Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Originally Posted by retoox
Może na forum jest jakis pasjonat mechaniki? Jesli tak, to prosiłbym o mała pomoc i rozwiaazanie zadań które znajdują sie tutaj:
http://www.speedyshare.com/333849163.html

Mam problem zwłaszcza z zadaniem nr.1. Niby rozwiązałem obydwa przykłady, ale jakoś nie mam do tych swoich obliczeń przekonania...
Znajdzie się ktoś, kto pomoże? Z góry dziękuje.

P.S.
Na jakiej stronce mogę umieścić zdjęcia bez konieczności logowania się?

Ponawiam prośbe... Znajdzie się ktoś kto pomoże?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
[Linked Image]

orientuje sie ktos moze ile taki kosztuje w czechach? albo zna jakis lepszy, jade niedlugo do pragi i mam zamiar zrobic troche zapasow smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
To jest najtańszy syf i nie jest drogi (najtańszy ze wszystkich absyntów w Czechach), ale robi niezły rozjeb, piłem go w te juwenalia, ale nie paliliśmy go tym razem

Ceny dokładnej ci nie podam, ale jeśli chcesz to kupić dla spróbowania to ok, w innym wypadku są lepsze alkohole w Czechach, jak np. Budweisier i Staropramen!!! grin

Rum tuzemak też jest dobry, 200koron za litr, pamiętam że ten absynt był tańszy od rumu więc coś w granicach 150koron

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
szukam audiobooka "Sprzedawca broni" jeśli ktoś ma linka do ściągnięcia byłbym wdzięczny

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
tez go juz pilem i chce nadal smile chodzi mi glownie o absynth, zadnych rumow, wodek itp nie chce, plus oczywiscie przywioze jakies dobre czeskie piwko, niekoniecznie budweisera smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 734
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2009
Posty: 734
wiatma!nie moge otworzyc strony bet365 nigdy wczesniej sie to nie zdazalo wykasowalem plili cookes i inne pliki internetowe i nic mam ja w ulubionych a gdy probuje otworzyc w innym oknie to caly czas jest pokazane loading i nic prosze o pomoc dziekuje

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Panowie poszukuje T-shirtów i koszulek polo w orginalnym słowa tego znaczeniu, z niecodziennym wzorem, napisem, malunkiem, mają być wyrożniające się z tłumu.
Wiem, że można sobie swoja zamowić, ale to pomijam.
Adresy stronek może... duch

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Witam, Poszukuję odcinków specjalnych z różnych sezonów Chirurgów (Greys anatomy)
Oto lista tych odcinków:

- Straight to the Heart
- Under Pressure
- Complications of the Heart
- Every Moment Counts
- Come Rain or Shine: From Grey's Anatomy To Private Practice

Z lektorem bądź z napisami.. Czy mógłby mi ktoś pomóc? BO szukam od rana i nic nie znalazłem frown

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam jest jakis program do zmiany numeru seryjnego Visty?

XP mialem to znalazlem takowy program, do visty cos nie moge znalezc

Dzieki wielkie!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by Daramanian
Witam, Poszukuję odcinków specjalnych z różnych sezonów Chirurgów (Greys anatomy)
Oto lista tych odcinków:

- Straight to the Heart
- Under Pressure
- Complications of the Heart
- Every Moment Counts
- Come Rain or Shine: From Grey's Anatomy To Private Practice

Z lektorem bądź z napisami.. Czy mógłby mi ktoś pomóc? BO szukam od rana i nic nie znalazłem frown
nieaktualne

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Witam. Może ktoś pomoże mi i poda jakiegoś linka do ściągnięcia materiałów bądź ebooków na temat:

"Drgania tłumione układów ciągłych. Drgania swobodne skrętne"

Literatura jaka mogła by się przydać:
Den Hartop J.P. - "Drgania mechaniczne"
Giergiel J. - "Drgania mechaniczne układów dyskretnych"
Osiński "Teoria drgań", "Tłumienie drgań mechanicznych"
Stojek Z. Żylski W. "Dynamika konstrukcji"

Wiem, że najlepszym sposobem jest wybranie się do biblioteki, poszukanie materiałów itd, ale ostatnio najwięcej wolnego czasu mam siedząc w pracy dlatego przydało by mi się coś w wersji elektronicznej, żebym mógł opracować ów temat.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Mam pytanie odnośnie rozporządzeń, gdzie mogę sprawdzić czy dane rozporządzenie (czy jak to się tam nazywa) zostało opublikowane w dzienniku ustaw ? Chodzi dokładnie o rozporządzenie dotyczące skrócenia praktycznego egzaminu na prawo jazdy, dzisiaj pojawiła się na ten temat informacja, ale wszędzie jest napisane, że lada dzień trafi do dziennika ustaw i zacznie obowiązywać 14 dni od opublikowania, problem w tym, że egzamin mam dokładnie za 16 dni i chciałbym wiedzieć na których zasadach będę zdawał

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Pytanie z gatunku nietypowych..
Wczoraj w pracy na koniec dnia przeliczyłem kase w kasetce. Było około 270 zł. Zostałem nieco dłużej w pracy, osoba, z która miałem zmianę wyszła jakieś 7 minut wcześniej, kasetka była już wtedy schowana.
Dzisiejsza zmiana, konkretnie jedna osoba, gdy otwierała kasetkę, było w niej 2 razy 10 zł.
Nikt nic nie wie.. Co byście powiedzieli?
Oczywiście obiektywnie patrząc, jestem tak samo winien jak kolega, bo zostałem dłużej. Tylko ja jestem kierownikiem, dbam o ten sklep. Znów obiektywnie patrząc, nie ma różnicy, kierownik czy nie. Ale zachowajcie zdrowy rozsadek.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Originally Posted by ArtekPotito
Mam pytanie odnośnie rozporządzeń, gdzie mogę sprawdzić czy dane rozporządzenie (czy jak to się tam nazywa) zostało opublikowane w dzienniku ustaw ? Chodzi dokładnie o rozporządzenie dotyczące skrócenia praktycznego egzaminu na prawo jazdy, dzisiaj pojawiła się na ten temat informacja, ale wszędzie jest napisane, że lada dzień trafi do dziennika ustaw i zacznie obowiązywać 14 dni od opublikowania, problem w tym, że egzamin mam dokładnie za 16 dni i chciałbym wiedzieć na których zasadach będę zdawał

Prawdopodobnie od 1 czerwca
http://www.motofakty.pl/artykul/kro...?ses_mf=5d5f282d453cb6538cbc2e341427ff1e

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
I jeszcze jeden kłopot.

Jak zakładałem konto na MB, pamiętam, że miałem limit 500zł na dzień obrotu. Zmieniłem to na 5000zł, następnego dnia było zmienione.
Wczoraj przelałem część tej kwoty i dostałem komunikat, że wyczerpałem swój limit na 90 dni.. Mam tam jeszcze pieniądze, ale są nie do ruszenia przez te 90 dni. Jak tak może być?! To jest moja kasa przecież smile Co robić?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
damianki wszędzie jest napisane "prawdopodobnie" lub coś w tym stylu, mnie bardziej chodzi o to czy można gdzieś sprawdzić czy dane rozporządzenie zostało opublikowanie w dzienniku ustaw

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moze ktos mi wyjasnic czym sie rozni wyplata kasy na konto bankowe od wyplaty na karte? Bo zawsze wyplacam na konto bankowe, a teraz potrzebuje szybko kasy...

Czy wyplacaja w expekcie na karte np. 200 pln bede mogl od razu wplacic pozniej ta karta do innego buka ?

Z gory dzieki za pomoc.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Artek, sam sobie odpowiedziales ;P. Jesli gdzies mozna sprawidzic to w dzienniku ustaw smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Acha i zakladam tez, ze oprocz opublikowania tej informacji w dzienniku ustaw powinna tez zostac opublikowana na stronie ministerstwa. Sa jakies przepisy dokladnie o tym mowiace gdzie i kiedy updaty sa umieszczane wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
zna ktos na tyle dobrze wloski ze bylby w stanie przetlumaczyc dosc dokladnie ten tekst?? z gory dziekuje za pomoc

Scrivo sul quaderno è tutto tempo perso e tu,
che sei aldilà del mare ed io non ho che te qui dentro l'anima.
Disfo le valigie e chiamo le mie amiche e poi,
ho ancora da studiare ed io che cerco te in quelle pagine.
Da domani tutto come sempre tornerà,
la gente il traffico in città.
Non voglio amare più così.
Come vorrei odiarti farti anche del male ma,
vorrei soltanto averti qui con me, non voglio amare più così.
Io senza te che vita è.
Raf:
Ogni sera esco e tu sei li che guardi me,
da quella foto al mare ed io ti chiuderei in una scatola.
Mi ha telefonato quella che non molla mai,
ma se l'amassi forse io potrei con lei dimenticare te.
Laura:
Poi delle vacanze quanto se ne parlerà.
Storie leggere dell'età,
oh..no..
Non voglio amare più così.
Voglio anche scherzare non drammatizzare ma,
più parlo e più ti vedo qui con me.
Non voglio amare più così.
Laura & Raf:
Io senza te che vita è.
Non voglio amare più così.

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1