|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Daniel Silva - Juan-Pablo Amado 1 1,67 Młodzian z Brazylii wyróżnia się swoim stylem gry z całego tłumu rodaków. Prezentuje ofensywny tenis. Potrafi bardzo fajnie zmienić tempo wymiany i przyśpieszyć ją mocnym, kończącym FH (często obiega BH). Do tego jest wyjątkowo zwrotny i szybki. W qwalach i I rundzie pokonał 3 kosmitów - potraktujmy to jako rozgrzewkę. Na dodatek na swoim terenie, gdzie spięty nie bywa. Amado - argentyński baloniarz wyjątkowo nie lubi grać z leworęcznymi rywalami (5-15), co można potraktować jako dobry omen. Ciekawy kurs, ale do bardziej rekreacyjnego grania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
James Ward - Jonathan Dasniéres de Veigy 1 1,75
Jeszcze jeden typ, ale też z kategorii tych trochę stykowych.
O przyczynach dziwnego zamiłowanie młodego Anglika do gry na clayu, pisałem kilka postów wcześniej. Ostatnie dni są dla niego udane, a rywal wyróżnia się przede wszystkim trudnym do wymówienia dla zwykłego śmiertelnika nazwiskiem. W ciągu kilku ostatnich miesięcy przegrywał już z o wiele słabszymi od Warda rywalami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Boris Pashanski (SCG) vs Ricardo Hocevar (BRA)
Noc z 14 na 15 maja 2009 roku - Zebranie buków:
Unipet: Witam wszystkich. Mamy kolejny dzien tenisowy. Jakieś przemyślenia ? Oprócz Pinia oczywiście. Piniu: Cemu opluc mnie ? (chwila ciszy) BAW: Jeśli chodzi o Madryt, to na razie faworyci ogólnie grają z wymagającymi przeciwnikami. Nie opłaca się za bardzo wałkować. Pozaniżałem kursy niech sobie strzalają, gdzie będzie niespodzianka. Unipet: Bardzo mądrze BAW. Ktoś jeszcze ? Piniu: Czy mogę siku ? Unipet: Wyjdz ! (piniu wychodzi) Doxbet: Może byśmy tak dzisiaj się trochę chelkami zajęli ? My mamy je w ofercie i jesteśmy przez to poszkodowani. Sami musimy wałkować bez waszego udziału. BAW (po cichu): Zrzędy ... Doxbet: Słucham ? BAW: Eeee ... No dobra kupmy im mecz chelka. Kogo chcecie ? Doxbet: Idzie pęd na Pashanskiego. Koleś stuknął najpierw gładko Alvesa ... Tobet: Hehe to moja sprawka. Doxbet: ... a potem Brandsa. Wprawdzie to cienias i my go sami wypromowaliśmy, ale ludzie myślą, że jest dobry. A Hocevar nie ma nic do zaoferowania. Tobet: Do tego Pasha gra prawie jak u siebie ... Doxbet: A Hocevar ... BAW: DObra dobra. Nie mam czasu na takie pierdoly. Kupimy ten mecz i po co tyle gadac. To nie Madryt tylko Zagrzeb. Unipet: Dobra to na razie Pasha jeszcze jakieś ale do chelków ? Doxxbet: Starczy. Dzieki.
Typ W8inG4DeatH'a:
Ricardo Hocevar (BRA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Chall w Blumenau
Julio Silva - Leonardo Tavares 1 1,35
Julio za 2 dni powinniśmy zobaczyć w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Julio z tym co potrafi grać powinien tutaj zgarnąć tytuł. Potencjał ma na okolice 70-100 miejsca w ATP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Marco Chiudinelli - Nick Lindhal 1 1,35
Szwajcar po ogromnych problemach zdrowotnych zaczyna łapać właściwy rytm. A jego rywal? Lindhal lubi przegrać z kimś nawet z poza 500, a jego wygrana w I rundzie z Pavlovsem po ciężkim boju zakończonym TB, trochę mnie rozbawiła.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Prosze o okreslenie nawierzchni na jakich rozgrywane sa challengery w tym tygodniu.
Prostejov, Furth, Nottingham, Yuba
Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Prostejov i Furth są rozgrywane na cegle, Nottingham to trawa, a Yuba na amerykańskim hardzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Chall w Yuba
Carsten Ball - Deniss Pavlovs 1 1,45
Jeśli dobrze widzę, to Pavlovs nie wygrał jeszcze na poziomie chall z typowym serwismanem. Nie dziwię się czemu. Do dziś mam przed oczami jak podczas wrocławskiego turnieju dość nieporadnie bronił się przed serwisem niejakiego Bednarka.
Łotewski defensywny counter-puncher ma też problem z głębią uderzeń, co Ball powinien skrzętnie wykorzystać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
dalej Yuba  lubie grać serie USTA choć i tam co niektórzy za dobrze sie "znają"  ale tak jest wszędzie .. Felder - Nunez ( Felder ) @1.45 powinno sie obejść bez wiekszych emocji jak wczoraj w meczu Balla, Mecz pomiedzy dwoma latynosami choc Nunez ma amerykanskie obywatelstwo. Ciagle szuka odpowiedniej nawierzchni dla siebie i pewnie nigdy nie znajdzie. Tak naprawde nic wielkiego jeszcze nie osiagnął i tu równiez nie zapowiada sie na progres. Felder za solidny pozatym w gazie. Polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Groth-Evans B (1) @1.80
Groth jest bardziej ograny na trawie. Przeszedł kwalfikacje. Na trawie potrafi grać o czym świadczy jego bilans 7-3(pokonał na trawie nawet Janko Tipsarevica). Jest to młody zawodnik o potężnym serwisie a wiadomo jak ważny serwis jest na trawie. Wczoraj obserwowałem poczynania Evansa i nie przekonuje mnie on w tej rundzie. do tego Bopanna-Bubka (1) @1.55 Roger Vasselin-Goodall (1) @1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Buldog to napewno są twoje słowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
tak a co to wogóle za pytanie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Marcel wczoraj pozamiatał  Ale cóż nie pierwszy raz i nie ostatni. Na tym polega cały urok by za nudno nie było  Kendrick - Bubka ( Kendrick ) 1.32 Obu widziałem parokrotnie choć tylko Bubke na zywo. Obaj ofensywni choć Bubka wirtuozem nie jest. Pozatym Kendrick ma przewage w sile uderzeń i jego gra jest pietro wyżej od Sergieja . Mam nadzieje ze dzis to udowodni...choc róznie to w zyciu bywa  RRH - Luczak ( Luczak ) @2.06 Jak idzie to idzie. Pozatym Luczak lubi pogrywać sobie w Niemczech, Fruth wygral w 2007, zresztą po słabsszym okresie w jego grze obecnie mozna wyczuć że jest w dość dobrej formie. Mam nadzieje ze dzis zabiega juz ponad 30 letnigo RRH z serwisem "tylko wprowadzam". btw. Luczak napewno pojdzie na kuponie "z" i "bez" Kendricka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
Jutro zaczyna się challenger ATP w Bytomiu. Obsada średnia, no ale czego można wymagać od challengera z pulą 30 tys. euro. Z lepszych grajków zobaczymy Venturę,Recouderca,Pashanskiego,Ramireza Hidalgo. Kursów jeszcze nigdzie nie ma, marzeniem by było gdyby bet365 dawał mecz live  . Z innych "cieniutkich" challengerów dawali live więc mała nadzieja jest, że z Bytomia live zrobią. W kalendarzu na jutro w bet365 jest challenger tour, problem w tym że od poniedziałku grają też w Mediolanie - turniej z podobnie słabą obsadą i taką samą pulą nagród - , fajnie by było jakby mecze na żywca były  . Na kortach będę od poniedziałku, także napiszę tutaj jak wyglądają poszczególni gracze, któremu się chce grać itd., zapodam tutaj jakieś typy  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936 |
Aha, zapomniałem dodać, że z nr.1 rozstawiony jest Francuz Jocelyn Ouanna, pogromca samego Marata Safina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nie tutaj tylko będzie osobny temat do tego turnieju  Majner bierze urlop na przyszły tydzień także relacje z minimum dwóch źródeł.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Constanta Ungur - Mitsuhashi ( Ungur ) @ 1.36 fortuna Kurs nie powala ale na Wimbledonie i lzejsze nie wchodzily  Tu nie powinno byc jakis wiekszych problemow. Ungur typowy claycourter z sercem do gry Dosc regularny dobrze czyta gre potrafi tez pojsc do siatki. Jego najslabsza strona jest jednak to iz nie tylko tenis zaprzata mu glowe (biznesmen). Ale w ciagu roku przychodzi taki okres iz potrafi sie skupic widocznie tylko na tenisie. Miedzy innymi Constanta jest tym czasem kiedy Ungur gra swoj dobry tenis. W ostatnich 3 latach tu na swoich smieciach (choc juz dluzszy czas mieszka we Wloszech) siegnal dwa finaly ( 2008 2006 ) i cwiartke w '07. Juz chocby w Koszycach i podczas kwali pokazal iz jest w niezlej formie. W tym roku broni spora liczbe punktow. Pierwsza runda nie powinna byc dla niego przeszkoda. Mitsuhashi slaby japonczyk na kazdej nawierzchni nie mowiac o clayu. Jaki interes mial przyjezdzajac na krede do Europy ? No coz gdzies teraz trzeba grac  W Bytomiu nie zaszalal W Constanta z Ungurem raczej tez.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
* kwali do RG 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Jeśli ktoś juto chce zainwestować we Floriana Mayera (chall w Braunschweig), to przestrzegam - ma ciągle problem z kostką. Dziś szybko zszedł z treningu, podczas którego narzekał na ten uraz. Christophe Rochus swoim stylem gry zmusi go do intensywnego wysiłku, nabijania licznika kilometrów, co możne zniechęcić go do gry. Lekko, w buku bez zwrotu za krecze, można spróbować zagrać Belga (1,85) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|