Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
W sumie dobre HH, bo z guma i bez gumy to 2 rozne swiaty...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Originally Posted by polskignom
W sumie dobre HH, bo z guma i bez gumy to 2 rozne swiaty...

zgodzę się... jak to mawia mój znajomy, walić w gumie to tak jakby ssać cukierka nie zdjąwszy uprzednio papierka smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
Taa... tylko bez gumy śmigniesz i wrócisz do domu z niespodzianką wink
Lepsze HH byłoby gdyby był jakiś rabat w określonych godzinach tongue

Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Originally Posted by TomaszGollob
Taa... tylko bez gumy śmigniesz i wrócisz do domu z niespodzianką wink
Lepsze HH byłoby gdyby był jakiś rabat w określonych godzinach tongue

spokojna głowa...po pierwsze w takich miejscach swoją partnerke widzisz pierwszy i ostatni raz w zyciu a po drugie one nie sa głupie i łykają tabletki smile



Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
laugh laugh laugh

Ale ja nie mówię o potomku laugh

Tylko o chorobie której możesz się nabawić na całe życie wink

Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Originally Posted by TomaszGollob
Lepsze HH byłoby gdyby był jakiś rabat w określonych godzinach tongue

tak jak napisałem mają coś takiego że za okazaniem WAŻNEJ legitymacji studenckiej, udzielają rabatu w granicach 20-30 %, nie pamietam dokładnie coś w tych okolicach. to jest na zasadzie biletu ulgowego w mpk.


Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Originally Posted by TomaszGollob
laugh laugh laugh

Ale ja nie mówię o potomku laugh

Tylko o chorobie której możesz się nabawić na całe życie wink

jak to mówią, szczególnie na tym forum...jest ryzyko jest zabawa smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
laugh laugh laugh

nie ma to jak ustawka na grupowe wyjscie do burdelu...

ssaczu #3146013 20/05/2009 08:23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
Lepsze to niż ustawka na grupowy burdel laugh wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
a ja tam i tak wole sie przespac ze szczypiorem.
tanio i bezpiecznie.

ssaczu #3146015 20/05/2009 08:25
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
a tak na serio myśle ze Burdel Mama trzyma dyscyplinę i raczej żadna panna a'la Sajmon Mol tam nie trafia smile

bazyl #3146017 20/05/2009 08:29
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Originally Posted by bazyl
a ja tam i tak wole sie przespac ze szczypiorem.
tanio i bezpiecznie.

Niewątpie, tymbardziej że chłopak potem przez tydzień sie skarzył że na dupie nie może wysiedzieć cool

bazyl #3146018 20/05/2009 08:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Bez jaj, jezeli miałbym jechac na zlot i jeszcze na miejscu płacić za dz*wki to ja dziekuje, w akademiku mam za friko dupczenie, a jak nie to 100% lodzik... a jak mam już cos na zlocie dupczyc to tylko i wyłącznie dzięki urokowi osobistemu i charyzmie smile

Ja ciągle jestem za Żywcem, Leoś i Anfalast zresztą też jak z nimi gadałem, szkoda tylko, że nikt nie podejmie się organizacji... Conrad może Ty, w końcu jako pierwszy to zaproponowaleś ? smile

gnacik #3146180 20/05/2009 17:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
tez jestem za Żywcem smile leba w ch*uj daleko od Wroclawia...
no chyba zebym jechał ze Starogardu ale to już komplikacje...

co do burdelu to w sumie nawet ciekawy temat ale przenieście dyskusję do innego topica bo tu główny temat nieco inny smile

Conrad....?? Co z tym Żywcem?

gnacik #3146200 20/05/2009 17:54
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Originally Posted by gnacik
Bez jaj, jezeli miałbym jechac na zlot i jeszcze na miejscu płacić za dz*wki to ja dziekuje, w akademiku mam za friko dupczenie, a jak nie to 100% lodzik... a jak mam już cos na zlocie dupczyc to tylko i wyłącznie dzięki urokowi osobistemu i charyzmie smile

Ja ciągle jestem za Żywcem, Leoś i Anfalast zresztą też jak z nimi gadałem, szkoda tylko, że nikt nie podejmie się organizacji... Conrad może Ty, w końcu jako pierwszy to zaproponowaleś ? smile

Gnacik z calym szacunem ale kogo ty możesz w akademiku zadupczyc za friko ? ... ewentualnie jakies laski z minimum jedną fałdą na brzuchu i z ramieniem grubości twojego uda... a tam masz super zgrabniutkie lachony, z takimi cycuchami że głowa mała i na dodatek w wieku 20-30 wiec dla każdego cos miłego, a każdy wie że nie ma to jak okład z młodych piersi... smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
piękna dyskusja laugh laugh laugh
ale ta łeba to nie jest głupi pomysł

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Zalew Zegrzynski doba chyba 50zł moze jak duzo osob to taniej będzie ;-) cena była wstępna
ale ja bym mogl to ogarnac w czerwcu

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Muskularny
Gnacik z calym szacunem ale kogo ty możesz w akademiku zadupczyc za friko ? ... ewentualnie jakies laski z minimum jedną fałdą na brzuchu i z ramieniem grubości twojego uda... a tam masz super zgrabniutkie lachony, z takimi cycuchami że głowa mała i na dodatek w wieku 20-30 wiec dla każdego cos miłego, a każdy wie że nie ma to jak okład z młodych piersi... smile

Fajne młode dupy... laugh
Swietłana - przez tramwaj przejechana, poskładana przez miejscowego kowala dobrze się nawala.
Tatiana - średni przebieg, obsługuje do 3 klientów na godzinę, strasznie zrywna, złaszcza przy opcji "z połykiem" spier.dala do kibla niczym Ben Johnson na 100 metrów, ponoć nawet szybsza na pierwszych 10 metrach.
Kamila - lewą ręką robi cuda, niestety tylko lewą bo prawa została zgniecona imadłem, kiedyś zdarzyło się że uroniła kapkę nektaru miejscowego, nazdbyt krewkiego dealera...nie, nie tego samochodowego.
Viola - śiorbie każdego fifola za ścieżkę koksu, losu Kamili uniknęła dzięki szerokim jak wiadro ustom, ksywka Żabka.
Ewa - ksywka "analna dziewica", każdy jest tym pierwszym (za dopłatą), każdy wpada jak w czarną dziurę, podobno to nie jej wina, ot taka jej budowa.
Zosia - jak trawa o poranku, wiecznie mokra i śliska, ulubienica "rannych ptaszków" (klienci którzy po wieczornym odrzuceniu przez żonę, w drodze do pracy nadrabiają braki żeby wyglądać na szczęśliwych)
Lena - twarda jak świeżo wykrochmalona pościel, zarówno podczas negocjacji cenowej jak i w obyciu, jej nie żyjący mąż był drwalem, po jego zejściu przez pewien czas kontynuowała jego dzieło zniszczenia w ukraińskich lasach, niestety normy wyrębu drzew nie przewidywały 50 drzew dziennie, karnie oddelegowana do Polski gdzie zmieniła profesję na lżejszą.
Viki - jedyna czarnoskóra, niestety przy ostrej jezdzie między 3 a 4 fałdą na brzuchu zaczyna przebijać jaśniejsza karnacja, jeśli ktoś nie jest estetą, a gustuje w egzotyce, godna polecenia.
Seiko - piękne skośne oczy, idealne azjatyckie proporcje, masaż godny mistrzów tej tajskiej sztuki, niestety w latach 90 zdemaskowana jako uciekinierka z Taszkientu, klienci któży to pamiętają po woli na wymarciu, większość na rzeżączkę.

Dla koneserów za specjalną dopłatą można kosztować renesansowej właścicielki tego przybytku, mimo wieku, niesamowicie gibka i elastyczna, pozwala na bardzo wiele, w zasadzie na wszystko, od początku XX1 wieku nie było klienta któryemu udało się namówić ja choćby na krótką rozmowę,
miejska plotka mówi że podobno nie żyje.

Tak więc dla każdego coś miłego, miło łatwo i przyjemnie, a jak widać w temacie wszyscy wolą spać w namiotach ale dupczyć porządnie i z klasą laugh

Biszop #3146304 20/05/2009 18:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
A co sie stao z Agnieszka? Czy tez Agnieszka dawno juz tam nie mieszka?

laugh

nOcnY #3146387 20/05/2009 19:25
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
niech ktora z waszych zon poczyta ten topik to na bank was pusci na zlot laugh

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, Akhu, rafal08, aker, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, alfa, 11kera11, Sensei, bukma), 2,634 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1