Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#313179 22/03/2005 05:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
[color:"red"]NBA - 22.03.2005r. [/color]

Phoenix - Atlanta
Detroit - Cleveland
Washington - Denver
Miami - Houston
Indiana - New Jersey
Portland - Sacramento
Milwaukee - Seattle
LA Lakers - Utah

[color:"blue"]Pierwsi goście... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

Bonus: Unibet
#313180 22/03/2005 06:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
2005-03-23 01:00 Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons
2005-03-23 01:30 Atlanta Hawks - Phoenix Suns
2005-03-23 01:30 New Jersey Nets - Indiana Pacers
2005-03-23 03:00 Denver Nuggets - Washington Wizards
2005-03-23 03:00 Utah Jazz - L. A. Lakers
2005-03-23 03:30 Houston Rockets - Miami Heat
2005-03-23 04:00 Sacramento Kings - Portland Trailblazers
2005-03-23 04:00 Seattle Supersonics - Milwaukee Bucks

A ja wolę tak i niektórzy też tak wolą więc niech sobie będzie tak i tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i przynajmniej jest po kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#313181 22/03/2005 07:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
Dziś kursy z B&W
1. Atlanta Hawks - Phoenix Suns [color:"red"]218 under [/color] kurs 1,91
Tak wysoka linia że wziąłem bez wachania Atlanta nie rzuci wiele a Phoenix będzie się oszczędzało...

2. New Jersey Nets - Indiana Pacers [color:"red"]176 over [/color] kurs 1,91
Linia niska i powinni ją przekroczyć dwa dni temu przekroczyli więc czemu i nie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

3. Denver Nuggets - Washington Wizards [color:"red"]over 205,5 [/color] kurs 1,91
Denver 114/115/120/101 Washington 96/90/122/95 Biorę...

4. Utah Jazz - L. A. Lakers [color:"red"] 2 [/color] kurs 1,95
Lakers po ostatniej minimalnej porażce z Seattle dziś powiozą Utah

5. Houston Rockets - Miami Heat [color:"red"] -1,5 Miami [/color] kurs 1,91
Chłopcy z Miami wygrywają wszystko od dość dawna a z Houston też ostatnie dwa mecze wygrali, raczej pewniak ;}

Na resztę nie ma na razie kursów więc może popołudniu coś dopisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#313182 22/03/2005 07:47
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
Witam po raz pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na dzis mysle, ze warto sprobowac:

1. Utah - Lakers typ - 2, kurs - 2,11 (Profesjonal)
Oby dwa zespoly maja serie porazek (Utah 9, Lakers 5 spotkan), oby dwa zespoly beda chcialy wygrac. Z tym tylko, ze dla Utah ow wygrana niz nie znaczy, bo i tak juz dawno wypadli z obiegu, a Kobe i spolka nadal maja szanse na PO i jesli powaznie o tym mysla, to ten mecz musza po prostu wygrac. Tymbardziej, ze Denver upora sie dzisiaj raczej z Wizards i przy ewentualnej porazce LAL moga im jeszcze bardziej odskoczyc.

2. Nets - Pacers typ - 1, kurs - 1,51 (Profesjonal)
Tutaj jest nieco inna sytuacja, bo oby dwa zespoly jeszcze walcza o PO. Lecz dla mnie zwyciezca w tym spotkaniu moze byc tylko jeden - Nets. A to dlatego, ze juz dwa dni temu rozprawili sie z Pacers na ich parkiecie, a do tego maja ogromna motywacje, bo dzisiejsza wygrana przybliza ich do upragnionego playoffs. Carter i Kidd tak latwo nie pozwola na wywiezienie wygranej ze swojego parkietu. Ostatnio sa w gazie i powinni to wygrac. Do tego trzeba dodac, ze w IND nadal nie gra O'Neal, a sam Miller jest jak dla mnie za stary aby co mecz ciagnac zespol w pojedynke.

3. Sonics - Bucks typ - 1, kurs - 1,23 (Profesjonal)
Moze kurs nie powala na kolana, tymbardziej, ze Sonics graja bez Allena, Radmanovica i Fortsona, ale jak dla mnie zespol z Seattle nie moze przegrywac takich spotkan na wlasnym parkiecie. Tymbardziej, ze bez wyzej wspomnianych playerow dosc latwo poradzili sobie w LA z tamtejszymi Lakersami. Typ na pewno do grania.

4. Nuggets - Wizards typ - 1, kurs - 1,56 (Profesjonal)
Nuggets beda chcieli wygrac, bo umocni ich to na 8 miejscu w konferencji. A ze ostatnio idzie im dosc dobrze (9-1 w last 10), nie maja wiekszych kontuzji to powinni sobie poradzic. W Wizards na IL nadal Jamison i Hayes, do tego nadal problemy ze zdrowiem ma Brown. Chyba nikomu nie trzeba mowic, jakim oslabieniem jest brak Jamisona w skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W Houston, Cleveland i Sacramento moze sie zdarzyc wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Takze ja te mecze zostawiam.

#313183 22/03/2005 10:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
A ja dzisiaj sproboje tak:

CLEVELAND-DETROIT-----1---1.95
UTAH-LA LAKERS--------2---2.05
HOUSTON-MIAMI---------1---1.95
V.CARTER-S.JACKSON ---1---1.35


Mysle ze Clevleand poradzi sobie z Detroit jak Uszatek dostanie wsparcieod kolegow to bezie dobrze ,jesli nie to pojawia sie problem.w otatnim meczu uszatek ladny wynik wykrecil 52 punktyale to nie pomoglo w zyciestwie bo koledzy sie objali.

Lakers zaryzykuje ich zwyciestwo chodz Utah 9 porazek z rzedu beda chcieli to wygracza wselka cene .Licze na dobra postawe Lakers i ze przerwa swoja zla passe 5 porazek,

Houston powinni zatrzymac w koncu MIAMI jeli nie oni to kto,a pokazali juz ze potafia z nimi wygryac i obazaepoly ida rowno w swojej rywalizacji zyciestwo za zwyciestwo porazka za porazke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Carter - w dobrej formie w kazdym meczu dobrze punktuje mysle ze i dzisiaj nie bedzie inaczej i z 30 oczek w rzuci a moze i wiecej.

#313184 22/03/2005 15:12
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Ja zagralem dzisiaj treble LAL, NJN, DEN

powod: podobnie jak poprzednicy, uwazam ze decydujaca w tej czesci sezonu bedzie motywacja poszczegolnych teamow. Lakers maja jeszcze szanse na PO i jesli chca zachowac jeszcze cien nadzieji musza wygrac z tragicznymi ostatnio Jazz. New Jersey - Indiana to jakby bezposredni mecz o PO (jak ktos powiedzial - mecz o 6 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Licze tutaj na atut wlasnej hali i duo Kidd-Carter. Denver: no coz, sa w niesamowitym gazie, jesli dzisiaj wygraja to juz ciezko bedzie ich dogonic w walce o 8 miejsce. Przeciwnik: WAS udzial w PO ma praktycznie pewny, do tego braki w skladzie, o ktorych wspominali przedmowcy.

powodzenia

#313185 22/03/2005 15:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Quote
A ja dzisiaj sproboje tak:

CLEVELAND-DETROIT-----1---1.95
UTAH-LA LAKERS--------2---2.05
HOUSTON-MIAMI---------1---1.95
V.CARTER-S.JACKSON ---1---1.35


Mysle ze Clevleand poradzi sobie z Detroit jak Uszatek dostanie wsparcieod kolegow to bezie dobrze ,jesli nie to pojawia sie problem.w otatnim meczu uszatek ladny wynik wykrecil 52 punktyale to nie pomoglo w zyciestwie bo koledzy sie objali.

Lakers zaryzykuje ich zwyciestwo chodz Utah 9 porazek z rzedu beda chcieli to wygracza wselka cene .Licze na dobra postawe Lakers i ze przerwa swoja zla passe 5 porazek,

Houston powinni zatrzymac w koncu MIAMI jeli nie oni to kto,a pokazali juz ze potafia z nimi wygryac i obazaepoly ida rowno w swojej rywalizacji zyciestwo za zwyciestwo porazka za porazke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Carter - w dobrej formie w kazdym meczu dobrze punktuje mysle ze i dzisiaj nie bedzie inaczej i z 30 oczek w rzuci a moze i wiecej.

Jednak nastopila mama zmiana typow

Odpuscilem sobie Clivlend na rzecz DETROIT .
Clivlend ma klopoty zwolniony trener zespl nic nie gra za wyjatkiem Uszatka ,detroit przeciwnie w dobrej rownej formie noi maja ta swoja swietna obrone ,sam uszatek nie oradzi sobie z nimi.

dozucilem jeszce NJ Nets 2 meczu z Indiana u siebie nie przegraja ,sa w dobrej formie i pelnym skladzie ,indiana bez Tinsleya i Onila.

#313186 22/03/2005 15:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Witam!!!

Od dzis zaczynam progresje na porazke Miami:)))
Mysle ze 12 zwyciestw z rzedu i 4 pod rzad na wyjezdzie wystarczy:)
ciekawe co na to Amkwish ktory podobnie jak ja jest milosnikiem statystyki...

Houston-Miami 1

#313187 22/03/2005 15:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
Dzisiaj proponuję zagrać underek w meczu Atlanta-Phoenix. Pozostałe typy to Lakersi z nie mającymi o co walczyć Utah Jazs( chyba tylko o miano najgorszej druzyny zeby mogli miec wysoka pozycje w drafcie:))oraz Netsi i Denver. Zespoły te nie odpuszczą zwlaszcza ze sa to dla nich kluczowe mecze.

#313188 22/03/2005 16:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
Quote
Dziś kursy z B&W
1. Atlanta Hawks - Phoenix Suns [color:"red"]218 under [/color] kurs 1,91
Tak wysoka linia że wziąłem bez wachania Atlanta nie rzuci wiele a Phoenix będzie się oszczędzało...

2. New Jersey Nets - Indiana Pacers [color:"red"]176 over [/color] kurs 1,91
Linia niska i powinni ją przekroczyć dwa dni temu przekroczyli więc czemu i nie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

3. Denver Nuggets - Washington Wizards [color:"red"]over 205,5 [/color] kurs 1,91
Denver 114/115/120/101 Washington 96/90/122/95 Biorę...

4. Utah Jazz - L. A. Lakers [color:"red"] 2 [/color] kurs 1,95
Lakers po ostatniej minimalnej porażce z Seattle dziś powiozą Utah

5. Houston Rockets - Miami Heat [color:"red"] -1,5 Miami [/color] kurs 1,91
Chłopcy z Miami wygrywają wszystko od dość dawna a z Houston też ostatnie dwa mecze wygrali, raczej pewniak ;}

Na resztę nie ma na razie kursów więc może popołudniu coś dopisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


ty jako jedyny napisales cos ciekawego :]]Miami Heat i Pistons dzisiaj wygraja i to na luzie :]]] A jutro czas na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#313189 22/03/2005 16:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
Lakers dzisiaj wygra z dwoch powodow:
1. Jak moi poprzednicy pisali ze musza wygrac zeby liczyc sie jeszcze w PO.
2. W meczu z Seattle nie gral Odom :]]] a dzisiaj juz wraca :]]] wiec wszystkie znaki stoja za postawieniem na LAL :]]
pozdro $$$$$$$$$$$$

#313190 22/03/2005 16:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Pacers - Nets 10 (wypadek przy pracy na swoim parkiecie powinien ich zmotywować i myśle, że niespodzianka jest raczej pewna : )

Heat - Rockets 10 (Yao i magiczny McGrady przy braku Howard'a raczej nie poradzą sobie z wymiatającym trio (Wade,Jones,Shaq)

Bucks - Sonics 10 (poprostu mam takie przeczucie poza tym Milwaukee nadal ma szanse na faze PO. Na pewno spróbują wykorzystać nieobecność Ray'a)

#313191 22/03/2005 16:33
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
Jeszcze nic nie jest pewne jesli chodzi o nieobecnosc Allena. Wedlug ESPN dopiero przed samym meczem okarze sie zy zagraja Ray, Fortson i James.

Na pewno podczas absencji ww. zawodnikow Bucks maja szanse powalczyc, lecz z nimi w skladzie Sonics powinni sobie latwo poradzic na wlasnym parkiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak dla mnie no bet - no chyba, ze ktos ma sprawdzone (100%) info odnosnie skladu Sonics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#313192 22/03/2005 16:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam!!!

Od dzis zaczynam progresje na porazke Miami:)))
Mysle ze 12 zwyciestw z rzedu i 4 pod rzad na wyjezdzie wystarczy:)
ciekawe co na to Amkwish ktory podobnie jak ja jest milosnikiem statystyki...

Houston-Miami 1

Mylisz się,nie cierpię statystyki.
Seria 12 zwycięstw z rzedu,ktora może byc zakończona nawet dziś to nie jest kwestia statystyki,to czysta logika i prawo sportu:-)

Myśle,że dzis wygraja Rockets - braterski układ i tyle:P

#313193 22/03/2005 18:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702
Wszyscy graja przeciw Utha ?jak dla mnie dzis Jazz 7/10.

#313194 22/03/2005 20:10
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Cavs-Pistons 2

Tłuczki chyba wracają do formy ,ponadto zbliża sie PO i trzeba zadbać o wygodne miejsce w drabince,aby wpasc na Miami dopiero w finale.Kawalerzyści ostatnio chyba w dołku,kilka porażek ze średniakami świadczy chyba o obniżce formy,fakt,że Cavsi u siebie mocni,ale ja widze wygraną Detroit,którzy znowu załapali rytm.

Houston-Miami 1

tak mówi amkwish

Utah-Lakers 1

czas przerwac czarną serią,zespołu,który mnie szokuje w tym sezonie,jeszcze nie pamietam tak tragicznych Jazz.Jedank graja z podobnymi patałachami,gdzie albo Bryant gra sam,albo zespół gra bez swojego lidera,bo miewa słabsze dni.Lakers to trochę nieobliczalna drużyna,ale myśle,że zbiorą baty w Delta Center , bo Bajorka nie mają prawa grać w PO w tym sezonie,są na nie za cieńcy.

Stojakovic-Abdul-Rahim 2

Dziwi mnie kurs 2,3 na portlandczyka,gdyż jest on obecnie liderem swojego zespołu i rzuca sporo punktów,a Peja jest w tym sezonie cieńki jak Polsilver i pudłuje niesamowicie,dlatego typek wart ryzyka.

#313195 22/03/2005 20:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Allena z powodzeniem zastąpi R.Murray, a przy tablicy powalczy Nick Collison i najlepiej zbierający w lidze R.Evans. Jak dla mnie Seattle dziś rozgromi Milwaukee, którego nie ma co się bać.

#313196 22/03/2005 20:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Takie kursy nie powinny dziwić tylko cieszyć ; )
Wracając do meczu Pistons - Cavs uważam, że jeśli Hamilton nie powróci na to spotkanie to James i spółka rosprawią sie gładko z rywalem.

#313197 22/03/2005 21:00
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na dziś taki rozpisik 2/3
Houston Rockets - Miami Heat NBA 1 2.07
Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons NBA 2 2.09
Utah Jazz - Los Angeles Lakers NBA 2 2.00
Pozdrawiam
KRAJAN

#313198 22/03/2005 21:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Boca,myslę,że Tłuki oleja dzisiejszy mecz.
Oni na maksa graja z drużynami z pierwszej półki.poza tym Cavs jak wygrywaja,to głownie we własnej hali,nowy coach zechce dobrze rozpocząć prace na własnych śmieciach,no i najważniejsze...PO wcale nie takie pewne dla Cleveland i trzeba walczyc w kazdym meczu.

Wczoraj Spurs ewidentnie "puścili" mecz Marbury'emu i reszcie,dzis scenariusz z MSG może powtórzyc sie w Cleveland.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,487 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,863
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1