grizzlies 82-88 - suma 170
San Antonio Spurs-Minnesota Timberwolves 89-73 - suma 162

oba ww. mecze byly grane 17.03 wiec tez jakis wplyw pewnie bedzie to mialo

to tyle i wszelkie konstruktywne komentarze mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#311327 18/03/2005 22:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
male sprostowanie do posta wyzej
oczywiscie oni grali w nocy z 16 na 17 CET wiec oba zespoly mialy po 1 dniu odpoczynku

#311328 18/03/2005 23:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
a ja dzisiaj z niespodzianek upatrywalbym wygrana clippersow w denver, prawdopodobnie zagra juz jaric, a jest jeszcze Brand, Maggette no i chocby Kenny Anderson (weteran <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, boze drogi jak ten czas szybko leci, sorki za refleksje). kurs tak jak i na celtow troche przesadzony, z tym ze taki wynik dla mnie bardziej pewny niz wygrana celtow w houston.
no i minnesota oczywiscie. gasol i wells dalej kontuzje, williams prawdopodobnie zagra, a w druzynie wilkow moze dzis pojawic sie juz cassel. zwyciestwo minnesoty naprawde bardzo prawdopodobne, maja jeden bardzo powazny argument - KG.
ako z tych dwoch spotkan powyzej 7, lajtowo mozna sobie zagrac, zastanawiam sie czy nie puscic pieciu dyszek na to.
pzdr

p.s.
czy ma ktos jakies info o chicago?? niepodoba mi sie to ze curry, deng i hinrich sa "questionable"

#311329 19/03/2005 05:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
1) NJN - UTH - 1(-6,5) 94-80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (zagrałem -5,5)
2) ATL-NY 2(-3,0) 922-106 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3) MEM-MIN - 1(-2,5) 88-83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
4) MIL - WAS 1(-4,5) 99-90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
X) HOU - BOS 2 92-103 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (nie grałem)
Tu upatruje niespodzianki.

Podsumowując na dzień dzisiejszy (jak narazie) prop. do combosa zbiorowego: NJN(-6,5), NY(-3,0), MEM(-2,5) i MIL(-4,5).
Pozdrawiam
KRAJAN
Podsumowując - passy cd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Czekam jeszcze, nakończące "mega-rozpisy" biathlon i cross country

#311330 19/03/2005 09:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
Na dzisiaj
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 1 1.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Chicago Bulls - New Orleans Hornets 1 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
New Jersey Nets - Utah Jazz 1 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Indiana Pacers - Los Angeles Lakers 1 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Najbardziej obawiam sie Indiany ale mysle ze we własnej hali powinni wygrac ze slabymi ostatnio Lakers
Dobrze ze zagralem jesczze roddicka w dublu z denver więc lekko na plus


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1