Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Same finaly sezonow w tym tygodniu. House, Fringe, Lost, Supernatural, My name is Earl, 30 rock. A w przyszlym tygodniu 24, how i met your mother*

*tutaj zabawnie wyglada ukrywanie ciazy przez dwie kobiety ktore graja w tym serialu. Krecili na wyrost sceny z L. i w ostatnim odcinku w samej koncowce upchneli, zapomnieli jednak o tym ze druga kobieta wtedy miala brzuch mniejszy o kilka kilo laugh Luzne ubranka i wielkie torebki zaslaniajace brzuch grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
no, z how i met your mother niezła akcja smile

niestety tydzień temu był prawdopodobnie ostatni odcinek Scrubs frown
a po oglądnięciu stwierdzam, że Scrubs jest bardziej śmieszne od how i met. polecam smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mam wrażenie, że dzieci Teda (How I Met Your Mother) nie znają swojej mamy (imienia, nazwiska, czegokolwiek)...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by Experto
Prison break trzymał poziom w 4 sezonie, dosc przyzwoity, ale te nowe odcinki to porazka laugh

Linkoln i Majkel to jednak nie bracia laugh
Sara w ciazy laugh
Jest 5 sezon.. ?

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Nie ma, w sobotę ostatnie 2 odcinki.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Lost piwo dobra końcówka crazy

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dobra i niedobra.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
najnowszy PB dostepny do obejrzenia to 19 czy 20 ?:> bo juz sie pogubilem ;P

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ostatnio oglądam dwa seriale, Grey's Anatomy i Heroes. Z obu jestem bardzo zadowolony. smile

Oglądał ktoś może Underbelly? Australijski serial oparty na faktach, w jednym ze stanów tego kraju nawet zabronili jego emisję. Ponoć najlepszy mafijny serial ostatnich lat.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by lelu
najnowszy PB dostepny do obejrzenia to 19 czy 20 ?:> bo juz sie pogubilem ;P


20 smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Conrad
Ostatnio oglądam dwa seriale, Grey's Anatomy i Heroes. Z obu jestem bardzo zadowolony. smile

Zależy który sezon Heroes oglądałeś. Dwa pierwsze świetne, dwa kolejne tragiczne, poza pojedynczymi odcinkami. Teraz szykują się do piątego sezonu.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ma ktos napisy do Lostow do wersji RMVB ? za szybko pokazuja ;/

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Conrad
Ostatnio oglądam dwa seriale, Grey's Anatomy i Heroes. Z obu jestem bardzo zadowolony. smile

Zależy który sezon Heroes oglądałeś. Dwa pierwsze świetne, dwa kolejne tragiczne, poza pojedynczymi odcinkami. Teraz szykują się do piątego sezonu.

E tam, nie jest tak tragicznie. Mi akurat bardzo się podoba to, że serial zrobił się jakiś taki mroczniejszy i bardzo niejednoznaczny. Nie ma wyraźnego podziału na dobrych i złych bohaterów i to jest właśnie fajne. Trudno wymagać od bajki o teleportacji i lataniu jakiegoś realizmu, a mam wrażenie, że poziomem naiwności ten serial nie dorasta do pięt obecnemu sezonowi Prison Break grin
Powiem szczerze, że po jednym z odcinków Prisona, w którym była scena rozmowy T-Baga z kijem od szczotki Majkelem, na temat Scylli, skasowałem wszystkie pozostałe odcinki czekające na obejrzenie grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Fajny odcinek Lost, ale jak na final to troche dla mnie za malo. Zakonczyli takim cliffhangerem ze az mnie skreca na mysl ze na nastepny odcinek przyjdzie czekac gdzies z 10 miesiecy.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
kto to Locke ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Supernatural, final sezonu pozamiatal smile i wez teraz czekaj tyle czasu na nastepny odcinek frown frown frown

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Originally Posted by ice18
kto to Locke ?
http://hatak.pl/news/5745/Lost_Final_5_sezonu_teaser_6_sezonu/
W komentarzach ludzie snują swoje teorie na temat Locka, Jacoba i innych wątków związanych z ostatnim odcinkiem, a także z kolejnym sezonem.

Powrót Losta, ostatniego sezonu, prawdopodobnie w styczniu 2010. ;]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by xqwzts
Supernatural, final sezonu pozamiatal smile i wez teraz czekaj tyle czasu na nastepny odcinek frown frown frown


Ogladales z angielskimi napisami? Bo ja tylko takie znajduje..
Ale przegladnalem je i jednak nie wszystko zrozumiem, a nie bede sobie psul finalowego odcinka. Jakby to byl mniej wazny, albo w miare latwy w tlumaczeniu (jak np. poprzedni) to bym ogladal z ang napisami, a tak trzeba czekac i to nie wiadomo ile bo wielu tlumaczy ostatnio pisalo matury.. damn u school.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Supernatural ze wzgledu wlasnie na pozno wychodzace napisy od dawna ogladam juz bez wink
tez nie wszystko rozumiem, dziwne by bylo jakbym rozumial te niektore pokrecone slowka tongue ale tak 95% mysle ze ogarniam i wystarcza do rozumienia calosci wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jacob jest niezły oby w następnym sezonie rozwinęli jego postać , bo tam też może być bardzo ciekawie . Jak dla mnie odcinek bardzo dobry no i szkoda , że tak długo trzeba będzie czekać na kolejne odcinki .

Ps. oglądał ktoś jeszcze Underbelly ? jak tak to poproszę o jakieś opinie dodatkowe smile

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1