|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
[color:"red"]NBA - 22.03.2005r. [/color]
Phoenix - Atlanta Detroit - Cleveland Washington - Denver Miami - Houston Indiana - New Jersey Portland - Sacramento Milwaukee - Seattle LA Lakers - Utah
[color:"blue"]Pierwsi goście... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
2005-03-23 01:00 Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons 2005-03-23 01:30 Atlanta Hawks - Phoenix Suns 2005-03-23 01:30 New Jersey Nets - Indiana Pacers 2005-03-23 03:00 Denver Nuggets - Washington Wizards 2005-03-23 03:00 Utah Jazz - L. A. Lakers 2005-03-23 03:30 Houston Rockets - Miami Heat 2005-03-23 04:00 Sacramento Kings - Portland Trailblazers 2005-03-23 04:00 Seattle Supersonics - Milwaukee Bucks
A ja wolę tak i niektórzy też tak wolą więc niech sobie będzie tak i tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i przynajmniej jest po kolei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
Dziś kursy z B&W 1. Atlanta Hawks - Phoenix Suns [color:"red"]218 under [/color] kurs 1,91 Tak wysoka linia że wziąłem bez wachania Atlanta nie rzuci wiele a Phoenix będzie się oszczędzało...
2. New Jersey Nets - Indiana Pacers [color:"red"]176 over [/color] kurs 1,91 Linia niska i powinni ją przekroczyć dwa dni temu przekroczyli więc czemu i nie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
3. Denver Nuggets - Washington Wizards [color:"red"]over 205,5 [/color] kurs 1,91 Denver 114/115/120/101 Washington 96/90/122/95 Biorę...
4. Utah Jazz - L. A. Lakers [color:"red"] 2 [/color] kurs 1,95 Lakers po ostatniej minimalnej porażce z Seattle dziś powiozą Utah
5. Houston Rockets - Miami Heat [color:"red"] -1,5 Miami [/color] kurs 1,91 Chłopcy z Miami wygrywają wszystko od dość dawna a z Houston też ostatnie dwa mecze wygrali, raczej pewniak ;}
Na resztę nie ma na razie kursów więc może popołudniu coś dopisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
Witam po raz pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na dzis mysle, ze warto sprobowac:
1. Utah - Lakers typ - 2, kurs - 2,11 (Profesjonal) Oby dwa zespoly maja serie porazek (Utah 9, Lakers 5 spotkan), oby dwa zespoly beda chcialy wygrac. Z tym tylko, ze dla Utah ow wygrana niz nie znaczy, bo i tak juz dawno wypadli z obiegu, a Kobe i spolka nadal maja szanse na PO i jesli powaznie o tym mysla, to ten mecz musza po prostu wygrac. Tymbardziej, ze Denver upora sie dzisiaj raczej z Wizards i przy ewentualnej porazce LAL moga im jeszcze bardziej odskoczyc.
2. Nets - Pacers typ - 1, kurs - 1,51 (Profesjonal) Tutaj jest nieco inna sytuacja, bo oby dwa zespoly jeszcze walcza o PO. Lecz dla mnie zwyciezca w tym spotkaniu moze byc tylko jeden - Nets. A to dlatego, ze juz dwa dni temu rozprawili sie z Pacers na ich parkiecie, a do tego maja ogromna motywacje, bo dzisiejsza wygrana przybliza ich do upragnionego playoffs. Carter i Kidd tak latwo nie pozwola na wywiezienie wygranej ze swojego parkietu. Ostatnio sa w gazie i powinni to wygrac. Do tego trzeba dodac, ze w IND nadal nie gra O'Neal, a sam Miller jest jak dla mnie za stary aby co mecz ciagnac zespol w pojedynke.
3. Sonics - Bucks typ - 1, kurs - 1,23 (Profesjonal) Moze kurs nie powala na kolana, tymbardziej, ze Sonics graja bez Allena, Radmanovica i Fortsona, ale jak dla mnie zespol z Seattle nie moze przegrywac takich spotkan na wlasnym parkiecie. Tymbardziej, ze bez wyzej wspomnianych playerow dosc latwo poradzili sobie w LA z tamtejszymi Lakersami. Typ na pewno do grania.
4. Nuggets - Wizards typ - 1, kurs - 1,56 (Profesjonal) Nuggets beda chcieli wygrac, bo umocni ich to na 8 miejscu w konferencji. A ze ostatnio idzie im dosc dobrze (9-1 w last 10), nie maja wiekszych kontuzji to powinni sobie poradzic. W Wizards na IL nadal Jamison i Hayes, do tego nadal problemy ze zdrowiem ma Brown. Chyba nikomu nie trzeba mowic, jakim oslabieniem jest brak Jamisona w skladzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W Houston, Cleveland i Sacramento moze sie zdarzyc wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Takze ja te mecze zostawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
A ja dzisiaj sproboje tak:
CLEVELAND-DETROIT-----1---1.95 UTAH-LA LAKERS--------2---2.05 HOUSTON-MIAMI---------1---1.95 V.CARTER-S.JACKSON ---1---1.35
Mysle ze Clevleand poradzi sobie z Detroit jak Uszatek dostanie wsparcieod kolegow to bezie dobrze ,jesli nie to pojawia sie problem.w otatnim meczu uszatek ladny wynik wykrecil 52 punktyale to nie pomoglo w zyciestwie bo koledzy sie objali.
Lakers zaryzykuje ich zwyciestwo chodz Utah 9 porazek z rzedu beda chcieli to wygracza wselka cene .Licze na dobra postawe Lakers i ze przerwa swoja zla passe 5 porazek,
Houston powinni zatrzymac w koncu MIAMI jeli nie oni to kto,a pokazali juz ze potafia z nimi wygryac i obazaepoly ida rowno w swojej rywalizacji zyciestwo za zwyciestwo porazka za porazke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Carter - w dobrej formie w kazdym meczu dobrze punktuje mysle ze i dzisiaj nie bedzie inaczej i z 30 oczek w rzuci a moze i wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Ja zagralem dzisiaj treble LAL, NJN, DEN
powod: podobnie jak poprzednicy, uwazam ze decydujaca w tej czesci sezonu bedzie motywacja poszczegolnych teamow. Lakers maja jeszcze szanse na PO i jesli chca zachowac jeszcze cien nadzieji musza wygrac z tragicznymi ostatnio Jazz. New Jersey - Indiana to jakby bezposredni mecz o PO (jak ktos powiedzial - mecz o 6 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Licze tutaj na atut wlasnej hali i duo Kidd-Carter. Denver: no coz, sa w niesamowitym gazie, jesli dzisiaj wygraja to juz ciezko bedzie ich dogonic w walce o 8 miejsce. Przeciwnik: WAS udzial w PO ma praktycznie pewny, do tego braki w skladzie, o ktorych wspominali przedmowcy.
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
A ja dzisiaj sproboje tak:
CLEVELAND-DETROIT-----1---1.95 UTAH-LA LAKERS--------2---2.05 HOUSTON-MIAMI---------1---1.95 V.CARTER-S.JACKSON ---1---1.35
Mysle ze Clevleand poradzi sobie z Detroit jak Uszatek dostanie wsparcieod kolegow to bezie dobrze ,jesli nie to pojawia sie problem.w otatnim meczu uszatek ladny wynik wykrecil 52 punktyale to nie pomoglo w zyciestwie bo koledzy sie objali.
Lakers zaryzykuje ich zwyciestwo chodz Utah 9 porazek z rzedu beda chcieli to wygracza wselka cene .Licze na dobra postawe Lakers i ze przerwa swoja zla passe 5 porazek,
Houston powinni zatrzymac w koncu MIAMI jeli nie oni to kto,a pokazali juz ze potafia z nimi wygryac i obazaepoly ida rowno w swojej rywalizacji zyciestwo za zwyciestwo porazka za porazke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Carter - w dobrej formie w kazdym meczu dobrze punktuje mysle ze i dzisiaj nie bedzie inaczej i z 30 oczek w rzuci a moze i wiecej. Jednak nastopila mama zmiana typow Odpuscilem sobie Clivlend na rzecz DETROIT . Clivlend ma klopoty zwolniony trener zespl nic nie gra za wyjatkiem Uszatka ,detroit przeciwnie w dobrej rownej formie noi maja ta swoja swietna obrone ,sam uszatek nie oradzi sobie z nimi. dozucilem jeszce NJ Nets 2 meczu z Indiana u siebie nie przegraja ,sa w dobrej formie i pelnym skladzie ,indiana bez Tinsleya i Onila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Witam!!!
Od dzis zaczynam progresje na porazke Miami:))) Mysle ze 12 zwyciestw z rzedu i 4 pod rzad na wyjezdzie wystarczy:) ciekawe co na to Amkwish ktory podobnie jak ja jest milosnikiem statystyki...
Houston-Miami 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
Dzisiaj proponuję zagrać underek w meczu Atlanta-Phoenix. Pozostałe typy to Lakersi z nie mającymi o co walczyć Utah Jazs( chyba tylko o miano najgorszej druzyny zeby mogli miec wysoka pozycje w drafcie:))oraz Netsi i Denver. Zespoły te nie odpuszczą zwlaszcza ze sa to dla nich kluczowe mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748 |
Dziś kursy z B&W 1. Atlanta Hawks - Phoenix Suns [color:"red"]218 under [/color] kurs 1,91 Tak wysoka linia że wziąłem bez wachania Atlanta nie rzuci wiele a Phoenix będzie się oszczędzało...
2. New Jersey Nets - Indiana Pacers [color:"red"]176 over [/color] kurs 1,91 Linia niska i powinni ją przekroczyć dwa dni temu przekroczyli więc czemu i nie dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
3. Denver Nuggets - Washington Wizards [color:"red"]over 205,5 [/color] kurs 1,91 Denver 114/115/120/101 Washington 96/90/122/95 Biorę...
4. Utah Jazz - L. A. Lakers [color:"red"] 2 [/color] kurs 1,95 Lakers po ostatniej minimalnej porażce z Seattle dziś powiozą Utah
5. Houston Rockets - Miami Heat [color:"red"] -1,5 Miami [/color] kurs 1,91 Chłopcy z Miami wygrywają wszystko od dość dawna a z Houston też ostatnie dwa mecze wygrali, raczej pewniak ;}
Na resztę nie ma na razie kursów więc może popołudniu coś dopisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czekam na opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ty jako jedyny napisales cos ciekawego :]]Miami Heat i Pistons dzisiaj wygraja i to na luzie :]]] A jutro czas na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 748 |
Lakers dzisiaj wygra z dwoch powodow: 1. Jak moi poprzednicy pisali ze musza wygrac zeby liczyc sie jeszcze w PO. 2. W meczu z Seattle nie gral Odom :]]] a dzisiaj juz wraca :]]] wiec wszystkie znaki stoja za postawieniem na LAL :]] pozdro $$$$$$$$$$$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Pacers - Nets 10 (wypadek przy pracy na swoim parkiecie powinien ich zmotywować i myśle, że niespodzianka jest raczej pewna : )
Heat - Rockets 10 (Yao i magiczny McGrady przy braku Howard'a raczej nie poradzą sobie z wymiatającym trio (Wade,Jones,Shaq)
Bucks - Sonics 10 (poprostu mam takie przeczucie poza tym Milwaukee nadal ma szanse na faze PO. Na pewno spróbują wykorzystać nieobecność Ray'a)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
Jeszcze nic nie jest pewne jesli chodzi o nieobecnosc Allena. Wedlug ESPN dopiero przed samym meczem okarze sie zy zagraja Ray, Fortson i James.
Na pewno podczas absencji ww. zawodnikow Bucks maja szanse powalczyc, lecz z nimi w skladzie Sonics powinni sobie latwo poradzic na wlasnym parkiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak dla mnie no bet - no chyba, ze ktos ma sprawdzone (100%) info odnosnie skladu Sonics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam!!!
Od dzis zaczynam progresje na porazke Miami:))) Mysle ze 12 zwyciestw z rzedu i 4 pod rzad na wyjezdzie wystarczy:) ciekawe co na to Amkwish ktory podobnie jak ja jest milosnikiem statystyki...
Houston-Miami 1 Mylisz się,nie cierpię statystyki. Seria 12 zwycięstw z rzedu,ktora może byc zakończona nawet dziś to nie jest kwestia statystyki,to czysta logika i prawo sportu:-) Myśle,że dzis wygraja Rockets - braterski układ i tyle:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 702 |
Wszyscy graja przeciw Utha ?jak dla mnie dzis Jazz 7/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Cavs-Pistons 2
Tłuczki chyba wracają do formy ,ponadto zbliża sie PO i trzeba zadbać o wygodne miejsce w drabince,aby wpasc na Miami dopiero w finale.Kawalerzyści ostatnio chyba w dołku,kilka porażek ze średniakami świadczy chyba o obniżce formy,fakt,że Cavsi u siebie mocni,ale ja widze wygraną Detroit,którzy znowu załapali rytm.
Houston-Miami 1
tak mówi amkwish
Utah-Lakers 1
czas przerwac czarną serią,zespołu,który mnie szokuje w tym sezonie,jeszcze nie pamietam tak tragicznych Jazz.Jedank graja z podobnymi patałachami,gdzie albo Bryant gra sam,albo zespół gra bez swojego lidera,bo miewa słabsze dni.Lakers to trochę nieobliczalna drużyna,ale myśle,że zbiorą baty w Delta Center , bo Bajorka nie mają prawa grać w PO w tym sezonie,są na nie za cieńcy.
Stojakovic-Abdul-Rahim 2
Dziwi mnie kurs 2,3 na portlandczyka,gdyż jest on obecnie liderem swojego zespołu i rzuca sporo punktów,a Peja jest w tym sezonie cieńki jak Polsilver i pudłuje niesamowicie,dlatego typek wart ryzyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Allena z powodzeniem zastąpi R.Murray, a przy tablicy powalczy Nick Collison i najlepiej zbierający w lidze R.Evans. Jak dla mnie Seattle dziś rozgromi Milwaukee, którego nie ma co się bać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Takie kursy nie powinny dziwić tylko cieszyć ; ) Wracając do meczu Pistons - Cavs uważam, że jeśli Hamilton nie powróci na to spotkanie to James i spółka rosprawią sie gładko z rywalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na dziś taki rozpisik 2/3 Houston Rockets - Miami Heat NBA 1 2.07 Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons NBA 2 2.09 Utah Jazz - Los Angeles Lakers NBA 2 2.00 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Boca,myslę,że Tłuki oleja dzisiejszy mecz. Oni na maksa graja z drużynami z pierwszej półki.poza tym Cavs jak wygrywaja,to głownie we własnej hali,nowy coach zechce dobrze rozpocząć prace na własnych śmieciach,no i najważniejsze...PO wcale nie takie pewne dla Cleveland i trzeba walczyc w kazdym meczu.
Wczoraj Spurs ewidentnie "puścili" mecz Marbury'emu i reszcie,dzis scenariusz z MSG może powtórzyc sie w Cleveland.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|