|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Może na forum jest jakis pasjonat mechaniki? Jesli tak, to prosiłbym o mała pomoc i rozwiaazanie zadań które znajdują sie tutaj: http://www.speedyshare.com/333849163.htmlMam problem zwłaszcza z zadaniem nr.1. Niby rozwiązałem obydwa przykłady, ale jakoś nie mam do tych swoich obliczeń przekonania... Znajdzie się ktoś, kto pomoże? Z góry dziękuje. P.S. Na jakiej stronce mogę umieścić zdjęcia bez konieczności logowania się? Ponawiam prośbe... Znajdzie się ktoś kto pomoże?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
[ Linked Image] orientuje sie ktos moze ile taki kosztuje w czechach? albo zna jakis lepszy, jade niedlugo do pragi i mam zamiar zrobic troche zapasow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
To jest najtańszy syf i nie jest drogi (najtańszy ze wszystkich absyntów w Czechach), ale robi niezły rozjeb, piłem go w te juwenalia, ale nie paliliśmy go tym razem Ceny dokładnej ci nie podam, ale jeśli chcesz to kupić dla spróbowania to ok, w innym wypadku są lepsze alkohole w Czechach, jak np. Budweisier i Staropramen!!!  Rum tuzemak też jest dobry, 200koron za litr, pamiętam że ten absynt był tańszy od rumu więc coś w granicach 150koron
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
szukam audiobooka "Sprzedawca broni" jeśli ktoś ma linka do ściągnięcia byłbym wdzięczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
tez go juz pilem i chce nadal  chodzi mi glownie o absynth, zadnych rumow, wodek itp nie chce, plus oczywiscie przywioze jakies dobre czeskie piwko, niekoniecznie budweisera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2009
Posty: 734 |
wiatma!nie moge otworzyc strony bet365 nigdy wczesniej sie to nie zdazalo wykasowalem plili cookes i inne pliki internetowe i nic mam ja w ulubionych a gdy probuje otworzyc w innym oknie to caly czas jest pokazane loading i nic prosze o pomoc dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Panowie poszukuje T-shirtów i koszulek polo w orginalnym słowa tego znaczeniu, z niecodziennym wzorem, napisem, malunkiem, mają być wyrożniające się z tłumu. Wiem, że można sobie swoja zamowić, ale to pomijam. Adresy stronek może... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Witam, Poszukuję odcinków specjalnych z różnych sezonów Chirurgów (Greys anatomy) Oto lista tych odcinków: - Straight to the Heart - Under Pressure - Complications of the Heart - Every Moment Counts - Come Rain or Shine: From Grey's Anatomy To Private Practice Z lektorem bądź z napisami.. Czy mógłby mi ktoś pomóc? BO szukam od rana i nic nie znalazłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Witam jest jakis program do zmiany numeru seryjnego Visty?
XP mialem to znalazlem takowy program, do visty cos nie moge znalezc
Dzieki wielkie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Witam, Poszukuję odcinków specjalnych z różnych sezonów Chirurgów (Greys anatomy) Oto lista tych odcinków: - Straight to the Heart - Under Pressure - Complications of the Heart - Every Moment Counts - Come Rain or Shine: From Grey's Anatomy To Private Practice Z lektorem bądź z napisami.. Czy mógłby mi ktoś pomóc? BO szukam od rana i nic nie znalazłem  nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Witam. Może ktoś pomoże mi i poda jakiegoś linka do ściągnięcia materiałów bądź ebooków na temat:
"Drgania tłumione układów ciągłych. Drgania swobodne skrętne"
Literatura jaka mogła by się przydać: Den Hartop J.P. - "Drgania mechaniczne" Giergiel J. - "Drgania mechaniczne układów dyskretnych" Osiński "Teoria drgań", "Tłumienie drgań mechanicznych" Stojek Z. Żylski W. "Dynamika konstrukcji"
Wiem, że najlepszym sposobem jest wybranie się do biblioteki, poszukanie materiałów itd, ale ostatnio najwięcej wolnego czasu mam siedząc w pracy dlatego przydało by mi się coś w wersji elektronicznej, żebym mógł opracować ów temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Mam pytanie odnośnie rozporządzeń, gdzie mogę sprawdzić czy dane rozporządzenie (czy jak to się tam nazywa) zostało opublikowane w dzienniku ustaw ? Chodzi dokładnie o rozporządzenie dotyczące skrócenia praktycznego egzaminu na prawo jazdy, dzisiaj pojawiła się na ten temat informacja, ale wszędzie jest napisane, że lada dzień trafi do dziennika ustaw i zacznie obowiązywać 14 dni od opublikowania, problem w tym, że egzamin mam dokładnie za 16 dni i chciałbym wiedzieć na których zasadach będę zdawał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Pytanie z gatunku nietypowych.. Wczoraj w pracy na koniec dnia przeliczyłem kase w kasetce. Było około 270 zł. Zostałem nieco dłużej w pracy, osoba, z która miałem zmianę wyszła jakieś 7 minut wcześniej, kasetka była już wtedy schowana. Dzisiejsza zmiana, konkretnie jedna osoba, gdy otwierała kasetkę, było w niej 2 razy 10 zł. Nikt nic nie wie.. Co byście powiedzieli? Oczywiście obiektywnie patrząc, jestem tak samo winien jak kolega, bo zostałem dłużej. Tylko ja jestem kierownikiem, dbam o ten sklep. Znów obiektywnie patrząc, nie ma różnicy, kierownik czy nie. Ale zachowajcie zdrowy rozsadek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Mam pytanie odnośnie rozporządzeń, gdzie mogę sprawdzić czy dane rozporządzenie (czy jak to się tam nazywa) zostało opublikowane w dzienniku ustaw ? Chodzi dokładnie o rozporządzenie dotyczące skrócenia praktycznego egzaminu na prawo jazdy, dzisiaj pojawiła się na ten temat informacja, ale wszędzie jest napisane, że lada dzień trafi do dziennika ustaw i zacznie obowiązywać 14 dni od opublikowania, problem w tym, że egzamin mam dokładnie za 16 dni i chciałbym wiedzieć na których zasadach będę zdawał Prawdopodobnie od 1 czerwca http://www.motofakty.pl/artykul/kro...?ses_mf=5d5f282d453cb6538cbc2e341427ff1e
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
I jeszcze jeden kłopot. Jak zakładałem konto na MB, pamiętam, że miałem limit 500zł na dzień obrotu. Zmieniłem to na 5000zł, następnego dnia było zmienione. Wczoraj przelałem część tej kwoty i dostałem komunikat, że wyczerpałem swój limit na 90 dni.. Mam tam jeszcze pieniądze, ale są nie do ruszenia przez te 90 dni. Jak tak może być?! To jest moja kasa przecież  Co robić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
damianki wszędzie jest napisane "prawdopodobnie" lub coś w tym stylu, mnie bardziej chodzi o to czy można gdzieś sprawdzić czy dane rozporządzenie zostało opublikowanie w dzienniku ustaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Moze ktos mi wyjasnic czym sie rozni wyplata kasy na konto bankowe od wyplaty na karte? Bo zawsze wyplacam na konto bankowe, a teraz potrzebuje szybko kasy...
Czy wyplacaja w expekcie na karte np. 200 pln bede mogl od razu wplacic pozniej ta karta do innego buka ?
Z gory dzieki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Artek, sam sobie odpowiedziales ;P. Jesli gdzies mozna sprawidzic to w dzienniku ustaw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Acha i zakladam tez, ze oprocz opublikowania tej informacji w dzienniku ustaw powinna tez zostac opublikowana na stronie ministerstwa. Sa jakies przepisy dokladnie o tym mowiace gdzie i kiedy updaty sa umieszczane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
zna ktos na tyle dobrze wloski ze bylby w stanie przetlumaczyc dosc dokladnie ten tekst?? z gory dziekuje za pomoc
Scrivo sul quaderno è tutto tempo perso e tu, che sei aldilà del mare ed io non ho che te qui dentro l'anima. Disfo le valigie e chiamo le mie amiche e poi, ho ancora da studiare ed io che cerco te in quelle pagine. Da domani tutto come sempre tornerà, la gente il traffico in città. Non voglio amare più così. Come vorrei odiarti farti anche del male ma, vorrei soltanto averti qui con me, non voglio amare più così. Io senza te che vita è. Raf: Ogni sera esco e tu sei li che guardi me, da quella foto al mare ed io ti chiuderei in una scatola. Mi ha telefonato quella che non molla mai, ma se l'amassi forse io potrei con lei dimenticare te. Laura: Poi delle vacanze quanto se ne parlerà. Storie leggere dell'età, oh..no.. Non voglio amare più così. Voglio anche scherzare non drammatizzare ma, più parlo e più ti vedo qui con me. Non voglio amare più così. Laura & Raf: Io senza te che vita è. Non voglio amare più così.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|