|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
01:30 Utah Jazz at New Jersey Nets 01:30 New York Knicks at Atlanta Hawks 01:30 Philadelphia 76ers at Cleveland Cavaliers 01:30 LA Lakers at Indiana Peacers 02:00 Toronto Raptors at Detroit Pistons 02:00 Minnesota Timbervolwes at Memphis Grizzlies 02:30 New Orleans Hornets at Chicago Bulls 02:30 Washington Wizards at Milwaukee Bucks 02:30 Boston Cetics at Houston Rockets 02:30 Charlotte Bobcats at San Antonio Spurs 03:00 LA Clippers at Denver Nuggets 03:00 Golden State Wariors at Phoenix Suns 04:30 Orlando Magic at Seattle Supersonics
[color:"red"][b]Jak zwykle... goście na pierwszym miejscu...[b] [/color]
[b]Czas nasz...[b]
Oj będzie się działo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dawno nie zabierałem głosu jako pierwszy dziś spróbuję. Może uda się coś wybrać z moich typów do kombosa zbiorowego? Jak zwykle gdy dużo spotkań łatwo popełnić jakieś błędy, ale kto nie gra wogóle temu będzie ciężko wygrać. 1) NJN - UTH - 1(-6,5) Nets (myśląc o PO) nie mają innego wyjścia tylko wygrywać z kim się da i jak się da. Jazzmeni w obecnej sytuacji nie powinni zagrozić planom dwójki liderów NJ. Wielu będzie próbowało szukać niespodzianki (UTH ostatnio 7 porażek), ale sytuacja gospodarzy niejako wymusza wygranie tego meczu. Co do hp dosyć spory ale nie do niezłamania. 2) ATL-NY 2(-3,0) Marbury i Sp. potrzebują zwycięstw jak ryba wody i sądzę, że dziś wypłyną na powierzchnię - bo z kim mają wygrywać jak nie z outsaiderem? Sytuacja nowojorczyków jest bardzo trudna, ale dopóki istnieje szansa trzeba ją wykorzystaywać. Potencjał zdecydowanie po stronie gości. Za Jastrzębiami przemawia atut własnej hali w której grają dosyć dobrze. 3) CLE-PHI - jeszcze brak oferty ale przyjmę 1(-5,5) Dwie soldne ekipy ze wschodu.Kawalerzyści to zdecydownie zespół swojego parkietu i na tym argumencie bazuję. 4) IND-LAL - czarna mamba - jak dla mnie no bet 5) DET-TOR - kolejny trudny mecz - na razie brak kursów, ale przyjmę +hp na gości gdy linia będzie ustawiona na poziomie 10-11pkt 6) MEM-MIN - 1(-2,5) Chociaż Garnett z kolegami próbuje jak może to chyba na chwilę obecną Miśki trochę za silne, ale może być ciekawie. 7) CHI-NOR - brak kursów, ale tu bym wypatrywał mocnego undere pon. 180pkt 8) MIL - WAS 1(-4,5) Koziołki i ich wygrane zawsze kojarzą mi się z własnym parkietem. Tym razem przeciwnik dosyć mocny, ale nie do niogrania. Czarodzieje obecnie w sinusoidalnej formie i raczej lepiej sobie radzą u siebie. Ale napewno będzie to następny zacięty mecz. 9) HOU - BOS 2 Tu upatruje niespodzianki. Obie drużyny bardzo nieobliczalne. Chociaż Rakiety obecnie na superciągu, Celtowie wcale nie są tacy słabi. Myślę jeszcze o over 204. 10) SAS-CHA - no bet za wysoki hp, ale nie wykluczony 11) DEN-LAC - no bet 12) PHO-GS - brak kursów, ale 1(-6,5) i over 215 wydaje mi się jak najbardziej do grania (w szczególności over), ale poczekajmy na kursy 13) SEA - ORL - no bet - spotkanie drużyn którye nie za bardzo darzę sympatią. Jeżeli już to można zastanowić się nad 1(-9,5), ale nie lubię grać takich wysokich ujemnych spreadów. Moje typy przedstawiłem ogólnikowo - cel wywołanie dyskusji Podsumowując na dzień dzisiejszy (jak narazie) prop. do combosa zbiorowego: NJN(-6,5), NY(-3,0), MEM(-2,5) i MIL(-4,5). Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no to i ja przyłączę się do dyskusji:
NJ i NY odpuszczam,bo są słabe i nieobliczalne.
Cavs-76 1
Kawaleria u siebie ostro szarżuje i powinni przejechać gosci,którzy są jednak nieobliczalni, odkąd pozyskali Webbera.
Memphis-Mina 1
Goscie szokują w tym sezonie,oczywiscie negatywnie,kompletne rozczarowanie,i ciężko im bedzie nawet zagrac w PO.A co Memphis to graja całkiem nieźle i znów będą w PO zapewne i zapewne dziś pociągną wilki,bo miśki grizli to królowie puszczy.
Milwaukee-Washington 2
nie wiem czemu,ale tak czuję,że stołeczni dzis pojadą koziołki,grają bardzo dobrze w tym sezonie,a gospodarze do potentatów nie należą.Ponadto ostatnio dobra forma czarodziejów oraz powrót Jamisona daje nadzieję na wygraną gości po fajnym kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Widzę, że cały świat gra na Memphis, na wszystkich forach przytaczane są argumenty za tym typem i brzmią racjonalnie, a skoro tak to puściłem już kupon na:
Minnesota +2,5
i mam na to tylko dwa argumenty:
1. Jeśli myślisz że drużyna wygra na 100% - graj odwrotnie 2. Meczu tego nie transmituje TV w Stanach, a wtedy Minna gra zazwyczaj lepiej
To tyle
w każdym razie powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Aha, jeszcze jeden argument - może najważnieszy - a właściwie pytanie: Nie zastanawia Was tak niski spread wystawiony przez Vegas ?
oczywiście mogę się mylić. To tylko mój punkt widzenia.
Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
Tez jestem za Minna, ale jak grac to Moneyline <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@rymoholik
cześć, widzę że w lokalizacji masz wpisane miejsce zza Wielkiej Wody i na pewno masz rózne ciekawe informacje dla Nas. Pisz częściej (szczególnie w NCAAB, bo tam infa grają istotna rolę)
Pozdrawiam z zalanej deszczem Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Gralbym Cavsow ostrzej gdyby w tym meczu nie wystapil Iverson. Ale ma grac, wiec moze byc zaciety mecz...
NJ powinni wygrac spokojnie z cienkimi i malo zmotywowanymi UTAH.
Phoenix przejedzie sie pewnie po GS, tak samo zreszta SA po bobkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
moje typy z toto:
Houston - Boston bankowy over 201 jak dla mnie ; ]
Milwaukee - Washington 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
moje typy z toto:
Houston - Boston bankowy over 201 jak dla mnie ; ]
Milwaukee - Washington 2 oj nie wiem czy taki bankowy, ja sam postawiłem na under, ale to kuponz 7 meczami under/over-....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,190 Likes: 9 |
@rymoholik
cześć, widzę że w lokalizacji masz wpisane miejsce zza Wielkiej Wody i na pewno masz rózne ciekawe informacje dla Nas. Pisz częściej (szczególnie w NCAAB, bo tam infa grają istotna rolę)
Pozdrawiam z zalanej deszczem Polski Niestety nie mam pojecia o NCAA, a NBA gram sporadycznie. Czekam na MLB. pozdrowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Milwaukee-Washington 2
nie wiem czemu,ale tak czuję,że stołeczni dzis pojadą koziołki,grają bardzo dobrze w tym sezonie,a gospodarze do potentatów nie należą.Ponadto ostatnio dobra forma czarodziejów oraz powrót Jamisona daje nadzieję na wygraną gości po fajnym kursie. Wdług tych źródeł Jamison nie zagra http://www.sportsline.com/nba/gamecenter/preview/NBA_20050318_WAS@MILGdyby grał to skłonił bym się postawić over 203 ale w takim przypadku już sam nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Na dzisiaj Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 1 1.38 Chicago Bulls - New Orleans Hornets 1 1.27 New Jersey Nets - Utah Jazz 1 1.35 Indiana Pacers - Los Angeles Lakers 1 1.50
Najbardziej obawiam sie Indiany ale mysle ze we własnej hali powinni wygrac ze slabymi ostatnio Lakers
A tak odbiegając od tematu to wkurza mnie juz ten unibet. Do tej pory nie wystawili wszystkich HC Chyba czas sie przeniesc do innego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Dobry wieczor Ja na dzis mam zamiar zagrac over w meczu Minnesota Timberwolves u Memphis Grizzlies - linia 179 wedlug mnie jest do przeskoczenia tym bardziej ze te zespoly ostatnio graly ze soba to padalo kolo 200. Nov 26 @ Minnesota MIN 115-90 Jan 1 @ Minnesota MEM 104-95 Feb 8 Memphis MEM 108-96
Jedynym minusem jaki widze to fakt ze w memphis lista kontuzjowanych dosc spora. Wracajac jeszcze do samej linii to pewnie tak niska suma jest spowodowana ostatnimi meczami obu druzyn w ktorych padalo odpowiednio New Orleans Hornets-Memphis Grizzlies 82-88 - suma 170 San Antonio Spurs-Minnesota Timberwolves 89-73 - suma 162
oba ww. mecze byly grane 17.03 wiec tez jakis wplyw pewnie bedzie to mialo
to tyle i wszelkie konstruktywne komentarze mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
male sprostowanie do posta wyzej oczywiscie oni grali w nocy z 16 na 17 CET wiec oba zespoly mialy po 1 dniu odpoczynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
a ja dzisiaj z niespodzianek upatrywalbym wygrana clippersow w denver, prawdopodobnie zagra juz jaric, a jest jeszcze Brand, Maggette no i chocby Kenny Anderson (weteran <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, boze drogi jak ten czas szybko leci, sorki za refleksje). kurs tak jak i na celtow troche przesadzony, z tym ze taki wynik dla mnie bardziej pewny niz wygrana celtow w houston. no i minnesota oczywiscie. gasol i wells dalej kontuzje, williams prawdopodobnie zagra, a w druzynie wilkow moze dzis pojawic sie juz cassel. zwyciestwo minnesoty naprawde bardzo prawdopodobne, maja jeden bardzo powazny argument - KG. ako z tych dwoch spotkan powyzej 7, lajtowo mozna sobie zagrac, zastanawiam sie czy nie puscic pieciu dyszek na to. pzdr
p.s. czy ma ktos jakies info o chicago?? niepodoba mi sie to ze curry, deng i hinrich sa "questionable"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
1) NJN - UTH - 1(-6,5) 94-80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (zagrałem -5,5) 2) ATL-NY 2(-3,0) 922-106 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3) MEM-MIN - 1(-2,5) 88-83 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 4) MIL - WAS 1(-4,5) 99-90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> X) HOU - BOS 2 92-103 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (nie grałem) Tu upatruje niespodzianki.
Podsumowując na dzień dzisiejszy (jak narazie) prop. do combosa zbiorowego: NJN(-6,5), NY(-3,0), MEM(-2,5) i MIL(-4,5). Pozdrawiam KRAJAN Podsumowując - passy cd. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN PS. Czekam jeszcze, nakończące "mega-rozpisy" biathlon i cross country
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Na dzisiaj Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 1 1.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Chicago Bulls - New Orleans Hornets 1 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> New Jersey Nets - Utah Jazz 1 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Indiana Pacers - Los Angeles Lakers 1 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Najbardziej obawiam sie Indiany ale mysle ze we własnej hali powinni wygrac ze slabymi ostatnio Lakers Dobrze ze zagralem jesczze roddicka w dublu z denver więc lekko na plus
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|