Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Adammm #3146406 20/05/2009 19:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Albo przyjadą z żonami/dziewczynami wink

Bonus: Unibet
Adammm #3146408 20/05/2009 19:31
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
to co panowie łeba ?? moja oferta jest najbardziej konkurencyjna, 25 zł płacilem w sezonie, teraz powinno byc okolo 20 zł bo to bedzie przed ezonem no chyba ze w tym lipcu to juz wtedy 25 zł na bank. takze tak jak mowie dobre warunki, sa boiska, jedzenie, plza obok takze mozna sie wykapac a nic bardziej nie lecz kaca niz kapiel w morzu z rana. ponadto jest w co i gdzie zdupczyc wlasciwie za friko, są HH takze szybciutko decydujcie sie do zadzwonie i dogramy sprawy,

Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
Muskularny czy aby ten burdel to nie jest Twój interes? Przyznaj się. Ty tam jesteś burdel mamą? Bo tak tutaj zachwalasz laugh

Mitul #3146608 20/05/2009 21:09
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Mitul
tez jestem za Żywcem smile leba w ch*uj daleko od Wroclawia...
no chyba zebym jechał ze Starogardu ale to już komplikacje...

co do burdelu to w sumie nawet ciekawy temat ale przenieście dyskusję do innego topica bo tu główny temat nieco inny smile

Conrad....?? Co z tym Żywcem?
też jestem za Żywcem, haku miałeś sprawdzić ? smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082

Rusty #3146795 20/05/2009 22:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Camping Dębina
na domkach letniskowych w terminie 3-5lipiec mamy miejsc wolnych 20, wygląda to następująco:
Domek nr.1 BRDA pomieści około 6osób,
Pokój wolnostojący nr.2 - 3osoby
Pokój wolnostojący nr.3- 4 osoby
Pokój wolnostojący nr.4 - 3 osoby
Pokój wolnostojący nr.5 - 3 osoby
Pokój wolnostojący nr.6- 2 osoby
domek BRDA posiada łazienke i aneks kuchenny-cena za wynajęcie250zł/h od całego domku,

Pokoje wolnostojące również mają łazienki i aneks kuchenny cena 35zł/h od osoby. Można dopłatnie skorzystać z kortów tenisowych, boisk do siatkówki plażowej i zwykłej, pograć w boules, nasz ośrodek mieści się 2 km od centrum Żywca.

haku #3147260 21/05/2009 02:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
brzmi nieźle...

Mitul #3147358 21/05/2009 03:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
da sie termin jakos przesunac do przodu troszke? miedzy 29 a 5 czerwca mi praktyki w kielcach ustalili, takze ja na ten 3-5 lipiec odpadam frown

anfa_ #3147395 21/05/2009 03:26
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Ale problem z tym zlotem...

3-5 lipiec
Camping Dębina
20 wolnych miejsc

Domek nr.1 BRDA pomieści około 6osób,
Pokój wolnostojący nr.2 - 3osoby
Pokój wolnostojący nr.3- 4 osoby
Pokój wolnostojący nr.4 - 3 osoby
Pokój wolnostojący nr.5 - 3 osoby
Pokój wolnostojący nr.6- 2 osoby
domek BRDA posiada łazienke i aneks kuchenny-cena za wynajęcie250zł/h od całego domku

Niech się wpisują osoby co mogą jechać. Uzbieracie 20 to zamówicie, nie- to zmienicie miejsce/termin

Ja nie mogę jechać, bo wyjeżdżam za granicę... Piszę, bo nie mogę patrzeć jak dorosłe chłopy nie mogą sobie zlotu zorganizować wink

Mitul #3147401 21/05/2009 03:28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
a sa dziwki? laugh

anfa_ #3147422 21/05/2009 03:36
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Anfalast
da sie termin jakos przesunac do przodu troszke? miedzy 29 a 5 czerwca mi praktyki w kielcach ustalili, takze ja na ten 3-5 lipiec odpadam frown


29-5 lipiec oczywiscie smirk

Mitul #3147625 21/05/2009 04:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
Originally Posted by Mitul
Originally Posted by dewoj
bedzie jechac ktos z wroclawia?? zawsze mozna sie zgadac i razem ruszyc w trip.

no ja będę pewnie ruszał z Wro - i pewnie autem, wszystko zalezy gdzie w końcu ten zlot będzie bo czasu coraz mniej...

Dołącze do ekipy z Wrocka smile

hopbec #3147950 21/05/2009 06:23
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
ja jak bedzie postanowione gdzie co i jak, to powiem czy wpadne bo to sie robi debilne laugh

Adammm #3148012 21/05/2009 07:00
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
Originally Posted by Adammm
a sa dziwki? laugh
spokojnie, Muskularny z haremem przyjedzie laugh

haku #3148017 21/05/2009 07:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by haku
Camping Dębina
na domkach letniskowych w terminie 3-5lipiec mamy miejsc wolnych 20, wygląda to następująco:
Domek nr.1 BRDA pomieści około 6osób,
Pokój wolnostojący nr.2 - 3osoby
Pokój wolnostojący nr.3- 4 osoby
Pokój wolnostojący nr.4 - 3 osoby
Pokój wolnostojący nr.5 - 3 osoby
Pokój wolnostojący nr.6- 2 osoby
domek BRDA posiada łazienke i aneks kuchenny-cena za wynajęcie250zł/h od całego domku,

Pokoje wolnostojące również mają łazienki i aneks kuchenny cena 35zł/h od osoby. Można dopłatnie skorzystać z kortów tenisowych, boisk do siatkówki plażowej i zwykłej, pograć w boules, nasz ośrodek mieści się 2 km od centrum Żywca.
ja sie pisze na zywiec.

dewoj #3148032 21/05/2009 07:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
3-5 lipiec u mnie nie da rady. Każdy weekend ale akurat tylko nie ten. :/

Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
Originally Posted by Sphinx
3-5 lipiec u mnie nie da rady. Każdy weekend ale akurat tylko nie ten. :/
Miło to słyszeć Sphinx. Za to właśnie wypiję z Tobą piwo w tych dniach grin piwo
Wiadomo co i jak wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
wszystko ok, wszystko pięknie , możemy zacząć robić zapisy, tym bardziej że ludzie z Dębiny chcą szybkiej odpowiedzi, tylko jedno ale.
Ja w lipcu nie mogę niestety jak już wcześniej pisałem , mnie odpowiada termin czerwcowy, ew. sierpień.
Więc nie będę mógł pomóc w organizacji już na miejscu.

haku #3148856 21/05/2009 22:53
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
to jak zabieramy sie do tego jak pies do jeza to moze powtorzymy Sobieszewo?

bazyl #3149177 22/05/2009 01:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jak jest osoba, która zarezerwuje domki i pozbiera kasę to niech zakłada nowy temat.

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1