Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#312948 02/07/2006 15:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
Quote
@tomikopi1

co ile kuponow Ci takie cos wejdzie? dla mnie takie kupony to jak puszczanie totolotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wole jednak grac single...i mysle, ze lepiej na tym wychodze...

Ja jestem innego zdania. Mozna zarabiac na tym, jesli puszczasz takie zdarzenia w rozpisach(oczywiście niepełnych). np rozpisując na 2 mozliwości w zdarzeniu 3-drogowym. dobre do konkursów na wysokie AKO, ale wymaga juz sporego kapitału.
Jest to (?chyba?) trudniejsze granie od "grubego" obstawiania singli, ale jaka satysfakcja jak ci takie AKO wchodzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#312949 02/07/2006 15:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Quote
Yaahoo !!!
Jeżeli dobrze wychodzisz na singlach to graj single.
Ale gdybyś mógł to pochwal się i wklej z 10 kuponów.
Singli to ja mam dużo, mogę powklejać.
To co pokazałem wcześniej to kupony z których jasno wynika,
że nie można bać się wysokich kursów tylko grać.

Pozdrawiam
TomiKopi

P.S. I chcę jeszcze dodać, że kupony te nie są pociągami.
Na jednym jest 5 zdarzeń na drugim 8 i wysokie kursy.
Pociąg to 20 zdarzeń na kuponie i kursy marne od 1.10 do 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


pokazac kupon wygrany hmm fajnie i przyjemnie, ale pochwal sie ile takich kombinacji Ci nie weszlo, ile takich kuponow musiales puscic aby trafic takie ako, napewno wiele i liczac zysk od tego wszystkiego to juz tak kolrowo nie jest jak to widac po samym trafionym kuponie
Pozdrawiam

#312950 06/07/2006 07:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Quote
Quote
@tomikopi1

co ile kuponow Ci takie cos wejdzie? dla mnie takie kupony to jak puszczanie totolotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wole jednak grac single...i mysle, ze lepiej na tym wychodze...

Ja jestem innego zdania. Mozna zarabiac na tym, jesli puszczasz takie zdarzenia w rozpisach(oczywiście niepełnych). np rozpisując na 2 mozliwości w zdarzeniu 3-drogowym. dobre do konkursów na wysokie AKO, ale wymaga juz sporego kapitału.
Jest to (?chyba?) trudniejsze granie od "grubego" obstawiania singli, ale jaka satysfakcja jak ci takie AKO wchodzi! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

nie liczy sie satysfakcja z duzego trafionego Ako, liczy sie tylko zysk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1