Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Daniel Silva - Juan-Pablo Amado 1 1,67

Młodzian z Brazylii wyróżnia się swoim stylem gry z całego tłumu rodaków. Prezentuje ofensywny tenis. Potrafi bardzo fajnie zmienić tempo wymiany i przyśpieszyć ją mocnym, kończącym FH (często obiega BH). Do tego jest wyjątkowo zwrotny i szybki.

W qwalach i I rundzie pokonał 3 kosmitów - potraktujmy to jako rozgrzewkę. Na dodatek na swoim terenie, gdzie spięty nie bywa.

Amado - argentyński baloniarz wyjątkowo nie lubi grać z leworęcznymi rywalami (5-15), co można potraktować jako dobry omen.

Ciekawy kurs, ale do bardziej rekreacyjnego grania wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
James Ward - Jonathan Dasniéres de Veigy 1 1,75

Jeszcze jeden typ, ale też z kategorii tych trochę stykowych.

O przyczynach dziwnego zamiłowanie młodego Anglika do gry na clayu, pisałem kilka postów wcześniej. Ostatnie dni są dla niego udane, a rywal wyróżnia się przede wszystkim trudnym do wymówienia dla zwykłego śmiertelnika nazwiskiem. W ciągu kilku ostatnich miesięcy przegrywał już z o wiele słabszymi od Warda rywalami.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Boris Pashanski (SCG) vs Ricardo Hocevar (BRA)

Noc z 14 na 15 maja 2009 roku - Zebranie buków:

Unipet: Witam wszystkich. Mamy kolejny dzien tenisowy. Jakieś przemyślenia ? Oprócz Pinia oczywiście.
Piniu: Cemu opluc mnie ?
(chwila ciszy)
BAW: Jeśli chodzi o Madryt, to na razie faworyci ogólnie grają z wymagającymi przeciwnikami. Nie opłaca się za bardzo wałkować. Pozaniżałem kursy niech sobie strzalają, gdzie będzie niespodzianka.
Unipet: Bardzo mądrze BAW. Ktoś jeszcze ?
Piniu: Czy mogę siku ?
Unipet: Wyjdz ! (piniu wychodzi)
Doxbet: Może byśmy tak dzisiaj się trochę chelkami zajęli ? My mamy je w ofercie i jesteśmy przez to poszkodowani. Sami musimy wałkować bez waszego udziału.
BAW (po cichu): Zrzędy ...
Doxbet: Słucham ?
BAW: Eeee ... No dobra kupmy im mecz chelka. Kogo chcecie ?
Doxbet: Idzie pęd na Pashanskiego. Koleś stuknął najpierw gładko Alvesa ...
Tobet: Hehe to moja sprawka.
Doxbet: ... a potem Brandsa. Wprawdzie to cienias i my go sami wypromowaliśmy, ale ludzie myślą, że jest dobry. A Hocevar nie ma nic do zaoferowania.
Tobet: Do tego Pasha gra prawie jak u siebie ...
Doxbet: A Hocevar ...
BAW: DObra dobra. Nie mam czasu na takie pierdoly. Kupimy ten mecz i po co tyle gadac. To nie Madryt tylko Zagrzeb.
Unipet: Dobra to na razie Pasha jeszcze jakieś ale do chelków ?
Doxxbet: Starczy. Dzieki.

Typ W8inG4DeatH'a:

Ricardo Hocevar (BRA)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Chall w Blumenau


Julio Silva - Leonardo Tavares 1 1,35

Julio za 2 dni powinniśmy zobaczyć w finale.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Julio z tym co potrafi grać powinien tutaj zgarnąć tytuł. Potencjał ma na okolice 70-100 miejsca w ATP.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Marco Chiudinelli - Nick Lindhal 1 1,35

Szwajcar po ogromnych problemach zdrowotnych zaczyna łapać właściwy rytm. A jego rywal? Lindhal lubi przegrać z kimś nawet z poza 500, a jego wygrana w I rundzie z Pavlovsem po ciężkim boju zakończonym TB, trochę mnie rozbawiła.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Prosze o okreslenie nawierzchni na jakich rozgrywane sa challengery w tym tygodniu.

Prostejov, Furth, Nottingham, Yuba

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Prostejov i Furth są rozgrywane na cegle, Nottingham to trawa, a Yuba na amerykańskim hardzie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Chall w Yuba

Carsten Ball - Deniss Pavlovs 1 1,45

Jeśli dobrze widzę, to Pavlovs nie wygrał jeszcze na poziomie chall z typowym serwismanem. Nie dziwię się czemu. Do dziś mam przed oczami jak podczas wrocławskiego turnieju dość nieporadnie bronił się przed serwisem niejakiego Bednarka.

Łotewski defensywny counter-puncher ma też problem z głębią uderzeń, co Ball powinien skrzętnie wykorzystać.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
dalej Yuba tongue

lubie grać serie USTA choć i tam co niektórzy za dobrze sie "znają" wink ale tak jest wszędzie ..

Felder - Nunez ( Felder ) @1.45

powinno sie obejść bez wiekszych emocji jak wczoraj w meczu Balla,

Mecz pomiedzy dwoma latynosami choc Nunez ma amerykanskie obywatelstwo. Ciagle szuka odpowiedniej nawierzchni dla siebie i pewnie nigdy nie znajdzie. Tak naprawde nic wielkiego jeszcze nie osiagnął i tu równiez nie zapowiada sie na progres. Felder za solidny pozatym w gazie. Polecam smile

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Groth-Evans B (1) @1.80

Groth jest bardziej ograny na trawie. Przeszedł kwalfikacje. Na trawie potrafi grać o czym świadczy jego bilans 7-3(pokonał na trawie nawet Janko Tipsarevica). Jest to młody zawodnik o potężnym serwisie a wiadomo jak ważny serwis jest na trawie. Wczoraj obserwowałem poczynania Evansa i nie przekonuje mnie on w tej rundzie.
do tego
Bopanna-Bubka (1) @1.55
Roger Vasselin-Goodall (1) @1.75

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Buldog to napewno są twoje słowa?

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
tak

a co to wogóle za pytanie ? laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Marcel wczoraj pozamiatał blush Ale cóż nie pierwszy raz i nie ostatni. Na tym polega cały urok by za nudno nie było tongue

Kendrick - Bubka ( Kendrick ) 1.32

Obu widziałem parokrotnie choć tylko Bubke na zywo. Obaj ofensywni choć Bubka wirtuozem nie jest. Pozatym Kendrick ma przewage w sile uderzeń i jego gra jest pietro wyżej od Sergieja . Mam nadzieje ze dzis to udowodni...choc róznie to w zyciu bywa smile


RRH - Luczak ( Luczak ) @2.06

Jak idzie to idzie. Pozatym Luczak lubi pogrywać sobie w Niemczech, Fruth wygral w 2007, zresztą po słabsszym okresie w jego grze obecnie mozna wyczuć że jest w dość dobrej formie. Mam nadzieje ze dzis zabiega juz ponad 30 letnigo RRH z serwisem "tylko wprowadzam".

btw. Luczak napewno pojdzie na kuponie "z" i "bez" Kendricka wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Jutro zaczyna się challenger ATP w Bytomiu. Obsada średnia, no ale czego można wymagać od challengera z pulą 30 tys. euro. Z lepszych grajków zobaczymy Venturę,Recouderca,Pashanskiego,Ramireza Hidalgo. Kursów jeszcze nigdzie nie ma, marzeniem by było gdyby bet365 dawał mecz live smile. Z innych "cieniutkich" challengerów dawali live więc mała nadzieja jest, że z Bytomia live zrobią. W kalendarzu na jutro w bet365 jest challenger tour, problem w tym że od poniedziałku grają też w Mediolanie - turniej z podobnie słabą obsadą i taką samą pulą nagród - , fajnie by było jakby mecze na żywca były wink. Na kortach będę od poniedziałku, także napiszę tutaj jak wyglądają poszczególni gracze, któremu się chce grać itd., zapodam tutaj jakieś typy wink.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Aha, zapomniałem dodać, że z nr.1 rozstawiony jest Francuz Jocelyn Ouanna, pogromca samego Marata Safina smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nie tutaj tylko będzie osobny temat do tego turnieju smile
Majner bierze urlop na przyszły tydzień także relacje z minimum dwóch źródeł.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Constanta

Ungur - Mitsuhashi ( Ungur ) @ 1.36 fortuna

Kurs nie powala ale na Wimbledonie i lzejsze nie wchodzily smile Tu nie powinno byc jakis wiekszych problemow. Ungur typowy claycourter z sercem do gry Dosc regularny dobrze czyta gre potrafi tez pojsc do siatki. Jego najslabsza strona jest jednak to iz nie tylko tenis zaprzata mu glowe (biznesmen). Ale
w ciagu roku przychodzi taki okres iz potrafi sie skupic widocznie tylko na tenisie. Miedzy innymi Constanta jest tym czasem kiedy Ungur gra swoj dobry tenis. W ostatnich 3 latach tu na swoich smieciach (choc juz dluzszy czas mieszka we Wloszech) siegnal dwa finaly ( 2008 2006 ) i cwiartke w '07. Juz chocby w Koszycach i podczas kwali pokazal iz jest w niezlej formie. W tym roku broni spora liczbe punktow. Pierwsza runda nie powinna byc dla niego przeszkoda. Mitsuhashi slaby japonczyk na kazdej nawierzchni nie mowiac o clayu. Jaki interes mial przyjezdzajac na krede do Europy ? No coz gdzies teraz trzeba grac smile W Bytomiu nie zaszalal W Constanta z Ungurem raczej tez.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
* kwali do RG wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Jeśli ktoś juto chce zainwestować we Floriana Mayera (chall w Braunschweig), to przestrzegam - ma ciągle problem z kostką. Dziś szybko zszedł z treningu, podczas którego narzekał na ten uraz.

Christophe Rochus swoim stylem gry zmusi go do intensywnego wysiłku, nabijania licznika kilometrów, co możne zniechęcić go do gry. Lekko, w buku bez zwrotu za krecze, można spróbować zagrać Belga (1,85) wink

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1