|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Albo przyjadą z żonami/dziewczynami 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
to co panowie łeba ?? moja oferta jest najbardziej konkurencyjna, 25 zł płacilem w sezonie, teraz powinno byc okolo 20 zł bo to bedzie przed ezonem no chyba ze w tym lipcu to juz wtedy 25 zł na bank. takze tak jak mowie dobre warunki, sa boiska, jedzenie, plza obok takze mozna sie wykapac a nic bardziej nie lecz kaca niz kapiel w morzu z rana. ponadto jest w co i gdzie zdupczyc wlasciwie za friko, są HH takze szybciutko decydujcie sie do zadzwonie i dogramy sprawy,
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227 |
Muskularny czy aby ten burdel to nie jest Twój interes? Przyznaj się. Ty tam jesteś burdel mamą? Bo tak tutaj zachwalasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
tez jestem za Żywcem  leba w ch*uj daleko od Wroclawia... no chyba zebym jechał ze Starogardu ale to już komplikacje... co do burdelu to w sumie nawet ciekawy temat ale przenieście dyskusję do innego topica bo tu główny temat nieco inny  Conrad....?? Co z tym Żywcem? też jestem za Żywcem, haku miałeś sprawdzić ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Camping Dębina na domkach letniskowych w terminie 3-5lipiec mamy miejsc wolnych 20, wygląda to następująco: Domek nr.1 BRDA pomieści około 6osób, Pokój wolnostojący nr.2 - 3osoby Pokój wolnostojący nr.3- 4 osoby Pokój wolnostojący nr.4 - 3 osoby Pokój wolnostojący nr.5 - 3 osoby Pokój wolnostojący nr.6- 2 osoby domek BRDA posiada łazienke i aneks kuchenny-cena za wynajęcie250zł/h od całego domku,
Pokoje wolnostojące również mają łazienki i aneks kuchenny cena 35zł/h od osoby. Można dopłatnie skorzystać z kortów tenisowych, boisk do siatkówki plażowej i zwykłej, pograć w boules, nasz ośrodek mieści się 2 km od centrum Żywca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
da sie termin jakos przesunac do przodu troszke? miedzy 29 a 5 czerwca mi praktyki w kielcach ustalili, takze ja na ten 3-5 lipiec odpadam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Ale problem z tym zlotem... 3-5 lipiec Camping Dębina 20 wolnych miejsc Domek nr.1 BRDA pomieści około 6osób, Pokój wolnostojący nr.2 - 3osoby Pokój wolnostojący nr.3- 4 osoby Pokój wolnostojący nr.4 - 3 osoby Pokój wolnostojący nr.5 - 3 osoby Pokój wolnostojący nr.6- 2 osoby domek BRDA posiada łazienke i aneks kuchenny-cena za wynajęcie250zł/h od całego domku Niech się wpisują osoby co mogą jechać. Uzbieracie 20 to zamówicie, nie- to zmienicie miejsce/termin Ja nie mogę jechać, bo wyjeżdżam za granicę... Piszę, bo nie mogę patrzeć jak dorosłe chłopy nie mogą sobie zlotu zorganizować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
a sa dziwki? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
da sie termin jakos przesunac do przodu troszke? miedzy 29 a 5 czerwca mi praktyki w kielcach ustalili, takze ja na ten 3-5 lipiec odpadam  29-5 lipiec oczywiscie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783 |
bedzie jechac ktos z wroclawia?? zawsze mozna sie zgadac i razem ruszyc w trip. no ja będę pewnie ruszał z Wro - i pewnie autem, wszystko zalezy gdzie w końcu ten zlot będzie bo czasu coraz mniej... Dołącze do ekipy z Wrocka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ja jak bedzie postanowione gdzie co i jak, to powiem czy wpadne bo to sie robi debilne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
a sa dziwki?  spokojnie, Muskularny z haremem przyjedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Camping Dębina na domkach letniskowych w terminie 3-5lipiec mamy miejsc wolnych 20, wygląda to następująco: Domek nr.1 BRDA pomieści około 6osób, Pokój wolnostojący nr.2 - 3osoby Pokój wolnostojący nr.3- 4 osoby Pokój wolnostojący nr.4 - 3 osoby Pokój wolnostojący nr.5 - 3 osoby Pokój wolnostojący nr.6- 2 osoby domek BRDA posiada łazienke i aneks kuchenny-cena za wynajęcie250zł/h od całego domku,
Pokoje wolnostojące również mają łazienki i aneks kuchenny cena 35zł/h od osoby. Można dopłatnie skorzystać z kortów tenisowych, boisk do siatkówki plażowej i zwykłej, pograć w boules, nasz ośrodek mieści się 2 km od centrum Żywca. ja sie pisze na zywiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
3-5 lipiec u mnie nie da rady. Każdy weekend ale akurat tylko nie ten. :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227 |
3-5 lipiec u mnie nie da rady. Każdy weekend ale akurat tylko nie ten. :/ Miło to słyszeć Sphinx. Za to właśnie wypiję z Tobą piwo w tych dniach  Wiadomo co i jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
wszystko ok, wszystko pięknie , możemy zacząć robić zapisy, tym bardziej że ludzie z Dębiny chcą szybkiej odpowiedzi, tylko jedno ale. Ja w lipcu nie mogę niestety jak już wcześniej pisałem , mnie odpowiada termin czerwcowy, ew. sierpień. Więc nie będę mógł pomóc w organizacji już na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
to jak zabieramy sie do tego jak pies do jeza to moze powtorzymy Sobieszewo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Jak jest osoba, która zarezerwuje domki i pozbiera kasę to niech zakłada nowy temat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|