Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Dzieki xqwzts smile slyszalem wlasnie o firmie Brother ze tanie zamienniki itp ale wlasnei do konca jakos nie wierze...a podasz jakis konketny model czy tylko tak ogolnie;)? Bo bardziej slyszy sie o takich markach jak Lexmark , canon , HP...ale chodzi o konretny model wink a co do ypowiedzi Micha$ia..chodzi o urzadzenie jako skaner , drukarka i ksero laugh a nie zebym kroil owoce itp:P ale dzieki za odpowiedz smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Do usług wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
macie jakieś pojęcie o firmie eMachines? chodzi o laptopy.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
czasmai jak przegaldam tematy rozne i sa fotki badz filmy to zamiast tych rzeczy wyskakuje mi biale okienko w lewym gornym rogu z czerwonym ,,iksem'' podbnie jest z filmamami roznych na stronach(meczyki.pl) badz odtwarzaniem fragmentow muzyki (eska.pl) czy to trzeba jakis miec program czy co jestz tym ;/ ? wczesneij bylo dobzrei wszytsko gralo i dopiero od jakiegos czasu jest ten problem ;/

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
czasami jak przegaldam tematy rozne i sa fotki badz filmy to zamiast tych rzeczy wyskakuje mi biale okienko w lewym gornym rogu z czerwonym ,,iksem'' podbnie jest z filmamami roznych na stronach(meczyki.pl) badz odtwarzaniem fragmentow muzyki (eska.pl) czy to trzeba jakis miec program czy co jestz tym ;/ ? wczesneij bylo dobzrei wszytsko gralo i dopiero od jakiegos czasu jest ten problem ;/

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
czasami jak przegaldam tematy rozne i sa fotki badz filmy to zamiast tych rzeczy wyskakuje mi biale okienko w lewym gornym rogu z czerwonym ,,iksem'' podbnie jest z filmamami roznych na stronach(meczyki.pl) badz odtwarzaniem fragmentow muzyki (eska.pl) czy to trzeba jakis miec program czy co jestz tym ;/ ? wczesneij bylo dobzrei wszytsko gralo i dopiero od jakiegos czasu jest ten problem ;/

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Llama
macie jakieś pojęcie o firmie eMachines? chodzi o laptopy.

To niższa półka Acer'a. Po obudowie poznasz. Niczego sobie lapki, ubogo raczej wyposażone..

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930


podczas przegladania stron chocby tutaj na forum nie moge ogladac zdjec badz filmow gdyz wyskauje mi okienko z czerwonym ,,iksem''(podczas zdjec) i jakies dziwne, male okienko tez w lwym rogu (podczas ogladaia filmow) i tak jest na wiekszosci stron np. meczyki czy eska..problem jest ten od nie dawna, wczesneij wszytsko chodzilo wszystko dobrze. co to moze byc ?



Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
Cześć. Chciałbym sobie kupić buty do kosza przez internet. Wymierzyłem dokładnie, kika razy długość stopy i wychodzi mi ok. 27.3-27.5cm, standardowo dodając 0.5-1cm wychodzi mi dość szeroki przedział 27.8-28.5cm - i to jest długość wkładki. Mały problem polega na tym, że buty, w których obecnie gram a które są na mnie dobre mają długość wkładki 28.8. Myślałem o zakupie butów z długością wkładki 28cm czyli numer 44, ale czy nie lepiej w takiej sytuacji wziąć te o pół numeru większe czyli 44.5 (wkładka 28.5). Czym się przede wszystkim zasugerować? Miał ktoś podobne wątpliwości? :-). Dzięki z góry za ewentualne odpowiedzi. Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Jaka jest według was najlepsza strona do ściągania mp3 (zarówno polskich jak i "światowych"). Niby korzystam z http://www.oggole.pl/ ale mam jakiś taki niedosyt smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by arielo
Jaka jest według was najlepsza strona do ściągania mp3 (zarówno polskich jak i "światowych"). Niby korzystam z http://www.oggole.pl/ ale mam jakiś taki niedosyt smile

ta

http://mp3.teledyski.info/

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by arielo
Jaka jest według was najlepsza strona do ściągania mp3 (zarówno polskich jak i "światowych"). Niby korzystam z http://www.oggole.pl/ ale mam jakiś taki niedosyt smile


jak wiesz jakie konkretne albumy chcesz sciagnac to wpisujesz w googlach

'tytul albumu' peb.pl

na pebie jest wszystko grin

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
To wiem smile chodzi mi głównie o pojedyncze kawałki
bzyczek piwo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Pytanko

Wszędzie piszą ze Nadal ma 30 wygranych <ziemia> z rzędu licząc od porażki z Ferrero 5 maja 2008.Jak teraz sobie wyliczyłem ma ich on 27 i inaczej nie chce mi wyjsć.TZN w poprzednim roku w HAMBURGU 5 razy wygrał na ROLANDZIE 7 i w tym roku trzy turnieje z rzędu po 5 wygranych czyli w sumie 27 wygranych z rzędu...
Gdyby liczono jeszcze do tego rozgrywki DAVIS CUP to w poprzednim roku wygrał dwa i w tym dwa wtedy wychodzi 31...

Ktoś mi to wyjaśni bo bardzo mnie to nurtuje grin

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Jak się nazywała taka akcja prowadzona przez RMF swego czasu w wakacje, co w gazetach były mapki i później w radiu podawali wskazówki, i ww danym mieście się czegoś szukało. Pamięta ktoś coś ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
mam pytanie o nazwe wyspy na ktorej jest chyba co roku rozgrywany turniej mlodziezowy

w okresie wakacji, wyspka chyba francuska

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
dobra juz mam smile to nie jest wyspa a miasto tulon smile


Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
jest jakiś turniej w Tuluzie, ale to raczej nie wyspa grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
tuluza, tulon pomyliło mi się.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
W wakacje po zdaniu matury zamierzam iść do pracy(możliwe, że do Warszawy). Jeszcze nie mam nic konkretnie załatwionego ale nie o to chodzi. Chcę zapytać tylko co muszę mieć, abym mógł zostać zatrudniony? Jakieś nipy, książeczki zdrowia itp.? I ile to wszystko czasu zajmie?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, ElNinho[mmdea], kamel), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1