Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
W8inG4DeatH #2883657 01/02/2009 22:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Łatwo chwalić buka za kursy i bogatą ofertę. A to tak naprawdę o niczym nie świadczy.
Prawdziwą wartość buka widzi się jak się chce wypłacić większą sumę pieniędzy.

Bonus: Unibet
W8inG4DeatH #2891122 05/02/2009 17:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
W Doxxbet można wypłacać tylko na konto bądź moneybookers? Opcja wypłaty na kartę nie istnieje?

Piostar #2891708 05/02/2009 22:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Pytanie nieaktualne - dowiedziałem się u źródła.

Piostar #2893460 06/02/2009 17:36
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
Fajnie, ze dowiedziales sie u zrodla ale mnie na przyklad to interesuje. Moze innych tez. To moglbys sie pochwalic.

A przy okazji da rade wplacic przez MB, zrobic maly depozyt karta i wyplacic na karte wszystko?

TampaBay #2893466 06/02/2009 17:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nie ma wypłat na kartę.

Piostar #2907530 12/02/2009 16:49
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
wyplacil ktos kiedykolwiek z tego gowna kase? bo ja mam cholerne problemy z tym...

RoccoRunner #2907534 12/02/2009 16:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tematu o Doxxbet nie jest dużo ledwie 7 stron, na poprzednich dużo jest opisane co do wypłat.

Piostar #2939764 25/02/2009 17:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
nie ma oferty na LM, co mnie bardzo zdziwilo

!zari #2952415 03/03/2009 06:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Panowie mam małe pytanko. Czytałem na wcześniejszych stronach że przy wypłacaniu na konto trzeba wysyałć im skany wyciągu itd a jeżeli będe wpłacął i wypłacął tylko przez MB to sam skan dowodu osobistego wystarczy ?? z góry dzieki

dragon #2952755 03/03/2009 17:44
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
Originally Posted by dragon
Panowie mam małe pytanko. Czytałem na wcześniejszych stronach że przy wypłacaniu na konto trzeba wysyałć im skany wyciągu itd a jeżeli będe wpłacął i wypłacął tylko przez MB to sam skan dowodu osobistego wystarczy ?? z góry dzieki

Podbijam i czekam na odpowiedz . Pzdr

Supreme #3048741 10/04/2009 06:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
zle został rozliczony zaklad delecta-pzu. ktos tez ma ten problem ??

[Linked Image]

!zari #3051234 11/04/2009 06:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
dzis tez zle rozliczyli ASVEL Lyon Villeurbanne vs. Entente Orleans confused

Albo się ogarna albo bedę musiał do nich pisać blush

zari czy poprawili tego wczorajszego babola ?

Stoin #3051821 11/04/2009 16:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by Stoin
dzis tez zle rozliczyli ASVEL Lyon Villeurbanne vs. Entente Orleans confused

Albo się ogarna albo bedę musiał do nich pisać blush

zari czy poprawili tego wczorajszego babola ?
tak poprawili i przyslali mail z przeprosinami

!zari #3052540 11/04/2009 21:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
U nich do tej pory łacznie zagrałem około 20 kuponow. W chyba trzech przypadkach jakiś typ mi źle rozliczali,
po kilku godzinach pomyłki naprawiali.
Raz sie rozczarowałem, postawilem na Beckera z Lammerem smirk rano wszedlem na stronę a tam dodana kaska, nie sprawdzałem nigdzie wyniku, nie myslalem o ich pomylce.
Wieczorem patrzę a tam zmiana wyniku i pieniądze odjęte..

A cały dzien myslalem, że fajny kupon wszedł wink

Bajtak #3144759 19/05/2009 20:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Jest u nich możliwość wpłat przez Przelewy24?

Izajasza53 #3146169 20/05/2009 16:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Są przelewy24

jacekplacek #3148195 21/05/2009 15:32
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Wie ktoś czy smsy z potwierdzeniem kuponów w doxxbet są darmowe ?

adingh #3215450 18/06/2009 18:16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
witam, założyłem konto kilka dni temu i narazie jestem bardzo zadowolony:

- przelewy na konto zrobione przez 'przelewy24' szybko dochodzą
- po przeczytaniu Waszych porad w tym temacie posłałem też odrazu skany (zdjęcia cyfrówką) dowodu oraz wyciągu bankowego i konto było zaakceptowane w niecałe 30min
- wypłata na to konto doszła do mnie tego samego dnia kiedy ją nadałem (a konto mam w pko) - SUPER !!!

zobaczymy jak dalej będzie wyglądała moja przygoda z tą firmą smile
narazie mogę polecić

- c1amak - #3217676 19/06/2009 16:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Dla mnie też buk na plus - dobra oferta z tenisa,choć kursami nie rozpieszczają...do tego wypłata na mb w mniej niż 3 minuty wink

MagiK #3260807 09/07/2009 14:57
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
Orientuje sie ktos jak wyglada obecnie promocja 100 % bonus dla nowych klientow niestety na stronie oprocz bannera nie ma zadnych informacji . Interesuje mnie kwestia wysokosci bonusu , jaki trzeba dokonac obrot i czy mozna skorzystac z promocji wplacajac przez mooneybookers.

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1