|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Dzieki xqwzts  slyszalem wlasnie o firmie Brother ze tanie zamienniki itp ale wlasnei do konca jakos nie wierze...a podasz jakis konketny model czy tylko tak ogolnie;)? Bo bardziej slyszy sie o takich markach jak Lexmark , canon , HP...ale chodzi o konretny model  a co do ypowiedzi Micha$ia..chodzi o urzadzenie jako skaner , drukarka i ksero  a nie zebym kroil owoce itp:P ale dzieki za odpowiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Do usług 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
macie jakieś pojęcie o firmie eMachines? chodzi o laptopy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
czasmai jak przegaldam tematy rozne i sa fotki badz filmy to zamiast tych rzeczy wyskakuje mi biale okienko w lewym gornym rogu z czerwonym ,,iksem'' podbnie jest z filmamami roznych na stronach(meczyki.pl) badz odtwarzaniem fragmentow muzyki (eska.pl) czy to trzeba jakis miec program czy co jestz tym ;/ ? wczesneij bylo dobzrei wszytsko gralo i dopiero od jakiegos czasu jest ten problem ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
czasami jak przegaldam tematy rozne i sa fotki badz filmy to zamiast tych rzeczy wyskakuje mi biale okienko w lewym gornym rogu z czerwonym ,,iksem'' podbnie jest z filmamami roznych na stronach(meczyki.pl) badz odtwarzaniem fragmentow muzyki (eska.pl) czy to trzeba jakis miec program czy co jestz tym ;/ ? wczesneij bylo dobzrei wszytsko gralo i dopiero od jakiegos czasu jest ten problem ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
czasami jak przegaldam tematy rozne i sa fotki badz filmy to zamiast tych rzeczy wyskakuje mi biale okienko w lewym gornym rogu z czerwonym ,,iksem'' podbnie jest z filmamami roznych na stronach(meczyki.pl) badz odtwarzaniem fragmentow muzyki (eska.pl) czy to trzeba jakis miec program czy co jestz tym ;/ ? wczesneij bylo dobzrei wszytsko gralo i dopiero od jakiegos czasu jest ten problem ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
macie jakieś pojęcie o firmie eMachines? chodzi o laptopy. To niższa półka Acer'a. Po obudowie poznasz. Niczego sobie lapki, ubogo raczej wyposażone..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
podczas przegladania stron chocby tutaj na forum nie moge ogladac zdjec badz filmow gdyz wyskauje mi okienko z czerwonym ,,iksem''(podczas zdjec) i jakies dziwne, male okienko tez w lwym rogu (podczas ogladaia filmow) i tak jest na wiekszosci stron np. meczyki czy eska..problem jest ten od nie dawna, wczesneij wszytsko chodzilo wszystko dobrze. co to moze byc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Cześć. Chciałbym sobie kupić buty do kosza przez internet. Wymierzyłem dokładnie, kika razy długość stopy i wychodzi mi ok. 27.3-27.5cm, standardowo dodając 0.5-1cm wychodzi mi dość szeroki przedział 27.8-28.5cm - i to jest długość wkładki. Mały problem polega na tym, że buty, w których obecnie gram a które są na mnie dobre mają długość wkładki 28.8. Myślałem o zakupie butów z długością wkładki 28cm czyli numer 44, ale czy nie lepiej w takiej sytuacji wziąć te o pół numeru większe czyli 44.5 (wkładka 28.5). Czym się przede wszystkim zasugerować? Miał ktoś podobne wątpliwości? :-). Dzięki z góry za ewentualne odpowiedzi. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
Jaka jest według was najlepsza strona do ściągania mp3 (zarówno polskich jak i "światowych"). Niby korzystam z http://www.oggole.pl/ ale mam jakiś taki niedosyt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Jaka jest według was najlepsza strona do ściągania mp3 (zarówno polskich jak i "światowych"). Niby korzystam z http://www.oggole.pl/ ale mam jakiś taki niedosyt  ta http://mp3.teledyski.info/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
Jaka jest według was najlepsza strona do ściągania mp3 (zarówno polskich jak i "światowych"). Niby korzystam z http://www.oggole.pl/ ale mam jakiś taki niedosyt  jak wiesz jakie konkretne albumy chcesz sciagnac to wpisujesz w googlach 'tytul albumu' peb.pl na pebie jest wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
To wiem  chodzi mi głównie o pojedyncze kawałki bzyczek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
PytankoWszędzie piszą ze Nadal ma 30 wygranych <ziemia> z rzędu licząc od porażki z Ferrero 5 maja 2008.Jak teraz sobie wyliczyłem ma ich on 27 i inaczej nie chce mi wyjsć.TZN w poprzednim roku w HAMBURGU 5 razy wygrał na ROLANDZIE 7 i w tym roku trzy turnieje z rzędu po 5 wygranych czyli w sumie 27 wygranych z rzędu... Gdyby liczono jeszcze do tego rozgrywki DAVIS CUP to w poprzednim roku wygrał dwa i w tym dwa wtedy wychodzi 31... Ktoś mi to wyjaśni bo bardzo mnie to nurtuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Jak się nazywała taka akcja prowadzona przez RMF swego czasu w wakacje, co w gazetach były mapki i później w radiu podawali wskazówki, i ww danym mieście się czegoś szukało. Pamięta ktoś coś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
mam pytanie o nazwe wyspy na ktorej jest chyba co roku rozgrywany turniej mlodziezowy
w okresie wakacji, wyspka chyba francuska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
dobra juz mam  to nie jest wyspa a miasto tulon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
jest jakiś turniej w Tuluzie, ale to raczej nie wyspa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
tuluza, tulon pomyliło mi się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
W wakacje po zdaniu matury zamierzam iść do pracy(możliwe, że do Warszawy). Jeszcze nie mam nic konkretnie załatwionego ale nie o to chodzi. Chcę zapytać tylko co muszę mieć, abym mógł zostać zatrudniony? Jakieś nipy, książeczki zdrowia itp.? I ile to wszystko czasu zajmie? Z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
Link skopiowany do schowka