Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#31262 11/09/2004 20:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Hej , poszukuje systemu który znajdował się kiedyś na mecz.pl w dziale private picks, lecz niestety nie mogę go znaleźć bo zapewne został usunięty przed moderatorów. Autorem systemu był jak dobrze pamiętam kolega o xywce Radj@, system polegał na obstawianiu spotkań o kursie ~ 1,25, było 30 etapów, jak się raz spudłowało grało się za całą stawkę, w związku z tym nie można było mieć 2 błędów pod rząd. Pamiętam kiedyś się w to bawiłem i doszedłem chyba do 14 etapu. Ma może ktoś ten system na dysku, lub też pamięta na jakies zasadzie on działał, bo niestety zapomniałem procentowej wartości stawki.

Bonus: Unibet
#31263 11/09/2004 21:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Polega on na stawianiu jednego typu dziennie o kursie min. 1,20 codziennie przez 100 dni. Mozna sie pomylic nawet 50 razy, ale nigdy 2 razy z rzedu! Na kazdy kuponik stawiamy 12,5% calego budzetu. Jezeli trafimy znowu stawiamy 12,5%. W przypadku pudla stawiamy caly nasz budzet! Jezeli kupon wejdzie to znowu 12,5%... a jak nie to wiadomo - bankrut:)

to chyba to, ale nie jestem pewien...

pozdro

#31264 11/09/2004 22:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Zgadza się to to, coś mi się pomyliło z tymi 30 etapami. DZIĘKI !!

#31265 22/09/2004 23:07
Dołączył: Oct 2003
Posty: 36
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 36
Cześć
Prosiłbym przy okazji tematu o to by ktoś mi napisał lub wskazał temat linkiem o co chodzi z tą metodą d'Lamberta ( nie wiem czy dobrze to napisałem ) w obstawianiu.
Za info dzięki.
Pozdrawiam
_BUNIO_

#31266 23/09/2004 13:36
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
edit

#31267 23/09/2004 14:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Quote
Oryginalnie wysłał _BUNIO_:
[qb]Cześć
Prosiłbym przy okazji tematu o to by ktoś mi napisał lub wskazał temat linkiem o co chodzi z tą metodą d'Lamberta ( nie wiem czy dobrze to napisałem ) w obstawianiu.
Za info dzięki.
Pozdrawiam
_BUNIO_[/qb]
Witam
D'Alembert to taki wariant progresji... cos jak Martingale tylko inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A tak na powaznie: w Martingale'u podwajasz stawke (lub mnozysz razy 1,5 lub cos takiego, zalezy od wariacji). Jest to ciag geometryczny, wiec stawki rosna bardzo szybko, np:
Poziom I - 10
Poziom II - 20
Poziom III - 40
Poziom IV - 80, i tak dalej

D'Alembert z kolei jest oparty na ciagu arytmetycznym, co nie powoduje lawinowego wzrostu stawki. W najprostszym przypadku wyglada to nastepujaco:

Poziom I - 10
Poziom II - 15
Poziom III - 20
Poziom IV - 25
Poziom V - 30
Poziom VI - 35, itd.

Po trafieniu przesuwasz sie o okreslona ilosc pozycji do tylu... Oczywiscie ilu graczy tyle odmian tego rodzaju progresji...

Mam nadzieje, ze za bardzo nie zamieszalem,
Pozdrawiam
Tomek

#31268 23/09/2004 20:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 36
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 36
insane dzięki Ci bardzo za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
Interesuje mnie jeszcze czy w tej metodzie kurs ma jakiś związek z różnicą ciągu arytmetycznego. Prosiłbym o jakiś "żywy" przykład takiej rozpiski, o ile poziomów się cofa przy pewnych zdarzeniach oraz jak wygląda przchodzenie na następny etap.
Pozdrawiam
_BUNIO_

#31269 23/09/2004 21:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Witaj Bunio.
Z tymi pytaniami to powinienes zglosic sie juz do naszych forumowych progresistow - ja niestety nie czuje sie kompetentny na to Tobie odpowiedziec, jako ze sam D'Alembertem nie gram. Podalem jedynie podstawowe zalozenia tego rodzaju gry.
Najlepiej graj narazie 'na sucho' w ten sposób i oceń, czy jestes z tego rodzaju gry zadowolony.
Sprobuje podac taki przyklad: grajamy kupony o AKO=3 i po trafieniu cofamy sie o trzy poziomy. Tam gdzie znak '+' to kupon trafiony, tam gdzie '-' to pudlo. Cofamy sie po trafieniu o trzy poziomy.

1.stawka: 10 (-) Wygrana: 0
2.stawka: 15 (-) Wygrana: 0
3.stawka: 20 (+) Wygrana: 60
4.stawka: 10 (-) Wygrana: 0
5.stawka: 15 (+) Wygrana: 45
6.stawka: 10 (-) Wygrana: 0
7.stawka: 15 (-) Wygrana: 0
8.stawka: 20 (-) Wygrana: 0
9.stawka: 25 (+) Wygrana: 75
10.stawka: 10 (-) Wygrana: 0
11.stawka: 15 (-) Wygrana: 0
12.stawka: 20 (-) Wygrana: 0
13.stawka: 25 (-) Wygrana: 0
14.stawka: 30 (+) Wygrana: 90
15.stawka: 15 (-) Wygrana: 0
16.stawka: 20 (-) wygrana: 0
17.stawka: 25 (-) wygrana: 0
18.stawka: 30 (-) wygrana: 0
19.stawka: 35 (+) Wygrana: 105
20.stawka: 20 (-) wygrana: 0
21.stawka: 25 (-) wygrana: 0
22.stawka: 30 (+) wygrana: 90
23.stawka: 15 (-) wygrana: 0
24.stawka: 20 (-) wygrana: 0
25.stawka: 25 (+) wygrana: 75
26.stawka: 10 (-) wygrana: 0
27.stawka: 15 (-) wygrana: 0
28.stawka: 20 (+) wygrana: 60
29.stawka: 10 (-) wygrana: 0
30.stawka: 15 (+) wygrana: 45

Na 30 zdarzen trafilismy 9 (30%) po kursie 3,00. Grajac plaska stawka wszystkie kupony nasza rentownosc wynosilaby -10%, a wiec bylibysmy stratni. Przy wykorzystaniu D'Alemberta wydalismy w sumie 570 jednostek majac przychod 645 jednostek, czyli zysk 75 jednostek (przy rentownosci 13,16%). W kazdym razie musisz to osobiscie przetestowac.

Pozdrawiam
Tomek

#31270 23/09/2004 21:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 36
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 36
insane - dzięki bardzo, myślę że to mi narazie wystarczy, zobacze co jeszcze będę mógł z tym zrobić. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam
_BUNIO_

#31271 25/09/2004 16:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie będe zakładać nowego tematu dla jednego pytania więc tu spytam.
Czy ktoś może gdzieś ma lub wie gdzie można znaleść taki system, którym (o ile dobrze pamiętam) grał w swoim temacie użytkownik o nicku jotte. Wiem, że twórcą systemu był chyba ktoś inny. Polegał on na tym, że grając codziennie kupon po kursie około 1,50 możemy zrobić 100-krotny zysk z kapitału w pół roku. Istotą systemu było to, że można było się pomylić 2 razy pod rząd. 1 etap grało się za chyba 7% z hakiem, 2 etap 20 kilka procent, a 3 etap va bank. Jeśli ktoś coś wie niech tu da znać lub wklei tu ten system.

#31272 25/09/2004 16:47
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Chyba o to Ci chodzilo

Dobór stawek

1. poziom 7,68% puli
2. poziom 23,04% puli
3. poziom 69,28% puli

Symulacja dla kursu 1,50

1 103,84 j
2 107,83 j
3 111,97 j
4 116,27 j
5 120,73 j
6 125,37 j
7 130,18 j
8 135,18 j
9 140,37 j
10 145,76 j
11 151,36 j
12 157,17 j
13 163,21 j
14 169,47 j
15 175,98 j
16 182,74 j
17 189,76 j
18 197,04 j
19 204,61 j
20 212,47 j
21 220,63 j
22 229,10 j
23 237,90 j
24 247,03 j
25 256,52 j
26 266,37 j
27 276,60 j
28 287,22 j
29 298,25 j
30 309,70 j
31 321,59 j
32 333,94 j
33 346,76 j
34 360,08 j
35 373,91 j
36 388,27 j
37 403,17 j
38 418,66 j
39 434,73 j
40 451,43 j
41 468,76 j
42 486,76 j
43 505,45 j
44 524,86 j
45 545,02 j
46 565,95 j
47 587,68 j
48 610,25 j
49 633,68 j
50 658,01 j
51 683,28 j
52 709,52 j
53 736,76 j
54 765,06 j
55 794,43 j
56 824,94 j
57 856,62 j
58 889,51 j
59 923,67 j
60 959,14 j
61 995,97 j
62 1 034,21 j
63 1 073,93 j
64 1 115,17 j
65 1 157,99 j
66 1 202,46 j
67 1 248,63 j
68 1 296,58 j
69 1 346,37 j
70 1 398,07 j
71 1 451,75 j
72 1 507,50 j
73 1 565,39 j
74 1 625,50 j
75 1 687,92 j
76 1 752,73 j
77 1 820,04 j
78 1 889,93 j
79 1 962,50 j
80 2 037,86 j
81 2 116,11 j
82 2 197,37 j
83 2 281,75 j
84 2 369,37 j
85 2 460,35 j
86 2 554,83 j
87 2 652,94 j
88 2 754,81 j
89 2 860,60 j
90 2 970,44 j
91 3 084,51 j
92 3 202,95 j
93 3 325,95 j
94 3 453,66 j
95 3 586,28 j
96 3 724,00 j
97 3 867,00 j
98 4 015,49 j
99 4 169,69 j
100 4 329,80 j
101 4 496,07 j
102 4 668,71 j
103 4 847,99 j
104 5 034,16 j
105 5 227,47 j
106 5 428,20 j
107 5 636,65 j
108 5 853,09 j
109 6 077,85 j
110 6 311,24 j
111 6 553,59 j
112 6 805,25 j
113 7 066,57 j
114 7 337,93 j
115 7 619,70 j
116 7 912,30 j
117 8 216,13 j
118 8 531,63 j
119 8 859,25 j
120 9 199,44 j
121 9 552,70 j
122 9 919,53 j
123 10 300,44 j

Aby osiągnąć stukrotny zysk trzeba ukonczyc 123 etapy progresji

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#31273 25/09/2004 18:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Dzięki mistrzu. To jest dokładnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#31274 26/09/2004 03:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
Quote
Oryginalnie wysłał Younes El Aynaoui:
[qb]Nie będe zakładać nowego tematu dla jednego pytania więc tu spytam.
Czy ktoś może gdzieś ma lub wie gdzie można znaleść taki system, którym (o ile dobrze pamiętam) grał w swoim temacie użytkownik o nicku jotte. Wiem, że twórcą systemu był chyba ktoś inny. Polegał on na tym, że grając codziennie kupon po kursie około 1,50 możemy zrobić 100-krotny zysk z kapitału w pół roku. Istotą systemu było to, że można było się pomylić 2 razy pod rząd. 1 etap grało się za chyba 7% z hakiem, 2 etap 20 kilka procent, a 3 etap va bank. Jeśli ktoś coś wie niech tu da znać lub wklei tu ten system.[/qb]
Twórcą byłem ja pod nickiem SaddamHusajn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#31275 26/09/2004 03:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 166
szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem sens robienia wyliczeń na 123 zakonczone etapy... trzeba być wielkim optymistą żeby zakładać że się tyle razy uda (choć wydawało by się że to bardzo proste) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale ogólnie metoda jest ciekawa

#31276 26/09/2004 22:11
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
R.Sowinski - odbierz private message

#31277 27/09/2004 23:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
mam pytanie do pana <b>verseau</b>. Skad tak dokladne obliczenia procentowe dla doboru stawek w tym systemie, jest moze wzor na obliczanie tych stawek. Jak wygladal by ten dobor stawek dla 4 etapów?

#31278 27/09/2004 23:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Quote
Oryginalnie wysłał krzyszt0f:
[qb]mam pytanie do pana <b>verseau</b>. Skad tak dokladne obliczenia procentowe dla doboru stawek w tym systemie, jest moze wzor na obliczanie tych stawek. Jak wygladal by ten dobor stawek dla 4 etapów?[/qb]
Dla czterech poziomow byloby tak (dla kursu 1,5):
1. 2,5%
2. 7,5%
3. 22,5%
4. 67,5%

Po kazdym procesie zakladany zysk: 1,25%

Taka mala symulacja (zakladajac kumulowanie kapitalu po kazdym zakonczonym procesie):

1. 101,25% poczatkowego kapitalu
2. 102,52%
3. 103,80%
4. 105,09%
---
10. 113,23%
---
100. 346,34%

#31279 28/09/2004 00:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 183
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#31280 28/09/2004 21:12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Krzysztof - masz prywatną wiadomość :zobacz:


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1