Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by Kura
Originally Posted by McDziarz
bardzo możliwe że ostatnie pasmo powodzeń Białych Białystok to efekt działań "spółdzielni" . Piłkarski Poker rogrywa się dalej wink


McDziarz pamiętasz jak Zagłębie zdobywało mistrza na Łazienkowskiej?


Pamiętam potem kupili od nas Włodara za jakiś milion złotych wink

na meczu śpiewano wtedy "Zagłębie huje Zagłębie dalej kupuje" , sędzia wyprawiał wtedy cuda na kiju

Tak więc proceder się nie skończył tylko teraz już potrzeba odrobine więcej dyskrecji wink pamiętam jeszcze dawne czasy jak Engel trenował Polonie i często wpadał do STSa przy metrze Służew wink . Teraz już się z tym tak nie obnoszą , sytuacja jest na świeczniku więc zapewne metody się nieco zmieniły no i napewno ceny wyższe za opierdolenie meczu. Podejrzewam że Hajto jakby miał dzisiaj sprzedać mecz to cena byłaby liczona w kilkaset tysięcy złotych wink No i po wpadce na szmuglerce oraz przejechaniu staruszki na pasach musi zachować większą ostrożność...;)

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by McDziarz
po wpadce na szmuglerce oraz przejechaniu staruszki na pasach musi zachować większą ostrożność...;)

Cenne uwaga! Dlaczego w ogóle ten kryminalista jeszcze nie siedzi? Widać pan Hajto jest obywatelem wyższej kategorii!? blush blush

Co do sportowców odwiedzających bukmacherów to w Łodzi swego czasy brylował niejaki Igor. Nie wiem teraz co z nim się dzieje, czy dalej jeździe na zadymy z kibolami czy "siedzi" gdzieś? smirk

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by blackjack
ŁKS i tak sie utrzyma i tak mają zdobyć 4 punkty do końca i pewnie tyle zdobędą 3 mają już zaklepane w jednym z meczów smile

blackjack, Twoja teoria ma jeden słaby punkt: skąd piłkarze ŁKSu wezmą pieniądze na kupienie tego meczu? Z tego co wiem, to bida tam straszna wink

Pozdrawiam Łódź piwo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by blackjack
ŁKS i tak sie utrzyma i tak mają zdobyć 4 punkty do końca i pewnie tyle zdobędą 3 mają już zaklepane w jednym z meczów smile

blackjack, Twoja teoria ma jeden słaby punkt: skąd piłkarze ŁKSu wezmą pieniądze na kupienie tego meczu? Z tego co wiem, to bida tam straszna wink

Pozdrawiam Łódź piwo

no właśnie. najpierw górnik musi kupić remis w Łodzi, bo wygranej im nie puszczą, a później pozostaje jedynie kwestią, aby dogadać się z Polonią B wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
No właśnie bida straszna, bo już są po zrobieniu ściepy smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
(
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
( Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by McDziarz
po wpadce na szmuglerce oraz przejechaniu staruszki na pasach musi zachować większą ostrożność...;)

Cenne uwaga! Dlaczego w ogóle ten kryminalista jeszcze nie siedzi? Widać pan Hajto jest obywatelem wyższej kategorii!? blush blush

Co do sportowców odwiedzających bukmacherów to w Łodzi swego czasy brylował niejaki Igor. Nie wiem teraz co z nim się dzieje, czy dalej jeździe na zadymy z kibolami czy "siedzi" gdzieś? smirk

chyba o tego igora ci chodzilo, kryminał...


Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
Originally Posted by Hakan
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by blackjack
ŁKS i tak sie utrzyma i tak mają zdobyć 4 punkty do końca i pewnie tyle zdobędą 3 mają już zaklepane w jednym z meczów smile

blackjack, Twoja teoria ma jeden słaby punkt: skąd piłkarze ŁKSu wezmą pieniądze na kupienie tego meczu? Z tego co wiem, to bida tam straszna wink

Pozdrawiam Łódź piwo

no właśnie. najpierw górnik musi kupić remis w Łodzi, bo wygranej im nie puszczą, a później pozostaje jedynie kwestią, aby dogadać się z Polonią B wink

Gornik placi dzis tyle zeby starczylo LKS-owi na kupienie meczu z Polonia o ile tak jak ktos slusznie napisal chca sie utrzymac a nie spuscic klub do 2ligi i odejsc skoro ma sie takiego pracodawce...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by DJ SOSNA
Originally Posted by blackjack
ŁKS i tak sie utrzyma i tak mają zdobyć 4 punkty do końca i pewnie tyle zdobędą 3 mają już zaklepane w jednym z meczów smile

blackjack, Twoja teoria ma jeden słaby punkt: skąd piłkarze ŁKSu wezmą pieniądze na kupienie tego meczu? Z tego co wiem, to bida tam straszna wink

Pozdrawiam Łódź piwo

mało wiesz

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by amkwish
Skoro to takie proste,ze Górnik ma wygrac ,to ja wziałem

ŁKS 1 po 3,25 smile

Prostsze niz sie wydawało piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
No to Górnik dzisiaj kupił by ŁKS miał na kupienie meczu z Polonią Bytom, brawo grin laugh

Pierwsze spostrzeżenia po meczu.
Górnik zagrał dno jakich mało. Oddali może dwa celne strzały na bramkę Wyparły. Z drugiej strony znów zobaczyłem ambitny, walczący ŁKS, któremu jak się chce to potrafi. Bardzo dobry mecz całej drużyny także nie będę oceniał nikogo indywidualnie.

Ale wiem jedno, taki Górnik w lidze się nie utrzyma.

Allez ŁKS piwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
Dzisiaj w Krakowie nasze GWIAZDY ligowe będą obserwowane przez
menadzerów:Sunderladu,Manchesteru City,Auxerre,Le Mans,Trabzonsporu,Ankarasporu.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Legia +0,5 juz 1,80

Pewnie pare minut przed meczem bedzie 1,9-1,95.

Naprawde dziwi mnie, ze tak zdecydowana wiekszosc grajacych widzi zwyciestwo Wisly, tym bardziej wobec absencji Baszczynskiego.

Pozostaje miec nadzieje, ze obedzie sie bez brutalnych zagrac, wydrukowanego karnego i wzajemnego oskarzania sie po meczu.

Niech wygra lepszy :-)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by amkwish
Legia +0,5 juz 1,80

Pewnie pare minut przed meczem bedzie 1,9-1,95.

Naprawde dziwi mnie, ze tak zdecydowana wiekszosc grajacych widzi zwyciestwo Wisly, tym bardziej wobec absencji Baszczynskiego.

Pozostaje miec nadzieje, ze obedzie sie bez brutalnych zagrac, wydrukowanego karnego i wzajemnego oskarzania sie po meczu.

Niech wygra lepszy :-)
Chyba amkwisch nie ogladałes zadnego meczu Legii w tym sezonie to co graja tej wiosny to jest antyfutbol od trzech spotkań nie potrafia strzelic bramkiw pozostałych strzelaja góra jedna (nie licząc meczów z Odra i Cracovia ) poprostu Legia to typowy sredniak a ze przed ta kolejka była liderem to zawdziecza to bardzo dobremu bramkarzowi nie najgorszej obronie i beznadziejnie grajacym przeciwniką ale dzisiejszy mecz obnazy wszystkie braki tego zespołu tzn brak stylu, napastnika,zaangazowania i ławki rezerwowych ale nie ma co sie dziwic skoro juz przed meczem trener próbuje usprawiedliwic ewentualna porazke np przed dzisiejszym meczem powiedział
Przy naszym zwycięstwie będziemy bardzo blisko tytułu. Jeśli wygra Wisła, będzie miała tylko punkt przewagi nad nami. Jeśli zaś padnie remis, do stawki drużyn walczących o mistrzostwo dołączy Lech" czyli juz przed meczem zakłada ze jak przegraja to bedzie tylko punkt straty i wszystko da sie odrobic pytanie tylko kiedy bo chyba nie sadzi ze Wisła zremisuje z ŁKS który po wczorajszymm spotkaniu zapewnił sobie praktycznie utrzymanie jest jeszcze cień szansy ze nie wygraja z Lechia ale to predzej Legia nie wygra we Wrocławiu niz Wisła w Gdańsku dlatego ja uważam ze przegrana jedna bramka beda mogli uznac za sukces

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Kurs na Wisłę jest śmieszny przy takim rodzaju spotkania powinien zaczynać się do 2.30, ale specjalnie obniżony żeby ludzie grali. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis 1:1 lub 0:0. Legia może nie gra najpiękniej ale swoje cele osiąga. Legia na ostatnie 10 meczy straciła tylko 3 bramki, Wisła 7.


Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by Bankier$
Kurs na Wisłę jest śmieszny przy takim rodzaju spotkania powinien zaczynać się do 2.30, ale specjalnie obniżony żeby ludzie grali. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis 1:1 lub 0:0. Legia może nie gra najpiękniej ale swoje cele osiąga. Legia na ostatnie 10 meczy straciła tylko 3 bramki, Wisła 7.
Wszystko fajnie tylko że ostatnio Wisła jest na faali wznoszacej a Legia opadajacej wystarczyło zobaczyc jak Wisła walczyła z Piastem o zwyciestwo a jak Legia walczyła z Ruchem w pierwszym spotkaniu było widac ze im zalezy a w drugim to czekali kiedy skończy sie mecz trener ich usprawiedliwi kibice troche na forach ich poobrażaja kase sie zaikasuje i wszystko cacy
Jak dla mnie kurs jest odpowiedzni do poziomu jaki obecnie prezentuja oba zespoły powtórze jeszcze raz Legia tej wiosny to typowy sredniak i jej jedyna nadzieja na korzystny wynik to że bramkarz i obrońcy zagraja zyciówke plus szczęście które jest potrzebne w tego typu spotkaniach i jakimś fartem zremisuja 0:0

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by Podroznik
Przy naszym zwycięstwie będziemy bardzo blisko tytułu. Jeśli wygra Wisła, będzie miała tylko punkt przewagi nad nami. Jeśli zaś padnie remis, do stawki drużyn walczących o mistrzostwo dołączy Lech"

A czy Lech odpadł wcześniej z walki o mistrza?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Podroznik
Chyba amkwisch nie ogladałes zadnego meczu Legii w tym sezonie to co graja tej wiosny to jest antyfutbol od trzech spotkań nie potrafia strzelic bramkiw pozostałych strzelaja góra jedna (nie licząc meczów z Odra i Cracovia ) poprostu Legia to typowy sredniak a ze przed ta kolejka była liderem to zawdziecza to bardzo dobremu bramkarzowi nie najgorszej obronie

W ubieglym tygodniu obejrzalem sobie sporo meczow polskiej ligi, tak z czystej ciekawosci.
Pare starszych, kilka z ostatnich kolejek.

Zauwazylem, ze najwieksza kara dla grajkow jest...zdobyc gola smile

Ladnych, przemyslanych akcji jak na lekarstwo, wymienic 5-7 podan i utrzymac sie przy pilce - praktycznie niemozliwe.

Piszesz, ze atutem Legii jest bramkarz i obrona.
Zgoda i to, moim zdaniem wystarczy, by nie przegrac na Reymonta.

Jakaz to sila ofensywna dysponuje Wisla ?
Brozek i....kto ?
Obejrzalem mecz z Piastem i bylem pelen "podziwu" dla niemocy kandydata na mistrza.
Legia w Gliwicach rowniez pokazala antyfutbol, ale Chinyama jedna sytuacje wykorzystal i 3 punkty stamtad wywiezli.

Dzis Wisla MUSI, a Legia tylko MOZE - istotna roznica.

Slaboscia Wisly jest trener.
Zaden z niego motywator, raczej asekurant.
Mam wrazenie, ze jego naczelnym mottem jest "Nie przegrac".
Takie asekuranctwo i minimalizm musi udzielac sie pilkarzom i to widac na boisku.

Dzis Skorza sie raptem zmieni o 180 stopni i zaryzykuje ofensywny, otwarty futbol ?
Nie wierze.

Polowa sierpnia 2008 - Camp Nou.

Wisla przegrywa juz 0:3.

2 tysiace polskich kibicow zaglusza dopingiem 70 tysiecy cules piwo

Trener Skorza podchodzi do linii bocznej i zdecydowanym gestem nakazuje : "Cofnac sie" laugh

Wczesniej wprowadza Zienczuka na lewa strone, tyle, ze Wisla zadnej akcji lewa strona nie przeprowadza.

Moze to nieistotne dla meczu Wisla - Legia, ale moim zdaniem obrazuje charakter,a raczej brak charakteru trenera.

Legia tez nie ma jakiejs znakomitosci na lawce trenerskiej, ale wislacka przewage tutaj trudno dostrzec.

Reasumujac :

Bramkarz - Legia +1 (chyba powinno byc +2)

Obrona - Legia +2 (gdyby gral Baszcz dawalbym +1)

Pomoc - Wisla +1

Atak - remis (Brozek vs. Chinyama)

Trener - remis

Atut wlasnego boiska - Wisla +1

Jedynka mi tu za cholere nie wychodzi smile


Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
Originally Posted by zecik
Originally Posted by Podroznik
Przy naszym zwycięstwie będziemy bardzo blisko tytułu. Jeśli wygra Wisła, będzie miała tylko punkt przewagi nad nami. Jeśli zaś padnie remis, do stawki drużyn walczących o mistrzostwo dołączy Lech"

A czy Lech odpadł wcześniej z walki o mistrza?
Ja tylko zacytowałem to co powiedział wielki fachowiec trener Legii Jan Urban byc moze on zakładał że Śląsk zagra tak jak mówił w jakims wywiadzie Mila i wygra z Lechem wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
amkwish byc moze Ty patrzysz na to bardziej obiektywnie i to Ty masz racje ja w kazdym razie zagrałem dzisiaj na Wisłe i licze na to ze jak Wisła nie wygra to nie bedzie mi żal tej kasy a jak wygra to bedzie przynajmnie za co opić porażke
Ja jeszcze licze ze pomoga dzisiaj te pielgrzymki zachodnich menadzerów i przynajmniej tym "gwiazda" z Łazienkowskiej bedzie chciało sie biegać
i niech wygra lepszy:) w końcu zadna z tych drużyn na gwarantuje nam wiekszych emocji w LM tylko obawiam sie ze gdyby jakimś cudem Mistrzem została Legia to tak jak Zagłebie Lubin dwa lata temu odpadnie w pierwszej rundzie i nie dośc ze po raz kolejny przyniesie wstyd na arenie Europejskiej(od czasu kiedy ITI jest włascicielem trudno wymienic jakis sukces tej druzyny w Europie) to nie zdobedzie zadnych punktów do rankingu dlatego lepiej gdyby zagrali tylko w pucharze Uefa bo tam pierwsza runde powinni jeszcze przejść smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Podroznik
Wszystko fajnie tylko że ostatnio Wisła jest na faali wznoszacej a Legia opadajacej wystarczyło zobaczyc jak Wisła walczyła z Piastem o zwyciestwo a jak Legia walczyła z Ruchem w pierwszym spotkaniu było widac ze im zalezy a w drugim to czekali kiedy skończy sie mecz trener ich usprawiedliwi kibice troche na forach ich poobrażaja kase sie zaikasuje i wszystko cacy
Jak dla mnie kurs jest odpowiedzni do poziomu jaki obecnie prezentuja oba zespoły powtórze jeszcze raz Legia tej wiosny to typowy sredniak i jej jedyna nadzieja na korzystny wynik to że bramkarz i obrońcy zagraja zyciówke plus szczęście które jest potrzebne w tego typu spotkaniach i jakimś fartem zremisuja 0:0
Originally Posted by Podroznik
Chyba amkwisch nie ogladałes zadnego meczu Legii w tym sezonie to co graja tej wiosny to jest antyfutbol od trzech spotkań nie potrafia strzelic bramkiw pozostałych strzelaja góra jedna (nie licząc meczów z Odra i Cracovia ) poprostu Legia to typowy sredniak a ze przed ta kolejka była liderem to zawdziecza to bardzo dobremu bramkarzowi nie najgorszej obronie i beznadziejnie grajacym przeciwniką ale dzisiejszy mecz obnazy wszystkie braki tego zespołu tzn brak stylu, napastnika,zaangazowania i ławki rezerwowych ale nie ma co sie dziwic skoro juz przed meczem trener próbuje usprawiedliwic ewentualna porazke np przed dzisiejszym meczem powiedział
Przy naszym zwycięstwie będziemy bardzo blisko tytułu. Jeśli wygra Wisła, będzie miała tylko punkt przewagi nad nami. Jeśli zaś padnie remis, do stawki drużyn walczących o mistrzostwo dołączy Lech" czyli juz przed meczem zakłada ze jak przegraja to bedzie tylko punkt straty i wszystko da sie odrobic pytanie tylko kiedy bo chyba nie sadzi ze Wisła zremisuje z ŁKS który po wczorajszymm spotkaniu zapewnił sobie praktycznie utrzymanie jest jeszcze cień szansy ze nie wygraja z Lechia ale to predzej Legia nie wygra we Wrocławiu niz Wisła w Gdańsku dlatego ja uważam ze przegrana jedna bramka beda mogli uznac za sukces.
Przepraszam, za zupełny OT, ale szlak mnie trafia jak czytam takie coś!

Podroznik, czy Ty wiesz co to są znaki interpunkcyjne?! Używaj przecinków, kropek bo tego się nie da czytać po prostu!


Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, Lukasz111, betowiec, Sensei, alfa, rymoholik, aker), 832 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1