|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357 |
@tomikopi1
co ile kuponow Ci takie cos wejdzie? dla mnie takie kupony to jak puszczanie totolotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wole jednak grac single...i mysle, ze lepiej na tym wychodze... Ja jestem innego zdania. Mozna zarabiac na tym, jesli puszczasz takie zdarzenia w rozpisach(oczywiście niepełnych). np rozpisując na 2 mozliwości w zdarzeniu 3-drogowym. dobre do konkursów na wysokie AKO, ale wymaga juz sporego kapitału. Jest to (?chyba?) trudniejsze granie od "grubego" obstawiania singli, ale jaka satysfakcja jak ci takie AKO wchodzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Yaahoo !!! Jeżeli dobrze wychodzisz na singlach to graj single. Ale gdybyś mógł to pochwal się i wklej z 10 kuponów. Singli to ja mam dużo, mogę powklejać. To co pokazałem wcześniej to kupony z których jasno wynika, że nie można bać się wysokich kursów tylko grać.
Pozdrawiam TomiKopi
P.S. I chcę jeszcze dodać, że kupony te nie są pociągami. Na jednym jest 5 zdarzeń na drugim 8 i wysokie kursy. Pociąg to 20 zdarzeń na kuponie i kursy marne od 1.10 do 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pokazac kupon wygrany hmm fajnie i przyjemnie, ale pochwal sie ile takich kombinacji Ci nie weszlo, ile takich kuponow musiales puscic aby trafic takie ako, napewno wiele i liczac zysk od tego wszystkiego to juz tak kolrowo nie jest jak to widac po samym trafionym kuponie Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
@tomikopi1
co ile kuponow Ci takie cos wejdzie? dla mnie takie kupony to jak puszczanie totolotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wole jednak grac single...i mysle, ze lepiej na tym wychodze... Ja jestem innego zdania. Mozna zarabiac na tym, jesli puszczasz takie zdarzenia w rozpisach(oczywiście niepełnych). np rozpisując na 2 mozliwości w zdarzeniu 3-drogowym. dobre do konkursów na wysokie AKO, ale wymaga juz sporego kapitału. Jest to (?chyba?) trudniejsze granie od "grubego" obstawiania singli, ale jaka satysfakcja jak ci takie AKO wchodzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> nie liczy sie satysfakcja z duzego trafionego Ako, liczy sie tylko zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka